2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende ağırlaştım sizden 40 gün sonrayım ama niye böyleki
kızlar kaç kilo aldınız siz
onunla alakalı olabilirmi

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 10 Şubat , 2011, 17:41:47
bende ağırlaştım sizden 40 gün sonrayım ama niye böyleki
kızlar kaç kilo aldınız siz
onunla alakalı olabilirmi

ben çok az kilo aldım canım, 62,9 kg hamile kaldım, en son salı günü 65,7 kiloydum... ama ilk aylarda 4 kilo vermiştim...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gereçekten çok az
bende ilk ay 5 kilo verdim
ama onu aldım üstüne 10 kilo daha aldım
boyum olduğundan sadece karnım var gibi
ama kiloda öyle çıkıyo
bende şişlikte var
ne olacak sonun bilmem

ceylin eslem

ağırlaşmasına bende ağırlaştım tabiyki yürürken öyle harhur yürüyemiyorum,paytak paytak penguenler gibi yürüyorum.caddece yürürken kocamda benim taklitimi yapıyo benim gibi yürüyüp dalga geçiyor benle şakasına tabiyki.ama benim çok hoşuma gidiyor öyle yürümek  :k06: yemek,ütü dışında işte yapmıyorum.temizliğe kadın çağırıyorum.gerçekten çok rahat geçiyor hamilelik.kilo konusuna gelince 13 buçuk kilo kadar aldım.oğlumun kilosuda çok yerinde.

AyNi

ben ev işlerimi kendim yapıyorum, tabi çok yavaş ama yapıyorum  çok şükür :k06:

hatta dün eşimle pazara bile gittim, eşim tabi çok kızdı 'bu gidişle sokakta doğuracaksın' diye birsürü laf etti ama ben onu dinlemedim  :k06: :k06:

süreklide evde oturamam ki ama dimi? gerçi evde oturduğum günlerde sayılı  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende her işimi yapıyorum hareketsiz değilim
hatta binanın önüne pazar kuruluyor,bugünde vardı 3 defa indim çıktım eşim yoktu
azar azarda olsa ben yaptım alışverişimizi
hergün yarım saatte yürüyorum
elimden geleni yapıyorum bakalım doğuma kadar nesıl olacam

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 10 Şubat , 2011, 18:00:13
ağırlaşmasına bende ağırlaştım tabiyki yürürken öyle harhur yürüyemiyorum,paytak paytak penguenler gibi yürüyorum.caddece yürürken kocamda benim taklitimi yapıyo benim gibi yürüyüp dalga geçiyor benle şakasına tabiyki.ama benim çok hoşuma gidiyor öyle yürümek  :k06: yemek,ütü dışında işte yapmıyorum.temizliğe kadın çağırıyorum.gerçekten çok rahat geçiyor hamilelik.kilo konusuna gelince 13 buçuk kilo kadar aldım.oğlumun kilosuda çok yerinde.

doğum iznine ayrıldın mı canım?
bebeğinin kilosu kaç.benim ki dün 3kg idi :nazar: :nazar: :nazar:
normal doğum mu istiyorsun.korkmaman çok güzel :nazar: :nazar:
darısı bana olsun.ben bazen çok korkuyorum....

ceylin eslem

doğum iznine henüz ayrılmadım.ara tatil bitince yani 14 şubatta doğum iznine ayrılcağım.2 hafta önce 2 buçuk kilo demişti doktorum.bakalım pazartesi günü gittiğimde kaç kilo olmuş bakacağız.normal doğum istiyorum tabi herhangi bir sorun olmazssa.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

maşallah canım.
hakkımızda hayırlısı olsun artık.bekleyecez ve görecez

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı cumalar şafakçılar
biz oğluşla zonguldaktayız  :binkybaby: :love9: :binkybaby:
şafak 67 

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 13 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                          17 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          18 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                22 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                        25 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                           27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             28 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     30 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                 30 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     48 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                         48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                      50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                     66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan              66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  70 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                           82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM      82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                   88  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                     94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler           102 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal            105 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                 105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

[/quote]

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ipekcim sağol şafaklar için :love9:
şaşak 66 oğluşumla yozgattayız  :love9: :love9: :love9:

pırıl

slm kızlar
benim bebişte martın sonunda gelicek nasipse..ama doktorum okadar bekleyeceğini sanmıyorum dedi.martın 10 undan sonra heran hazır beklememiz gerekiyormuş.33. haftamız bitti bugün.kızlar karnım çok geriliyor 2 gündür sürekli gergin :icon_scratch:
korkuyorumda ya ve ara ara sancılarım oluyo rahim kısmında,

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Şubat , 2011, 12:28:56
slm kızlar
benim bebişte martın sonunda gelicek nasipse..ama doktorum okadar bekleyeceğini sanmıyorum dedi.martın 10 undan sonra heran hazır beklememiz gerekiyormuş.33. haftamız bitti bugün.kızlar karnım çok geriliyor 2 gündür sürekli gergin :icon_scratch:
korkuyorumda ya ve ara ara sancılarım oluyo rahim kısmında,
korkma canım inşallah zamanında gelir
stres yapma,oda etkiler

AyNi

merhaba kızlar nasılsınız?  biz bu gece uykusuz geçirdik  :-\ gece iki kere panik oldum, birinde suyum geldi sandim, ama terlemişim  :k06: birindede kanamam var sandım ama akıntıymış  :ehi: ama o an ki korkuyu bana sorun, bide eşim nöbetteydi...

şimdilik bebişimim olması gerek yerde ama heran gelecek diye panik halindeyim ...