2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

koy okulunda oldugum ıcın 1 sube var her sınıftan o yuzden dersım az uc gun okulum var carsamba persembe evdeyım...bıraz sanslıyım...

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Mart , 2011, 11:23:53
koy okulunda oldugum ıcın 1 sube var her sınıftan o yuzden dersım az uc gun okulum var carsamba persembe evdeyım...bıraz sanslıyım...

BIRAZMIII  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

BENCE ÇOK ŞANSLISIN  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın

Maşallah duru meleğe :nazar:

Darısı başımıza patır patır yürüsünler.

Bizimki en  fazla 10 adım attı..Bu sıralar hevesi geçtiyine  :-\

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

ÖYLE OLUYOR AYŞECIM

ÇAĞLARDA ÖNCE DEDİĞİN GİBİ 3-4 ADIM ATTI SONRA YÜRÜMEK POPOSUNA ZOR GELDI   :k06:

2-3 HAFTA EMEKLEDI TEKRAR DÜZELDI AMA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

< ESLAL >

nesrin_beyza&berrin

Mrb arkadaşlar
Bugün misafirim vardı giremedim. Kuzucuğum tamamen iyileşmedi. Ama dünden daha iyi gibi.

Ezgicim Liloş nasıl? Gülfer evinemi geçti acaba? :dontknow:

DER!N

Nesrincim geçmiş olsun şimdi nasıl desemde sanırım durumu öğrenemeyeceğim Rabbim kolaylasın inş.  :opucuk:

Minecim maşallah kuzuma demek yürüyor artık, hayırlı sağlam adımları olsun inş. kazasız belasız  :amin:  :opucuk:

Hemşom size de geçmiş olsun.  :opucuk:

Evime geçmeme var daha kısmetse tatlım, biraz sıkıntım oldu ctesi günü kanama tarzında Selenin idrar kültüründen sebep yarına bırakmıştık kontrolümü inş. her şey yolundadır ağrım var oturamıyorum diye açmamıştım neti.
Dua edin lütfen, Rabbim hayırlısı ne ise onu nasib etsin diye.
Sen bana telini ver diyeceğim haberleşelim diye ama yazsan da bakamayabilirim. Ben sana özel mesajla yollayayım da haberleşiriz inş.
Selen iyi elhamdülillah, zaten o kusmasından başka bir şeyi yoktu inş. tahlilleri de temiz çıkar.  :amin:

Ezom  :opucuk: :opucuk:
Sahracım  :opucuk:
Selmacım :opucuk:
Nesrincim :opucuk:
Minecim  :opucuk: Bu da kutlama öpücüğü kızıma  :opucuk:
Hemşom  :opucuk:
Ayşecim :opucuk:
Zelihacım  :opucuk:
Ebrarın annişi adını unuttum bağışla  :opucuk:
Özlemcim  :opucuk:

Herkeslere öpücükler  :opucuk: :love9:

Allaha emanet olun sağlıkla huzurla kalın.  :amin:

мiŁenα.

Geçmiş Olsun Gülfer İnşallah Birşey Olmaz.Arada Olan Kanamalardandır.Bendede Olmuştu..

Şükürler Olsun Birşey Olmadı,Rabbim size bağışlasın. :amin:

Bol Bol Dinlen :-*

) SaMiRa (

gülferim inşallah birşey olmaz hakkınızda hayırlısı neyse onu versin rabbim :amin:

bugün tahlilleri göstemeye gittik bi problem yok yalnız dr ameliyat sonrası yatırmıyor eve yolluyor bi öncekinde çıktıktan bi gün sonra gittik acile ateşten dolayı perişan oldu kuzum..bu sefer 1 gün gözetim altında tutun dedim immun yetmezlik olduğu için tedbir amaçlı anti.başlasakmı diye konuştuk  :dontknow:hayırlısı inş :amin:
bu arada ameliyat 7 NİSAN da haftaya :y25: :y25: :y25:
ufff çok zooooorrrrrrrrrrrrrr  :y25: :y25: :y25: :y25:
Allah ım yardım et :amin: :amin: :amin: :amin:

nesrin_beyza&berrin

Sahracım çook geçmiş olsun canım. İnş sıkıntı çekmeden atlatırsınız.

Biz bu saatte ayaktayız. Ateşimiz çıktı. Dün iyi oluyor gibiydi o yüzden dra götürmedim yarın sabah ilk işim dra götürmek.

ırmak184

inşallah temiz cıkar tahlilleriniz gülfercim hayırlısı olsun.
sahracım allah yardımcınız olsun.inşallah cabucak atlatırsınız bu durumu.hayırlısı olsun.
nesrincim sizede gecmiş olsun.

DİLVİN

мiŁenα.

zelis

Gulfercigim gecmi olsun canim ,insallah temiz cikmistir sonuclarin ,
iki gundur girmiyorsun merak ettim.... :opucuk:

Sahracigim sizede gecmis olsun canim , insallah hayirlisiylan atlatir sari pelem ....Allah yardimciniz olsun ... :opucuk:

Nesrincigim sizde gecmisler olsun canim , Rabbim acil sifalar versin,,,,