2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

zubeyde22

Alıntı yapılan: pelda21 - 14 Şubat , 2011, 09:09:57
günaydın kızlar ben 3 gündür dogum yaptım suyum gelmişti erken dogum yaptım normal yoldan ama mahfoldum çok dikişlendim üstelik kızımı kuveze aldılar 3 gündür solunumuyla ilgili problem var dogumda kordon boynuna dolanmıştı bugün kandil ne olur dua edin kızıma ileşsin daha kucagıma alamadım üzüntüden sütümde yok ne yapacam bilmiyom allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın daha sevip okşayamadım güzel kızımı.

allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:bebegini inş saglıklı olarak alcaksın kucagına ..çok zordur seni anlaya biliyorum.. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
bebegin kaç haftalık dogdu canım ....üzülme  sende hasta olursan iyice sizin için daha zor....dogum da niye böyle bi şey olmuş bir sebebi varmı...geçmiş olsun

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

günaydın kızlar ben 3 gündür dogum yaptım suyum gelmişti erken dogum yaptım normal yoldan ama mahfoldum çok dikişlendim üstelik kızımı kuveze aldılar 3 gündür solunumuyla ilgili problem var dogumda kordon boynuna dolanmıştı bugün kandil ne olur dua edin kızıma ileşsin daha kucagıma alamadım üzüntüden sütümde yok ne yapacam bilmiyom allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın daha sevip okşayamadım güzel kızımı.

çok geçmiş olsun canım.inş bi an önce kızına kavuşursun.kordon dolanması old için mi küveze aldılar aceba?yoksa erken doğum değil yani.sütünü sağmayı dene gelmesi kolay olur.allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim ya çok geçmiş olsun
inşallah bir an önce iyileşirsiniz Allah acil şifa versin,kavuştursun seizi

shekersheyler

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 15:39:43
sağol canım.evet ben hastane çantasını hazırlamakta baya bir geciktiğimin farkındayım.ara tatilin gelmesini beklemiştim.bulunduğum yer fatsa çok fazla bebe mağazası yok olanlarda çok pahalı herşey.memleketime gittim.neredeyse büyük bir çoğunluğunu memlekettimden aldım.o yüzden biraz geciktik.ama hep içimde bir korku vardı ya erkenden doğarsa hiçbişeyi yok çantası hazır degil diye endişeleniyordum.
    senin kuzenin baya erken doğurmuş ama olabiliyor işte hale hazırda bebeğin çantası olmalı.

aaa canım sen fatsada mı oturuyorsun, ben de fatsalıyım, hatta ailem halen orda :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şafak 64 uşaktayız,bitiyor günleeeeeeeeeer :love9: oğlum yakında kucağımda inşallah

ceylin eslem

Alıntı yapılan: shekersheyler - 14 Şubat , 2011, 13:06:05
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 15:39:43
sağol canım.evet ben hastane çantasını hazırlamakta baya bir geciktiğimin farkındayım.ara tatilin gelmesini beklemiştim.bulunduğum yer fatsa çok fazla bebe mağazası yok olanlarda çok pahalı herşey.memleketime gittim.neredeyse büyük bir çoğunluğunu memlekettimden aldım.o yüzden biraz geciktik.ama hep içimde bir korku vardı ya erkenden doğarsa hiçbişeyi yok çantası hazır degil diye endişeleniyordum.
    senin kuzenin baya erken doğurmuş ama olabiliyor işte hale hazırda bebeğin çantası olmalı.

aaa canım sen fatsada mı oturuyorsun, ben de fatsalıyım, hatta ailem halen orda :icon_thumright:
evet canım fatsada oturuyorum.fatsalı değilim (samsunluyum) ama fatsayı çok sevdik eşimde bende buradan ayrılmayı hiç istemiyoruz.emekli olana kadar bile kalabiliriz burada.buradan ev almayıda düşünüyoruz inşallah.

ceylin eslem

kızlar bugün doktorumuza gittik herşey yolunda 37.haftaya girdik 3 kilo olmuş oğluşum  :nazar:  :nazar:  :nazar: herşey yolunda.suyuda çok iyi imiş,normal olmaması için hiçbir sorunu yokmuş.bundan sonra her an doğum için hazırlıklı olun dedi.gerçi 1 aya yakın zaman var ama bakalım artıkher an herşey olabilir.  doğum iznimide bugün başlattım.oğluşumla birlikteyiz 7 ay boyunca  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 14 Şubat , 2011, 16:53:29
kızlar bugün doktorumuza gittik herşey yolunda 37.haftaya girdik 3 kilo olmuş oğluşum  :nazar:  :nazar:  :nazar: herşey yolunda.suyuda çok iyi imiş,normal olmaması için hiçbir sorunu yokmuş.bundan sonra her an doğum için hazırlıklı olun dedi.gerçi 1 aya yakın zaman var ama bakalım artıkher an herşey olabilir.  doğum iznimide bugün başlattım.oğluşumla birlikteyiz 7 ay boyunca  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
CANIM SEVİNDİM SENİN ADINA İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİTMEYE DEVAM EDER

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 14 Şubat , 2011, 16:53:29

maşallah oğluşuna  :nazar: :nazar: sanada heran hazır ol demiş, banada bir iki hafta önce demişti :k06: bakalım ne zaman gelecek bebişlerimiz...  :love7:

ceylin eslem

teşekkürler arkadaşlar.doktor öyle dediya beni aldı bir panik (doğum korkusu değil) bundan sonra kendime daha fazla dikkat edeceğim heralde,akıntım olsa ,ağrım ,sancım olsa doğum  mu başladı acaba diye düşüneceğim heralde.eşimide sıkı sıkı tembihliyorumki aman cebin açık olsun diye  :laughing7:

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 14 Şubat , 2011, 18:49:50
teşekkürler arkadaşlar.doktor öyle dediya beni aldı bir panik (doğum korkusu değil) bundan sonra kendime daha fazla dikkat edeceğim heralde,akıntım olsa ,ağrım ,sancım olsa doğum  mu başladı acaba diye düşüneceğim heralde.eşimide sıkı sıkı tembihliyorumki aman cebin açık olsun diye  :laughing7:

aynı durum bizde de var :ehi: :ehi: bugün bi kaç defa sancı girdi, galiba başlıyor dedim ama bidaha olmadı  :k06: :k06: keşke bugün olsaydı bebişim, hem sevgililer günü hem kandil... ama artık ümidimi kestim, bu saat oldu tık yok  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar şafak 63 tam 9 hafta kaldı :muzz: :muzz:

ceylin eslem

merhabalar herkeze....
dün oğlumuzun ismini netleştirdik.ATALAY olacak ismi.eşimle benim isimlerimizin ilk hecelerini birleştirdik (talip-aysel= a tal ay)  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  anlamıda saygın,sevilen,ünlü şöhretli  imiş.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 15 Şubat , 2011, 14:14:35
merhabalar herkeze....
dün oğlumuzun ismini netleştirdik.ATALAY olacak ismi.eşimle benim isimlerimizin ilk hecelerini birleştirdik (talip-aysel= a tal ay)  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  anlamıda saygın,sevilen,ünlü şöhretli  imiş.
ne güzel hayırlı olsun canım

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 11 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                          14 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- eymen ecrin                19 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        22 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                           24 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- sarı papatyam             25 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7-dilek_224                     27 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8 -ceylin eslem                 27 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
9-almra                         28 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
10-ipek_lab                     29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
11-elif su                        30 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-Medine                       32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Vuslat                        39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-HaYaL83                     45 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
15-ES_Cİ                         45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Wunsch                      47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
17-Yağmur&Toprak           52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
18-IşIL                            51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Aşkitom                      54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-aysev                         60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-gültanesi                     63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22- zeynepercan              63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23-gamzeli                      66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-Ayfer_Can                  67 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
25-zübeyde22                 71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
26-ygs                           79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-BONCUK GÖZLÜM      79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
28-denizvemehtap          79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
29-egüzel89                   85  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                     91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler           99 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
32-Duygu-Masal            102 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
33-hale1903                 102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: