2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şafak 42 konyadayız kuzum la memeleketimizdeyiz  :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
mis kokulu memleket  havasınıı çekelim annecim içimize  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ipek_lab

son 6 günümüz kaldı eğer olmazsa sezeryanla doğum yapıcam geçmiyo günlerr

HASRET!M S@N@

hepiniz bir bir rahat bir doğum yaparsınız inş liste azalmaya basladı masallah

ygs

günaydın kıslarr bu burun kanaması normal  die biliyorum ama arada oluyo her zaman deil bu sabah sanki biraz fazla geldide korktum :icon_pale: :icon_pale:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ygs - 09 Mart , 2011, 07:33:50
günaydın kıslarr bu burun kanaması normal  die biliyorum ama arada oluyo her zaman deil bu sabah sanki biraz fazla geldide korktum :icon_pale: :icon_pale:
Canım korkmana gerek yok için rahat olsun..Soğuk ve kuru havalarda kanama daha sık görülür.Kanamanın sebebi hamilelikle beraber vücutta oluşan kanlanmadır.Odada ki nem seviyesi sağlanmalı burun girişinin yumuşak olmasını sağlama ve sprey kullanma kanamaları azaltır. :icon_thumright:

shekersheyler

Alıntı yapılan: ygs - 09 Mart , 2011, 07:33:50

günaydın canım bende de olmuştu doktorum peteğin üzeriğine nemli havlu koy dedi,bi süre koydum sonra üşendim   :suclu: kocişimde sağolsun şu buhar makinelerinden aldı,bebişe de lazım olacak diye şimdi geçti çok şükür

ygs

hiçbişeyde yapmıyom valla zaten çok pipirikli oldum çok saolun tavsiyeleriniz için kızlar....
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

denizvemehtap

:love7:  :love3: :love7: SELAMLAR SEVGİLER,ŞAFAKÇI ARKADAŞIMA BİR DUYURSAK DEDİM Dİ OĞLUMUN ADINI GOYVERSE LİSTEYE
AREL DİYE....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun adınız canım
şafaklar geride sanırım bi el atayım dur

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pisicik                         0gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
ece su                        0 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
                                              haber bekliyoruz

1- Ayni                           1gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-almra                          8gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3-ipek_lab          7gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
4-elif su                       8gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5-Medine                     8gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-yes                          10gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) ASYA BEBEK
7-Vuslat                       17gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-HaYaL83                   23gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
9-ES_Cİ                       23gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Wunsch                    25gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11Yağmur&Toprak        30gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-IşIL                           35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Aşkitom                    36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (kız)
14-aysev                        38gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-gültanesi           40gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)(canımdan öte cansın oğlum)
16- zeynepercan             42gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-gamzeli                      44gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Ayfer_Can                  41gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
19-zübeyde22                 49gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)    ELİF SENAM     
20-ygs                          58gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-BONCUK GÖZLÜM      58gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
22-denizvemehtap     58gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)arel bebek
23-egüzel89                   63gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-elif nisa                   65gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25-shekersheyler        77gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
26-Duygu-Masal          80gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
27-hale1903                 80gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

Allahım hepimize kolay,sağlıklı ve rahat bir doğum nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

MASALLAH LİSTEYE EN ZONA KALANIN BİLE SAFAGI 80 OLMUS ALLAH HAYIRLIIYLA EVLATLARINIZI KUCAGINIZA ALMANIZI NASİP ETSİN

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pisicik  :director:
ecesu  :director:
almira   :director:
ipeklab :director:
elifsu   :director:

haber veriiiiiiiiiiiiin,nasılsınız geldimi bebişler

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 10 Mart , 2011, 15:07:53
MASALLAH LİSTEYE EN ZONA KALANIN BİLE SAFAGI 80 OLMUS ALLAH HAYIRLIIYLA EVLATLARINIZI KUCAGINIZA ALMANIZI NASİP ETSİN
amin canancım
en son doğum mayıs olunca şafaklar azıcık kalıyo :muzz:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: denizvemehtap - 10 Mart , 2011, 14:10:11
:love7:  :love3: :love7: SELAMLAR SEVGİLER,ŞAFAKÇI ARKADAŞIMA BİR DUYURSAK DEDİM Dİ OĞLUMUN ADINI GOYVERSE LİSTEYE
AREL DİYE....

ne degişik isimmiş anlamı ne oglum olursa bende koyayım diyomuşum  arel :D ne uyumlu olur arel asel

ipek_lab

kızlar yardım doktor günün dolasıya kadar doğum yapma şansın yüzde 5 dedi pazartesi günüm doluyo ve ben sonrasında ne yapıcağıma karar veremedim doktor suni sancı deneyebiliriz dedi yada sezeryan kafam çok karışık