2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sahracim insallah güzel gecer ameliyatiniz pasamda hemencik kavusur sagligina  :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

iyi geceler kızlar  :opucuk:

çok sağolun hepiniz  :opucuk: :love9:

Gülomun bahsettiği gibi şuara bi çok aksilik üst üste geldi çamaşır makinam yanmaktan döndü  :-\ ben böyle söyleyince eşim diyor ev yanıyormuş sen makinadasın  :D çok şükür tesisat değişti içim rahat temizliğimide yapıyorum Hilalden fırsat buldukça oda ayrı bir stres bana biliyorsunuz ki şu aralar hiç birşey yemiyor delirtiyor beni sizin bebişleriniz emiyor dua edinki benimki emmiyorda biberonda almıyor zırr aç geziyor anlayacağınız  :cildir:
çok bunaltıyor beni azcık Balıkesire kaçsammıki diye düşünmeye başladım annemler ilgilenir azcık Hilalle bende nefes alırım azıcık bakalım  ???

Sahracım canım benim Rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla ağrısız,acısız atlatsın sarı kuzum :amin: dün gece sizi gördüm rüyamda hastanede sizinle birlikte olduğumu gördüm gerçek gibiydi sabah uyandığımda kucağımda Fudaly var gibi hissettim bi an  :honk: bir süredir giremedim pc ye sanırım malum oldu kuzumun ameliyatı bana ...

Rabbim kolaylasın inş. hayırlısıyla buda geçecek canım  :amin: :opucuk:  dualarım sizinle  :love9:[color]

sizi ve bebişlerinizi kocaman öpüyorum Allaha emanet olun ...........

--elif--

hayırlı geceler hanımlar
gülfercim cinsiyeti belli oldu demek RABBİM hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin  :amin:
ve geçmiş olsun ecişe dikkat et cnm ALLah muhafaza

sahracım oğluşunun ameliyatı iyi geçer inş. güzel haberlerle gelirsin  :amin:
evet ayşe bende aynı dertten muzdaribim çok hırçın oldu benm kızımda ve sürekli ilgi istiyor çokk bunalıyorum kızıyorum sesim çok yükseliyor ona karşı sonrada üzülüyorum  :'(
ezgicim sanada geçmiş olsun RABBİM beterinden korusun  :amin:
işlerini halledip bir an önce gelirsin inş.

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim canım Allah sabır versin. Geçmiş olsun. Bence Balıkesire git. çok iyi gelecektir sana. Bizim okul olmazsa ben hiç durmaz ablama giderdim. O kadar bunaldım ki anlatamam. Bana yapıştı bu aralar. WC girince bile kapıda ağlıyor. Yemiyor. :cildir: Ay ne zor yalnız çocuk büyütmek.

мiŁenα.

:icon_pale: :icon_pale: Aynı geneli demekki :-\

Tuvalete gidemiyorum uyuyunca yada bekliyorum sabrettiğim yere kadar. :-\

Çok bunaldım ev kaloriferli değil çıkamıyoruz tıkıldık bi odaya

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

sahracım inş rahat bi şekilde atlatmışsınızdr ameliyatı

sağlıkla dönün inş :amin: :amin: :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Sahracım hayırlısıyla atlattınız  inşallah.

--elif--

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 07 Nisan , 2011, 08:40:54
:icon_pale: :icon_pale: Aynı geneli demekki :-\

Tuvalete gidemiyorum uyuyunca yada bekliyorum sabrettiğim yere kadar. :-\

Çok bunaldım ev kaloriferli değil çıkamıyoruz tıkıldık bi odaya

ama kış bitti ya biz çok serbest dolaşıyoruz sobayıda söktük istediği yere girip çıkıyor ama hala aynı şu anda yanımda ve ağlıyor cnm  :cildir:  :cildir:
Allah tan babasıda evde tüm gün yoksa kesin cinnet geçirirdim

nesrin_beyza&berrin

Günaydın  :love9:
Bu gece saat 3te uyanıp 6 da uyudu. En sonunda pusette sallaya sallaya uyuttum. Kafayı yiyecem ya. :cildir: benimki babayı da istemiyor. Bir ara bunaldım babası ilgilensin deyip diğer odaya geçtim kapıda bir sürü ağladı.  :cildir:

DER!N

Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Nisan , 2011, 22:33:09
Alıntı yapılan: DER!N - 06 Nisan , 2011, 13:52:16
Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Nisan , 2011, 13:14:34
gunaydın kızlar
allahım fudaylımı korusun ...sımdıden gecmıs olsun...dua edıyorum...

