2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

sağol canım.evet ben hastane çantasını hazırlamakta baya bir geciktiğimin farkındayım.ara tatilin gelmesini beklemiştim.bulunduğum yer fatsa çok fazla bebe mağazası yok olanlarda çok pahalı herşey.memleketime gittim.neredeyse büyük bir çoğunluğunu memlekettimden aldım.o yüzden biraz geciktik.ama hep içimde bir korku vardı ya erkenden doğarsa hiçbişeyi yok çantası hazır degil diye endişeleniyordum.
    senin kuzenin baya erken doğurmuş ama olabiliyor işte hale hazırda bebeğin çantası olmalı.

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 15:39:43
sağol canım.evet ben hastane çantasını hazırlamakta baya bir geciktiğimin farkındayım.ara tatilin gelmesini beklemiştim.bulunduğum yer fatsa çok fazla bebe mağazası yok olanlarda çok pahalı herşey.memleketime gittim.neredeyse büyük bir çoğunluğunu memlekettimden aldım.o yüzden biraz geciktik.ama hep içimde bir korku vardı ya erkenden doğarsa hiçbişeyi yok çantası hazır degil diye endişeleniyordum.
    senin kuzenin baya erken doğurmuş ama olabiliyor işte hale hazırda bebeğin çantası olmalı.

bebişinin cicileri hayırlı olsun canım, iyi günlerde giyer inşallah... doktorun sana çatı muayenesi yaptımı? bana salı günü yapacak... inşallah çatın dar demez  :sad1: o yüzden biraz heyecan var ...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 15:06:57
şafak 25 holeyyyy yakında kavuşuyorum oğluşumaaaa.  :hieyt:  :hieyt:
yarın doktorumuza gideceğiz hemde doğum iznimi başlatacağım.eylüle kadar tatil.oğluşumu güzel güzel büyüteceğim.şimdi makineye attım kıyafetlerini ütüleyip hastane çantasınıda hazırlayacağım.nolur nolmaz demiii her an herşey olabilir.
canım neyle yıkıyorsun hacışakirmi
dalinmi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Şubat , 2011, 15:44:19

bebişinin cicileri hayırlı olsun canım, iyi günlerde giyer inşallah... doktorun sana çatı muayenesi yaptımı? bana salı günü yapacak... inşallah çatın dar demez  :sad1: o yüzden biraz heyecan var ...
ayşecim nasıl anlamışlar kakasını yediğini
ay bugün çok kötü rüyalar gördüm zaten
doğum yapıyodum

ceylin eslem

doktorum şimdiye kadar hiç çatı muaynesinden bahsetmedi belki yarın bahseder yada çatı muaynesi yapar.inşallah sanada banada çatın dar demez doktorlarımız.ben normal düşünüyorum çatı darsa sezeryan olmak icap eder.inşallah normal doğumu etkileyecek bir durum olmaz.

ceylin eslem

ben dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını aldım.makineye attım.bide ayrıca elde yıkamak içinde toz sabun aldım.

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 13 Şubat , 2011, 16:07:25

doğum yapıyodum

kendisi anlamamış, bütün gece sancılanmış, ama doğum sancısı olduğunu anlamamış, erken diye önemsemeiş, dayanılmaz olunca hastaneye gitmiş, onlar tespit etmiş... normalde ben bebeğin günü geçince kakasını yeme ihtimali var diye biliyorum  :icon_scratch: bebiş 1.700 gr doğmuş, çok şükür hayati tehlikesi yokmuş... küveze almışlar hemen...

sende gönlünü ferah tut canım... herşey yolundadır inşallah... hamilelikle garip garip rüyalar görülüyor zaten  :k06: :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 16:07:43
doktorum şimdiye kadar hiç çatı muaynesinden bahsetmedi belki yarın bahseder yada çatı muaynesi yapar.inşallah sanada banada çatın dar demez doktorlarımız.ben normal düşünüyorum çatı darsa sezeryan olmak icap eder.inşallah normal doğumu etkileyecek bir durum olmaz.

inşallah hakkımızda hayırlısı  :amin: :amin: normal doğumla kolayca doğururuz inşallah  :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 16:09:22
ben dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını aldım.makineye attım.bide ayrıca elde yıkamak içinde toz sabun aldım.

bende dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısı aldım ve kullandım  :icon_thumright: :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Şubat , 2011, 16:12:43
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 16:09:22

bende dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısı aldım ve kullandım  :icon_thumright: :icon_thumright:
bende onu almayı düşünüyorum ama hacı şakirde çok iyi diyorlar

Aytii

kizlar konuyla alakasi yok biliyorum ama 2li ve 3lü tarama testleri yaptirdiginizda muaeyene haricinde ücret ödedinizmi?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 13 Şubat , 2011, 16:07:43
ben duyuyorum hep 37-38. haftalarda yapılıyomuş kızlar
hadi hayırlısı inşallah
sizin için tam vakti

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Şubat , 2011, 16:11:15
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 13 Şubat , 2011, 16:07:25

doğum yapıyodum

kendisi anlamamış, bütün gece sancılanmış, ama doğum sancısı olduğunu anlamamış, erken diye önemsemeiş, dayanılmaz olunca hastaneye gitmiş, onlar tespit etmiş... normalde ben bebeğin günü geçince kakasını yeme ihtimali var diye biliyorum  :icon_scratch: bebiş 1.700 gr doğmuş, çok şükür hayati tehlikesi yokmuş... küveze almışlar hemen...

sende gönlünü ferah tut canım... herşey yolundadır inşallah... hamilelikle garip garip rüyalar görülüyor zaten  :k06: :k06:
Allah yardımcısı olsun
demekki yolunda gitmeyen bişey olunca mutlaka bi yerden sinyal veriyor
bende bi kısmını hazırladım çantamın
eksikler var ama onlların yerinede idareten bişeyler koydum
alınca değiştiririm,şimdilik dursunda

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 13 Şubat , 2011, 16:28:42
kizlar konuyla alakasi yok biliyorum ama 2li ve 3lü tarama testleri yaptirdiginizda muaeyene haricinde ücret ödedinizmi?
evet kuşum 40 tl olması gerek verdik

Aytii

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 13 Şubat , 2011, 16:31:18
Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 13 Şubat , 2011, 16:28:42
evet kuşum 40 tl olması gerek verdik

benim açtigim konuda arkadas 100 TL dedi sen 40 diyosun bide benim 4lü olacak neyse artik gidince  ögrencem  :dontknow: