yardımm

Başlatan karapnr, 26 Haziran , 2010, 23:20:05

« önceki - sonraki »

karapnr

26 Haziran , 2010, 23:20:05 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2010, 23:29:52 karapnr
arkadaşlar benim adetim genellikle 5 gün ve daha fazlası olurdu ama gitgide azalıyor bu seferde 3 gün oldu bitti :dontknow: ??? :icon_scratch: acaba bir sorun mu var yumurtlamamla  alakalı , bazıları da vücut hamileliğe hazırlanıodur diolar kafam karıştı bir sorun çıkmasndan korkuyorumm :y25: :y25:

gülbanu

yok canım sanmıyorum bir sorun olacagını
bence hormansal bir şeydir
en fazlası 10 gün en azı 2 gün diyor dr lar.
ondan sonrasını normal görüyorlar
sen eğer bundan sonra da böyle 3 gün olursan demekki senin adetin 3 olacak
benim bildigim bu canım korkmana gerek yok  :k06: :k06:

karapnr

sağol içime bir nebze su serptin yaaa :opucuk:

Dilara Ebrar

evet canım bencede normal ama kadın hastalıkları çok önemli ve kompleks bi konu.bence ne olursa olsun bi doktora danışmakta fayda var.bişiler yoksa bile en azından kontrol olur.ki oda gerekli bi durum. :opucuk: :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

bulut84

yumurta kendini hazırlıyo ondan derler bendede oldu 2 aydır az oluyorum 3. gün bitiyo normalde 6 gün olurum korkma sorun yok no panik :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

karapnr

Alıntı yapılan: bulut84 - 27 Haziran , 2010, 13:28:44
yumurta kendini hazırlıyo ondan derler bendede oldu 2 aydır az oluyorum 3. gün bitiyo normalde 6 gün olurum korkma sorun yok no panik :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:
:k06: :k06:

karapnr

inşallah dediğiniz gibidir, karnım da ağrıyor zaten 2 gündür , geçmezse gidicem zaten bi doktora  :hıhı:

hümeyra_t_e

Canım bende 3aydir az oluyorum normalde 9gun olurdu 3aydir 3.gunü kesilyo ve leke leke geliyo sonrasında bende sordum hamileliğe hazirlaniyosun dediler ins öyledir  :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: afra024 - 27 Haziran , 2010, 16:53:18
Canım bende 3aydir az oluyorum normalde 9gun olurdu 3aydir 3.gunü kesilyo ve leke leke geliyo sonrasında bende sordum hamileliğe hazirlaniyosun dediler ins öyledir  :amin:
:amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: afra024 - 27 Haziran , 2010, 16:53:18

sebebi ne olabilir acaba öğrenmek gerek aslında dimi kıslar  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...