kızlar ben tek ısımden yanayım cunkı okul hayatında problemler yasıyoruz bızler....ve hamıel ıken cocuklara soruyordum onlarda genelde ıkı ısımden bırı eskı ısım oldugu ıcın memnun olmuyorlardı....ama ıkı ısımde sunnet...

ben mısafırlerımı beklıyorum
menumu sayım sıze,
küllü pasta
tuzlu sımıt
uc renklı slata
kabak tarator
bıskuvılı pasta
meyve soslu pasta
zeytınlı mılfot borek
peynırlı yufka boregı...

hepsinden istiyorum  :hungry: :hungry:
ay gulferrrr ınan unuttum senın hamıslıgını yaaa:(((amma yapımde gondeırm kargıol ıle skerım gonder adresı...:))))

sağol tatlım normal acıkmaydı o aşermiyorum artık :))

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 07 Nisan , 2011, 00:23:43
iyi geceler kızlar  :opucuk:

çok sağolun hepiniz  :opucuk: :love9:

Gülomun bahsettiği gibi şuara bi çok aksilik üst üste geldi çamaşır makinam yanmaktan döndü  :-\ ben böyle söyleyince eşim diyor ev yanıyormuş sen makinadasın  :D çok şükür tesisat değişti içim rahat temizliğimide yapıyorum Hilalden fırsat buldukça oda ayrı bir stres bana biliyorsunuz ki şu aralar hiç birşey yemiyor delirtiyor beni sizin bebişleriniz emiyor dua edinki benimki emmiyorda biberonda almıyor zırr aç geziyor anlayacağınız  :cildir:
çok bunaltıyor beni azcık Balıkesire kaçsammıki diye düşünmeye başladım annemler ilgilenir azcık Hilalle bende nefes alırım azıcık bakalım  ???

Sahracım canım benim Rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla ağrısız,acısız atlatsın sarı kuzum :amin: dün gece sizi gördüm rüyamda hastanede sizinle birlikte olduğumu gördüm gerçek gibiydi sabah uyandığımda kucağımda Fudaly var gibi hissettim bi an  :honk: bir süredir giremedim pc ye sanırım malum oldu kuzumun ameliyatı bana ...

Rabbim kolaylasın inş. hayırlısıyla buda geçecek canım  :amin: :opucuk:  dualarım sizinle  :love9:[color]

sizi ve bebişlerinizi kocaman öpüyorum Allaha emanet olun ...........

:amin: :amin: :amin:

Hoş geldin ezocan  :opucuk: :opucuk: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Nisan , 2011, 00:27:27
hayırlı geceler hanımlar
gülfercim cinsiyeti belli oldu demek RABBİM hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin  :amin:
ve geçmiş olsun ecişe dikkat et cnm ALLah muhafaza

sahracım oğluşunun ameliyatı iyi geçer inş. güzel haberlerle gelirsin  :amin:
evet ayşe bende aynı dertten muzdaribim çok hırçın oldu benm kızımda ve sürekli ilgi istiyor çokk bunalıyorum kızıyorum sesim çok yükseliyor ona karşı sonrada üzülüyorum  :'(
ezgicim sanada geçmiş olsun RABBİM beterinden korusun  :amin:
işlerini halledip bir an önce gelirsin inş.

:amin: canım Allah razı olsun.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 07 Nisan , 2011, 10:35:06
Günaydın  :love9:
Bu gece saat 3te uyanıp 6 da uyudu. En sonunda pusette sallaya sallaya uyuttum. Kafayı yiyecem ya. :cildir: benimki babayı da istemiyor. Bir ara bunaldım babası ilgilensin deyip diğer odaya geçtim kapıda bir sürü ağladı.  :cildir:

Günaydın  :opucuk: :love9:

Allah c.c. yardımcımız olsun. Mevsimsel galiba Nesrincim huyları değişti çocukların.
Selen dünden beri grip olmuş durumda burnuşu akıyor ama keyfi iyi belki ayakta atlatır diye götürmedim doktora.
Tylol Cold ve Dolven veriyorum yatarken, bu ara yattığı söylenemez gerçi alıştım artık.
Sıkma canını yaz geldi sayılır dışarıda yorulur akşamda mecbur uyuyacak azcık daha dayan.

мiŁenα.

Hava buz gibi mayıs başına kadar kaldırmayız sobayı.Dötümüz donuyor.

Aynen çok huysuz nesrincim bende eşim gelince al azbak dinlencem diyorum 5-10dk sonra geri iade alıyorum ???

İnşallah geçicidir.

DER!N

Huysuz olduklarında anacı oluyorlar eşim 11de eve geliyor 10dk. görüşüyorlar şu işleri azalsa da oynasalar biraz