2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 27 Ağustos , 2010, 10:49:41
Günaydın güzelim  :opucuk: buralardayız evdeyiz, kamelyadayız Selen bir kaç gündür huzursuz diş geliyor bakıp çıkıyorum ben de işte.

Yarından itibaren anneme gideceğiz kızımla, eşimin ptesi dahil sonrası her akşamı dolu iftar davetleri resepsiyonlar vs. annemler de pazar günü yazlıktan dönecekmiş götüreyim sizi dedi çok geç gelir çünkü yemeklerden biz de atladık  tamam dedik. :) Selen annemdeyken güzel yemek yiyor belki bayrama kadar toparlanır biraz.  :)

Bu arada abim yoğun bakımdan çıktı  :hieyt:

Maşallah tatlı dilli kızıma annem diyen dillerini ısırsın teyzesi ne zaman teyzem diyecek  ::)

hmm o diş mız mızlığını bizde yaşıyoruz bu ara gülom kulaklarını çekiyor 2 gündür yavrum benim  :'(

çok sevindim canım senin içinde selen içinde iyi olur nefes alırsın biraz ikinizde toparlarsınız inş.  :amin: :amin:

çokkk geçmiş olsunn canımmm inş. ayaklanıp evine gittiği günleride görürsünüz Rabbim bağışlasın sağlık versin  :amin: :amin: :amin:

bu gidişle çok yakın zamanda onuda diyecek teyzesi hazır ol  :D

tweety0555

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Ağustos , 2010, 10:58:28
Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Ağustos , 2010, 10:42:20
ayy maasallh cok erken hareket aldı senın hılal maasallh kuzuya bızımkı sızen ufak ama cook belırgın olmasada anne mamamama  mammam babba gıbı bırbırıne yakın seyler soyluyor ama ben bılınclı soyledıgını dusunmuyorum...

evt canımm maşallahı var bu konuda çabuk dillendi derdini anlatıyor acıkınca meme,uykusu gelince nenni diyor baba gel,hadii anne gibi küçük cümleler kuruyor  :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Ağustos , 2010, 10:56:03
gulfer gozunuz aydın abıne gecmıs olsun...ıyı tatıller ozamn sana

Teşekkür ederim Özlemcim.

Size de üzüldüm Rabbim evine huzur gönlünüze ferahlık versin.  :amin: :amin: :amin:

Denildiği gibi her evde zaman zaman oluyor olmasa ne güzel olur ama oluyor.  ::)

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Ağustos , 2010, 11:02:36
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 27 Ağustos , 2010, 10:49:41
Günaydın güzelim  :opucuk: buralardayız evdeyiz, kamelyadayız Selen bir kaç gündür huzursuz diş geliyor bakıp çıkıyorum ben de işte.

Yarından itibaren anneme gideceğiz kızımla, eşimin ptesi dahil sonrası her akşamı dolu iftar davetleri resepsiyonlar vs. annemler de pazar günü yazlıktan dönecekmiş götüreyim sizi dedi çok geç gelir çünkü yemeklerden biz de atladık  tamam dedik. :) Selen annemdeyken güzel yemek yiyor belki bayrama kadar toparlanır biraz.  :)

Bu arada abim yoğun bakımdan çıktı  :hieyt:

Maşallah tatlı dilli kızıma annem diyen dillerini ısırsın teyzesi ne zaman teyzem diyecek  ::)

hmm o diş mız mızlığını bizde yaşıyoruz bu ara gülom kulaklarını çekiyor 2 gündür yavrum benim  :'(

çok sevindim canım senin içinde selen içinde iyi olur nefes alırsın biraz ikinizde toparlarsınız inş.  :amin: :amin:

çokkk geçmiş olsunn canımmm inş. ayaklanıp evine gittiği günleride görürsünüz Rabbim bağışlasın sağlık versin  :amin: :amin: :amin:

bu gidişle çok yakın zamanda onuda diyecek teyzesi hazır ol  :D

:amin: :amin: :amin:

Kulak çekiştirmesi bizde daha yeni oldu daha öncekilerde yoktu ya da farketmedim.
Evet, anneme gitmemiz iyi gelecek bize daha gideceğimizden haberleri yok ama  :k06: :k06:

Abim, bayrama kadar hastaneden çıkacakmış öyle demiş doktorlar  :nazar:

Yakın zamanda öğret kızıma teyzem desin bana  :k06:
Yesin teyzesi totosunu  :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 27 Ağustos , 2010, 11:05:48
Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Ağustos , 2010, 10:56:03
gulfer gozunuz aydın abıne gecmıs olsun...ıyı tatıller ozamn sana

Teşekkür ederim Özlemcim.

