28 Nisan , 2024, 19:14:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci Bebişim Geldi Teyzeleri:)))

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 27 Haziran , 2010, 14:52:07

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

bugün sabah test yaptım 2 çizgi gözlerime inanamadım tekrar tekrar baktım....bebişim gelmiş annesine  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Balböceği

Tekrar tebrikler cnm rabbim anali babali buyutsun  :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

**YeŞiLzEytİN**

aminnnn bidenem cümlemizinkini inşallahhhh  :amin: :amin: :amin:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayırlı olsun canım allah kucagına almayı nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

n-i-d-a

hayırlı olsun canım allah kucağına almayıda nasib etsin
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

мiŁenα.

TEBRİK EDERİM TATLIM .RABBİM SORUNSUZ GEBELİK GEÇRİMEYİ NASİP ETSİN... :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 27 Haziran , 2010, 14:52:07
bugün sabah test yaptım 2 çizgi gözlerime inanamadım tekrar tekrar baktım....bebişim gelmiş annesine  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:
gözün aydın canım ;çok sevindim,bir kişinin daha hasreti bitti çok şükür  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

:wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

allah tamamını erdirsinnnn cok sevindimmm
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Emir@Havin

Gozun aydin olsun canim, Allah sorunsuz ve guzel bir hamilelik gecirmeni nasip etsin...
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

**fatoş**

hayırlı olsun tatlım allah analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Tebrik ederim canım, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inş.  :amin:  :nazar: :nazar:

**YeŞiLzEytİN**

çok sağolun kızlar ....allahım herkese nasip etsin inşallah... :amin: :amin: :amin: :amin:

esra26

canım coook sevindim kardeş geliyo yavruna demek  :muzz: allah tamamına erdirsin inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 27 Haziran , 2010, 14:52:07
çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:canım benim tamamına erdirsin rabbim inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun canım
Allah tamamına erdirsin

Uploaded with ImageShack.us