2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: medine - 24 Şubat , 2011, 17:16:37
slm kizlarr nasilsniz nasil gidiyo hamilelikler.benimde cok az kalmis yaw saka gibi safak 22 heycan dorukta melegime kizima kavusmama cok az kaldi.dogumum normal gibi gorunuyo kizim donmus basi asagida insallah bi sorun cikmadan yavrularimizi kucagimiza almak nasip olur :amin:.bebisimin kilosuda 3 kilo 100 gramdi teyzeleri 1 hafta once simdi kac oldu acaba  :nazar:
maşallah yerim ben onun totişini
3 haftan kalmış kuzum
arkandayım senden 5 hafta sonrada benim oğluş gelecek inşallah

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 24 Şubat , 2011, 12:41:33
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 24 Şubat , 2011, 11:51:19
evet arkadaşlar maşalllah doğumlar başlamış.benim doktor normal doğum zor olur dedi.
maşallah kilosu 3300gr  :nazar: :nazar: :nazar: ve boyum da kısa.onun için zor olurmuş.
veeeeeeeeeee hayırlısıyla 3 martta kızımız kucağımızda olacak inş.

yani şafak 7  :nazar: :nazar: :nazar:
aaa çok az kalmış.boyun kısa olduğu içinmi normal doğum zor olurmuş  :honk: halla halla sezeryan için böyle bir bahane hiç duymamıştım.kısa boylular çatır çatır doğuruyolar normal.benimde boyum kısa (1.53) doktor bişey demedi nasıl doğum istiyorsun diye sordu bende normal istiyorum demiştim.yarın sabah kontrolüm var bakalım. sezeryana dönecek bir problem yoktur umarım.sezeryan olursam bende sanırım haftaya doğum yaparım.boy konusu beni şaşırttı doğrusu uzun boyluların boy avantajının olduğunu biliyorum ama kısa boylularında sezeryan olacak derecede dezavantaj olacağını düşünmüyorum.neyse 3 marta bişey kalmamış canım hayırlısı olsun kucağına alda kızını ne şekilde olursa olsun.

benim boyumda 1,52, benim doktorum 3 hafta önce öyle bişey demeye kalktı, yani kısa boylularda bebiş kiloluysa sezeryan öneriyoruz dedi... bende bebişin sağlık sorunu yoksa kesinlikle normal istiyorum dedim... benim halalarım benden de kısa, hepsi çatır çatır doğurmuşlar, bencede sezeryan için bahaneden başka bişey değil... benim bebişim yaklaşık 3 kg ve başı 28. haftadan beri aşağıda, hatta bu hafta daha da aşağıya inmiş... şimdilik herşey normal görünüyor, inşallah rabbim normal doğum nasip eder  :amin: :amin:

medine

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 24 Şubat , 2011, 17:40:11
Alıntı yapılan: medine - 24 Şubat , 2011, 17:16:37
slm kizlarr nasilsniz nasil gidiyo hamilelikler.benimde cok az kalmis yaw saka gibi safak 22 heycan dorukta melegime kizima kavusmama cok az kaldi.dogumum normal gibi gorunuyo kizim donmus basi asagida insallah bi sorun cikmadan yavrularimizi kucagimiza almak nasip olur :amin:.bebisimin kilosuda 3 kilo 100 gramdi teyzeleri 1 hafta once simdi kac oldu acaba  :nazar:
maşallah yerim ben onun totişini
3 haftan kalmış kuzum
arkandayım senden 5 hafta sonrada benim oğluş gelecek inşallah
sorma vallla canim az kaldi  ama korkmuyorum catir catir doguracam insallaah :k06: :k06:sanada bisey kalmamiss hayirlisiyla bi alsaydik kucagimiza son zamanlarda hic gecmiyo sanki.
sen benim herseyimsinn:)

medine

bende cok sacma buluyorum boyun kisa sen normal doguramazsin diyenlere.saglik sorunu olur mecbur kalirsin ozaman sezeryan derse amenna bisey demem ama boy kilo bahane  deil bence isin kolayina gitmeyi tercih ediyolar  bazi doktorlar.ama ece arkadasimizin kizi donmemis galiba onun icinde sezeryan demis olabilir :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah canım bende çatır çatı doğurmak istiyorum inşallah çatımda yerindedir  :ehi: :ehi: :ehi:
sen oldunmu çatı muayenesi

medine

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 24 Şubat , 2011, 17:47:41
inşallah canım bende çatır çatı doğurmak istiyorum inşallah çatımda yerindedir  :ehi: :ehi: :ehi:
sen oldunmu çatı muayenesi

yok olmadim ama doktorum normal  gibi gorunuyo dedi .ben yurt disindayim burda pek yapilmiyo cati kontrolu falan normal istiyorum ben yaa cati matiii umrumda deil.. o ani yasamak nasil bi duygu oldugunu bilmek istiyorum. insallah son anda bi aksilik cikmaz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah canım çok istiyoruz ya olmayacağı tutmasa bari

