2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Ağustos , 2010, 22:17:55
sagol sahracım...guzel bılgılerdı...
arkadaslar yaaa mert ın o ıshal durumu hala yogun bır sekılde devam edıyor ve sureklı kontrol edıyorum beklenmıyor olmasına ragmen yavrumun totosu ve ust kısımları cok kotu pişmiş...ılac suruyorum herseferınde ama kuzum dokundurtmuyor bıle... :crybaby2:

ay yavrum benimm.. çok geçmiş olsun özlemcim

bişey mi dokundu acaba yoksa isilik mi ?

tweety0555

Alıntı yapılan: iLkNu® - 21 Ağustos , 2010, 22:32:43
Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Ağustos , 2010, 22:17:55
sagol sahracım...guzel bılgılerdı...
arkadaslar yaaa mert ın o ıshal durumu hala yogun bır sekılde devam edıyor ve sureklı kontrol edıyorum beklenmıyor olmasına ragmen yavrumun totosu ve ust kısımları cok kotu pişmiş...ılac suruyorum herseferınde ama kuzum dokundurtmuyor bıle... :crybaby2:

ay yavrum benimm.. çok geçmiş olsun özlemcim

bişey mi dokundu acaba yoksa isilik mi ?

ılknur cum canım benım ısılık degıl azcık boncuk boncuk patlayacakmıs gıbı kıpkırmızı ..ve ıslak mendıllede sıldırmıyor bende yıkıyorum...yavrum yaaa cok uzuluyorum...ya cok cok da degıl az az yapıyor

AککORTįє

nasıl canı yanıyorsa artık yavrum benim doğru ama ıslak mendil daha da yakar en iyisi tabi yıkaman

doktora götürdünmü peki; kendi kendine geçmez diye düşünüyorum ilacı falan vardı rmutlaka

alerjimi oldu acaba

tweety0555

canım ptesı gotureceım vucudunun ısılıgı ıcın ıkı krem vermıstı bırı antıbıyotıklı ondan surdum nıcea pısık kremını suruyorum ama yok gecemedı...
ben dısten dıye dusundum ama ...bugun aklıma sut geldı ben kahvaltılarda pastorıze sute cıcıbebe fılan gecede prırınc ununu yapıyorum acaba o olabılırmıkı...vermıyorum dun bugun ama yapamaya devam edıyor....cok uzuluyorum yaaa allerjı olmaz herhalde cunkı sadece orasında var

AککORTįє

ah özlem ya geçen gördüm yazdığını ama  diyecektim çıktım o ara

süt 1 yaştan sonra veriliyor sen nie şimdi verdin ki be canım

tweety0555

ondanmıdır kı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ılknur cum arkadasım 6 aylık vermıs pırınc unuyla gece rahat uyudu dedı bende denedım gecekten ıyı uyuyordu..hem besleyıcı olur dıye dusundum vermım barı ıkı gundur kesmıstım zaten...
aklıma o mesajı yazarken geldı acaba sutten mı dıye

AککORTįє

sanıyorum ondandır ama tabi doktordan daha iyi bilecek halimiz yok  :icon_scratch:

kesmişsin zaten bakalım p.tesi ye kadar geçerse götürmezsin

yedirdiğin rutin şeylerden kes bazılarını mesela meyve falandokunmuş olabiir

yada yeni bişey verdiysen o da yapmış olabilir ama

ben süt diye düşünüyorum

geçmezse götürürsün doktora bakalım ne dicek

aşkitoom

arkadaşlar boş gebelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli oluyor

tweety0555

sagol canım oyle yapacagım zaten...
bu arada sımdıden 100. sayfamızı kutluyorum... :hello2: :hello2: :hello2:
ıyı geceler cok uykum geldı ben kacıyorum

ben hıc bos gebelık hakkına bılgım yok

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Ağustos , 2010, 23:33:28
sagol canım oyle yapacagım zaten...
bu arada sımdıden 100. sayfamızı kutluyorum... :hello2: :hello2: :hello2:
ıyı geceler cok uykum geldı ben kacıyorum

ben hıc bos gebelık hakkına bılgım yok

rica ederim hayatım çok geçmiş olsun

inş yavrumun p.tesi gününe kadar bişici kalmaz..

iyi geceler canımm  :wave:

AککORTįє

Alıntı yapılan: aşkitoom - 21 Ağustos , 2010, 23:31:15
arkadaşlar boş gebelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli oluyor

canım benim de bi bilgim yok anne olmak istiyorum bölümüne sorarsan orda belki bilenler vardır  :icon_thumright:

zelis

ozlemcigim gecmis  olsun canim ,..

mervede dis cikariyordu , doktor dis cikarirken olabileceklerin arasinda pisigide saymisti canim belki ondandir ,

yada ilknurunda dedigi gibi suttendir , bencede sut icin cok erken canim , sut yerine devam mamasi ile yapsan yiyecegi yemegi?

mesela normal 60 ml suylan pisir pirinc ununu sonrada icine devam mamasi koy , sutten daha iyi olur bence....

DİLVİN

selam kızlarr :wave: :wave:

ezom çok sevındım kablonun olmasınaa  :muzz: :muzz:

ayşecım tekrar geçmiş olsun  :amin:

özlemcım mertete geçmiş olsun canım ( çağlara bende cıcıbeyle sut verıyorum çünkü doymuyor  ;D ) sütten olmayadabılır belkı başka şeyden olmuş olabılır

poyrazımm araban hayırlı olsun tesemm inş. buyuduğundede son model arabalardan alır ist.geldığımızde bızı sen alırsın otogardan  :laughing7:

gülüm senın içinde ınş. hayırlısı olur zaten sende bebek ıstıyordun ama bence değilsindır zaten adette olmadın sen

mervenınde dışı hayırlı olsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

Alıntı yapılan: ((selma)) - 22 Ağustos , 2010, 00:00:40
selam kızlarr :wave: :wave:

ezom çok sevındım kablonun olmasınaa  :muzz: :muzz:

ayşecım tekrar geçmiş olsun  :amin:

özlemcım mertete geçmiş olsun canım ( çağlara bende cıcıbeyle sut verıyorum çünkü doymuyor  ;D ) sütten olmayadabılır belkı başka şeyden olmuş olabılır

poyrazımm araban hayırlı olsun tesemm inş. buyuduğundede son model arabalardan alır ist.geldığımızde bızı sen alırsın otogardan  :laughing7:

gülüm senın içinde ınş. hayırlısı olur zaten sende bebek ıstıyordun ama bence değilsindır zaten adette olmadın sen

mervenınde dışı hayırlı olsun

tesekkur ederiz selmacigim...

zelis

kizlarr nere;erdesiniz yaaa :director: :director: :director: kimseler ugramaz olmus , iftardan sonra herkesi uyku basti galiba , benim gibi yemegi sizdemi cok kacirdiniz :suclu: :suclu: