2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Şubat , 2011, 12:28:56
slm kızlar
benim bebişte martın sonunda gelicek nasipse..ama doktorum okadar bekleyeceğini sanmıyorum dedi.martın 10 undan sonra heran hazır beklememiz gerekiyormuş.33. haftamız bitti bugün.kızlar karnım çok geriliyor 2 gündür sürekli gergin :icon_scratch:
korkuyorumda ya ve ara ara sancılarım oluyo rahim kısmında,

merhaba canım, banada doktor heran gelebilir dedi, normal yani... kasılmalarda çok normal, vücudun doğuma hazırlanıyor, benimde 33. haftalarda kasık ağrılarım oluyordu, stress yapma  :flowers: :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 12 Şubat , 2011, 12:43:10
merhaba kızlar nasılsınız?  biz bu gece uykusuz geçirdik  :-\ gece iki kere panik oldum, birinde suyum geldi sandim, ama terlemişim  :k06: birindede kanamam var sandım ama akıntıymış  :ehi: ama o an ki korkuyu bana sorun, bide eşim nöbetteydi...

şimdilik bebişimim olması gerek yerde ama heran gelecek diye panik halindeyim ...
ay okuyunca heyecanlandım son günler artık canım olur böyle şeyler
kayınvaliden geldimi

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 12 Şubat , 2011, 13:26:26
merhaba kızlar nasılsınız?  biz bu gece uykusuz geçirdik  :-\ gece iki kere panik oldum, birinde suyum geldi sandim, ama terlemişim  :k06: birindede kanamam var sandım ama akıntıymış  :ehi: ama o an ki korkuyu bana sorun, bide eşim nöbetteydi...

şimdilik bebişimim olması gerek yerde ama heran gelecek diye panik halindeyim ...
kayınvaliden geldimi

hayır canım, cuma günü gelecekler... bakalım önce bebiş mi gelecek yoksa kayınvalidemlermi  :k06: bide akıntımın rengi değişti, koyulaştı, az önce doktorumu aradım, normal endişelenecek bişey yok dedi  :icon_scratch: hayırlısı bakalım...

zubeyde22

12 Şubat , 2011, 15:01:47 #1128 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2011, 15:04:07 zubeyde22
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 12 Şubat , 2011, 12:44:24
Alıntı yapılan: pırıl - 12 Şubat , 2011, 12:28:56
slm kızlar
benim bebişte martın sonunda gelicek nasipse..ama doktorum okadar bekleyeceğini sanmıyorum dedi.martın 10 undan sonra heran hazır beklememiz gerekiyormuş.33. haftamız bitti bugün.kızlar karnım çok geriliyor 2 gündür sürekli gergin :icon_scratch:
korkuyorumda ya ve ara ara sancılarım oluyo rahim kısmında,

merhaba canım, banada doktor heran gelebilir dedi, normal yani... kasılmalarda çok normal, vücudun doğuma hazırlanıyor, benimde 33. haftalarda kasık ağrılarım oluyordu, stress yapma  :flowers: :flowers:

selam kızlar bişey sorcam size 33. hafta bitti diyorsunuzda ..doktorun 10 gün içinde gelir demiş daha erken degilmi olsa olsa 35 .haftan olur çok şaşırdım yani bu hafta dogum olabilirmi yada normalmi bu hafta dogması.

pırıl

canım merhaba
doktorum 10 gün içinde gelir demedi,martın 10 un dan sonra bekleyin dedi :) 37-38.haftalar oluyor yani,benim daha öncede açılmam oldu erken doğum tehlikesi yüzünden hastanede yattım,neyseki o dönem geçti.

zubeyde22

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ay canım kusura bakama yanlış okuşum geçmiş olsun inş bebeginisaglıklı sıhhatli kucagına alırsın kendine iyi bak..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 12 Şubat , 2011, 14:08:12
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 12 Şubat , 2011, 13:26:26

kayınvaliden geldimi

hayır canım, cuma günü gelecekler... bakalım önce bebiş mi gelecek yoksa kayınvalidemlermi  :k06: bide akıntımın rengi değişti, koyulaştı, az önce doktorumu aradım, normal endişelenecek bişey yok dedi  :icon_scratch: hayırlısı bakalım...
hayırlısı olsun canım ama önce kayınvaliden gelse bari

HaYaL83

selam kızlar bizde 33 haftayı bitirdik dün kontrolüm vardı martın 19 ile 25 arası olacak inşallah benim doğum sezeryan olacak...henüz dönmemiş bizim oğlan yatay vaziyette duruyor sol kaburgam buyüzden çok acıyor birkaç aydır çekiyorum zaten iyice ağırlaştım uzun süre yürüyemiyorum aretık çabuk yoruluyorum..doğum iznine ayrılmamada daha 3 hafta var :( nasıl geçiririm bilmiyorum sizin nasıl geçiyor
[

ygs

kızlar cuma günü şeker yüklememi yaptırdım.sonuçlar çıkmış ama daha dr görmedi..hangisi anlamadımda  kan glukoz 145  açlık kan glukozu 79 yazıyo hangisi oluyo sizce normalmi :dontknow: :dontknow: :dontknow:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

ygs

kızlar bişey daha sorcam ya benim kalp çarpıntılarım çogaldı ya dr soruyorum normal diyo sizdede oluyomu  :sad1: :sad1:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

zubeyde22

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
kızlar çok ktü grip oldm başım agrıyor burnum akıyor geceleri uyayamıyorum nefes alamıyorum ne yapmam gerek ya çıldırcam kulaklarım bile agrıyor..vitamin içtim agrı kesici içtim bana mısın demiyor ıhlamur içiyorum ama yok hiç düzelmedim bana yardım edin neyapayım :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

13 Şubat , 2011, 12:39:10 #1136 Son düzenlenme: 13 Şubat , 2011, 12:40:51 ****gültanesi****
hayalcim ,sıkıntılı vakit geçirmek zor ama inşallah bunların hepsi geride kalcak,anne olacaz dahası varmı,Allah yardımcın olsun

ygs canım kan sonucun 145 ya muhtemelen dr biraz yüksek der,140tan sonrası yüksek sayılıyormuş,benimde 141
dr dikkat etmek gerek dedi,çarpıntılar oluyo ama sakinken değil,çok hareket edince yada merdiven falan çıkınca
eğer çok rahatsızsan onuda sor dr una

zübeyde canım daha iyileşemedinmi,kıyamam ya ne çok zor o halde grip
keşke elimizden bişey gelse ama hamile olunca insan tedirgin oluyor,umarım hemen iyileşirsin canım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ceylin eslem

şafak 25 holeyyyy yakında kavuşuyorum oğluşumaaaa.  :hieyt:  :hieyt:
yarın doktorumuza gideceğiz hemde doğum iznimi başlatacağım.eylüle kadar tatil.oğluşumu güzel güzel büyüteceğim.şimdi makineye attım kıyafetlerini ütüleyip hastane çantasınıda hazırlayacağım.nolur nolmaz demiii her an herşey olabilir.

AyNi

kolay gelsin ceylinciğim... ben geciktim çantamı hazırlamakla diyodum ama sen daha da gecikmişsin  :k06: :k06:

ayy benim kuzenim iki gün önce doğum yapmış... aramızda 2 ay vardı, bebeğini 7 aylık doğurmuş... bebek kakasını yemiş, acil sezeryan olmuş  :-ooo :-ooo şok oldum yaaa :-ooo :-ooo