medine

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 24 Şubat , 2011, 17:56:55
inşallah canım çok istiyoruz ya olmayacağı tutmasa bari
insalllaaaaahhh hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun.ben yavrumu sag salim kucagima aliyimm baskada bisey istemem normal olmus sezeryan olmus farketmez aslinda :)yeterki meleklerimiz bize gelsin :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

amin canım
en doğrusuda o
bi bakmışsın aylar geçmiş bizimkiler doğmuşlar gülmeye,bizi tanımaya başlamışlar
insan nasılda heyecanlanıyor

medine

heycanlanmamak eldemi daha gormeden onlara bukadar bagliyken dogduktan sonra kimbilir nasil olcak.dedigin gunler okadar yakinkii cok az kaldi cok bu heycanlari yasamamiza allahin izniyle :occasion5: :occasion5:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ceylin eslem

kızlarrrr bugün doğum yapıyorummmm.
   bu sabah doktora gittik bebeğin suyu bitmek üzereymiş ve bebek sıkıntı içindeymiş.doktorum bana bıraktı doğum şeklini istersem suni sancıyla normal doğum,istersemde sezeryan olacakmışım.ben sezeryanı tercih edecem galiba.suni sancıdan korkuyorum.normal başlayıp her an sezeryanada dönebiliriz dedi doktorum.ben göze alamıyorum zaten sabaha kadar sancı çekmekte korkutuyor inşallah doğrusunu yapıyorumdur.pişman olmam.çok mutluyum heyecanlıyım sezeryan olacağı için doğum korkusu yaşamıyorum.bu gün 4 gibi amaliyata alınacağım.akşam mis kokulu oğlum kucağımda olacak.bunun düşüncesi bile herşeye değer.annem,ablam,kayınvaldem yola çıktılar geliyorlar.herşeyin hayırlısı olsun.kendimi toparlayınca gelirim buraya.şimdilik hepinizi öpüyorum hoşçakalın.bu arada ilk doğum yapan benmi olacağım şimdi  :hieyt:

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 25 Şubat , 2011, 11:48:13
kızlarrrr bugün doğum yapıyorummmm.
   bu sabah doktora gittik bebeğin suyu bitmek üzereymiş ve bebek sıkıntı içindeymiş.doktorum bana bıraktı doğum şeklini istersem suni sancıyla normal doğum,istersemde sezeryan olacakmışım.ben sezeryanı tercih edecem galiba.suni sancıdan korkuyorum.normal başlayıp her an sezeryanada dönebiliriz dedi doktorum.ben göze alamıyorum zaten sabaha kadar sancı çekmekte korkutuyor inşallah doğrusunu yapıyorumdur.pişman olmam.çok mutluyum heyecanlıyım sezeryan olacağı için doğum korkusu yaşamıyorum.bu gün 4 gibi amaliyata alınacağım.akşam mis kokulu oğlum kucağımda olacak.bunun düşüncesi bile herşeye değer.annem,ablam,kayınvaldem yola çıktılar geliyorlar.herşeyin hayırlısı olsun.kendimi toparlayınca gelirim buraya.şimdilik hepinizi öpüyorum hoşçakalın.bu arada ilk doğum yapan benmi olacağım şimdi  :hieyt:

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo aaaaaaaa gözün aydın canııım, çok şaşırdııım.... Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... ayy ne kadar heyecanlısındıır... darısı bize inşallah  :amin: :amin: daha öncede suyu azmıydı bebeğinin??

ceylin eslem

teşekkürler canım.10 gün önce gittiğimde suyu çok iyiydi.ama ben 2 gündür idrarımı yaparken şüpelenmiştim ama yok yaa diyordum.normalde sık tuvalate gider çok az idrar yapar kalkardım.2 gündür her idrara çıkışımda yoğun birşekilde idrarımı yapıyordum demekki idrar değil suyum geliyormuş anlamamışım.çamaşırımdada ıslaklık olmuyordu   :dontknow: ben öyle su birden gelecek foşur foşur bacaklarımdan akacak zannediyordum.size tavsiyem dikkat edin idrar yaparken yoğunluğuna çokluğuna bakın.iyiki bugün kontrolüm vardıda doktorum hemen anladı.yoksa belkide çok geç olacaktı.bebeğim susuz kalıp iyice sıkıntı içine girecekti.
        heyecan var korku yok  :k06: mutluluk sevinç daha fazla oğluma kavuşuyorum çünkü.biraz erken oldu olsun.doktorum 3 kilo 250  gr diye tahmin etti ama bakalım kilosu ne kadar olacak.darısı sizin başınıza.hepinize kolay doğumlar diliyorum.

HASRET!M S@N@

canım gözün aydın inş sağ salim yavruna kavusursun tatlım cumaların yüzü suyu hürmetine cok sevindim