Size de üzüldüm Rabbim evine huzur gönlünüze ferahlık versin.  :amin: :amin: :amin:

Denildiği gibi her evde zaman zaman oluyor olmasa ne güzel olur ama oluyor.  ::)

amın amın :amin: :amin:

< ESLAL >

alt dişlerde bizimde olmadı kulak çekme ama üstlerde oluyo ne tarafta çıkacakca o taraftaki kulağını çekiyor  :'(

inş. acısız sızısız çıkarır yavrularımm  :amin: :amin:

oyy keşke bizimde öyle b imkanımız olsa  bayramdan sonra annanemiz gelicek bizde onu bekliyoruz sabırsızlıkla  :)

çokk sevindim tatlım o kadar iyi yani Rabbim huzur,mutluluk versin bugünleri anımsatmasın inş.

tamm çalışmalara başlıyoz bugün  :k06: :k06:

мiŁenα.

maşallah fıstıgıma...darısıbaşımzıa bende sürekli annem diyorum inşşşş der benimkide :amin:

kızlar eymen daha kesinlikle kucakta emiyor çok çok nadir :'(

hep yatıcaz çok keyifçi olacak beyim :D

ve 3-4 gündür inanılmaz dercede söleniyor herkez hayretle eymeni dinliyor..

ve aglarken yada sölenirlken sık sık anne diyor bilincli değil saırsam :dontknow:

çene hiç durmuyor aaa uuu deee heee hııııı anne heee diye gidiyor  :k06:

zeytin yağı verdim 3 gündür aka yapamıyordu yaptı şükürler olsun :D

veee sürekli yürümek istiyor tutuyorum odayı 2 kez turluyor.. :k06: :nazar:

oturunca cırlıyor :cildir:

yürüteçe lışmışş benim oğlan ou arıyor sanırsam :-\ okadar fazlada koymuyordum ama  :dontknow:

bizde böle bugün gezmeye gitcektikk yağmur yağıyor :-\

dursada çıksak evden ;D

GÜLFERCİM GEÇMİŞ OLSUN GÖZÜNÜZ AYDIN CANIM :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

demek yamur yagıyor ha termede burayada yagar ozamn ..eymende cenelendı ha artık yurutece cok alısıyorlar bızımkıde yatmak ıstemıyorlar...

alt dısler cıktıktan ne kadr sonra ustler cıkıyor ..bızım ıkıncımızde patladı allah sukur sıra dıgerlerınde

мiŁenα.

maşallah özlemim oğluna :nazar:

dolu gibi yağıyor hormonlu burdaki yağmur :ehi:

birde en üst katta oturuyor teyzem eymen bilem tırsıyor :ehi:

durdu yağmur ama hava kötü :sad1: pazar güü dönücem dönmeden bir daha inmemlazım çarşıya :-\

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

maşallah gülfercim kızına tüm dişleriniz orunsuz sıkıntısız çıkar inş.fazla sıkmadan  :amin: :amin: ezo sizin içinde aynısı olsun inş. :amin: :amin:
eymenede maşallah ayşe dillendi iyice demek bizim kafamız şişiyooo :D  oğlum deldeldeldel...diyo arada geveleniyo mam mam diyo annii diyomemme  :D :D

emekleme çabalarımız son sürat devam ediyor popo havaya kalkıyor dizlerin üzerinde duruyor ama göğüs yerde kalıyo yakındır heralde  :dontknow: :dontknow:

gülfer gözünüz aydın geçmiş olsun rabbim bağışladı şükürler olsun çok sevindim..

ya benim oğlumda sağ kulağını çekiyo diş mi çıkarcak yanii :dontknow: :dontknow:

ırmak184

27 Ağustos , 2010, 16:41:52 #1705 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 16:43:26 ırmak184
ezgicim,gülfercim dişleriniz şimdiiden hayırlı olsun agrısız sızısız gecer inşallah...
gülfercim gecmiş olsun,gözünüz aydın...
bizimkide geri emekliyor  :D hiç susmuyor sürekli konusur halde bazen anne der gibi ama bilinçli bilinçsiz ayırt edemedim...
bugün 6. ay asımızı olduk dört tane ası yaptılar kuzuma ben bir tane biliyordum  ::) ates yapmaz dedi hemsire ama inş. dediigi gibidir :-\ bu arada 8450gr olmuş kızım  :nazar:  :nazar:
sahracım sen yaptırdınmı ası??

DİLVİN

MAŞALLAHH IRMAKCIMMM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ÖNCE ARKA ARKAYA EMEKLIYORLAR SONRA ÖN ÖN  :k06:

ÇAĞLARDA HALA DEPRESYONDA YAWRUM CANI ÇOK SIKILIYOR DİŞLERINE
HALEN GÖRÜNÜRDE BİŞİ DE YOK
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Amin inşallah kızlar, ALLAH c.c razı olsun.  :amin:

Maşallah benim Melek kızıma  :nazar:
6.ay aşınız hayırlı olsun canım inş. sıkıntısız geçer geceniz.  :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 27 Ağustos , 2010, 16:41:52
ezgicim,gülfercim dişleriniz şimdiiden hayırlı olsun agrısız sızısız gecer inşallah...
gülfercim gecmiş olsun,gözünüz aydın...
bizimkide geri emekliyor  :D hiç susmuyor sürekli konusur halde bazen anne der gibi ama bilinçli bilinçsiz ayırt edemedim...
bugün 6. ay asımızı olduk dört tane ası yaptılar kuzuma ben bir tane biliyordum  ::) ates yapmaz dedi hemsire ama inş. dediigi gibidir :-\ bu arada 8450gr olmuş kızım  :nazar:  :nazar:
sahracım sen yaptırdınmı ası??

tatlım salı günü bizim aşılarımız düşünüyorum nasıl olaak diye sizede çok geçmiş olsun canım inş. bi sıkıntısı olmaz kızımın :amin: :amin:
evet fudayl da çok konuşuyor hiç susmuyor :D :D  geri geri derken nasıl oluyo ki öyle emeklemek :icon_scratch:

) SaMiRa (

ay gene kimse yokk uyuduz mu hanımlarrrr hu huuuu :director: