2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

pisicik

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Şubat , 2011, 11:04:39
Alıntı yapılan: pisicik - 09 Şubat , 2011, 11:01:30
Alıntı yapılan: ipek_lab - 08 Şubat , 2011, 22:25:53
kızlar bugün çatı muayenesi oldum korkulucak bişey yokmuş öyle 2 dk bile sürmedi çatı normal dedi artık bebeğimin keyfi ne zaman gelmek isterse o zaman gelicek

merhaba canım,bu muayane nasıl oluyor? alttan mı ultrasonla falan mı nasıl yani?bana hiç bahsetmedi bile drum.ama benim sezeryan olacağım kesin,bana belki yapılmaz sanırım???

sezeryanda yakılmıyor canım, doktor parmağıyla normal doğum için çatın müsaitmi diye bakıyor... o yüzden bahsetmemiştir doktorun sana  :icon_thumright: :icon_thumright:

sağol canım,çok teşekkür ederim.ilk defa sezeryan olacağım için sevindim galibaa :icon_scratch: :icon_scratch:

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 09 Şubat , 2011, 11:03:35
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Şubat , 2011, 10:59:18
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 09 Şubat , 2011, 10:55:45
demekki herkesin çevresi farklı
annemlerin binada da kızı gelin hamile olan 5-6 tryze var herkese erkek geliyoo :ehi:
sizin kızları biz alalım bari

demekki rabbim bi şekilde dengeliyor değilmi??

ayy ben kızımı kimseye vermem, benden önce babası vermez zaten  :ehi: :ehi: şimdiden 10 tane talibi var, eşim kimse heveslenmesin diyor  :toothy10: :toothy10: kızlar kıymetli olurmuş, benim babamda beni zor verdi  :k06:

aman maşaallah canım kızınıza.. :nazar: :nazar: :nazar:
ama sizin kızlarınız kıymetlide bizim oğluşlarımız değil mi yani aşşkolsunnnn :binkybaby: :binkybaby:  :basardim:( şimdiden kaynana mı oldum ne :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: )

oğlanlarda kıymetli olur tabiki  :k06: :k06: evlad herzaman kıymetlidir... herkes çok farklı bir duygu diyor, doğunca nasıl olacak çoook merak ediyorum... hangi sevgiye daha yakın aceba, yoksa çok farklı bişeymi  :love7:

pisicik

ya evet herkes asıl doğunca diyor..şimdiden minik tekmeleri bile öyle bağladıki kendine..aslında korkutucu büyüklükte bir sevgi bu ya..asla vazgeçilemeyen..Rabbim hiç bir anayı babayı evlatla sınamasın  :amin:  :amin: yavrularımızı bizlere bağışlasın,onların acısını göstermesin  :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 09 Şubat , 2011, 11:10:40
ya evet herkes asıl doğunca diyor..şimdiden minik tekmeleri bile öyle bağladıki kendine..aslında korkutucu büyüklükte bir sevgi bu ya..asla vazgeçilemeyen..Rabbim hiç bir anayı babayı evlatla sınamasın  :amin:  :amin: yavrularımızı bizlere bağışlasın,onların acısını göstermesin  :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: gerçekten öyle, ama o kadar büyük bir sevgi olmasaydı, o masum ve herşeye muhtaç bebişe bu kadar güzel bakmazdık galiba... bende tam çocuğunu sevgisiyle boğan, herşeyden sakınan anne olurum galiba, aslında hiç iyi değil ama geleceğimi görüyorum  :k06: :k06:

pisicik

bende kendimden korkuyorum açıkcası..sevgiyle boğmak istemem,annem beni boğdu mesela ve çocuk açısından  hiçç güzel bi şey değil..

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 09 Şubat , 2011, 11:16:09
bende kendimden korkuyorum açıkcası..sevgiyle boğmak istemem,annem beni boğdu mesela ve çocuk açısından  hiçç güzel bi şey değil..

benim annem ben 7 yaşındayken vefat etti, pek hatırlamıyorum annemi  :-\ ama bende öyle olacağım gibi, kardeşime karşı bile öyleyim  :k06: kardeşim evlendiği halde en ufak şeyde arar sorarım, yanıma geldiğinde küçük çocuk gibi bakarım..  :k06: :k06: çok kızar bana ama napim annelik içgüdüsü böyle bişey galiba  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sevgisiz duygusuz olmaktansa böylesi daha iyi canlarım
zamanla yerine oturu duygularımız dengeleriz inşallah

pisicik

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Şubat , 2011, 11:20:42
Alıntı yapılan: pisicik - 09 Şubat , 2011, 11:16:09

benim annem ben 7 yaşındayken vefat etti, pek hatırlamıyorum annemi  :-\ ama bende öyle olacağım gibi, kardeşime karşı bile öyleyim  :k06: kardeşim evlendiği halde en ufak şeyde arar sorarım, yanıma geldiğinde küçük çocuk gibi bakarım..  :k06: :k06: çok kızar bana ama napim annelik içgüdüsü böyle bişey galiba  :ehi:
canım benim,Allah nur içinde yatırsın anneciğini..
amann zaten sevmek için yapmadık mı bebişlerimizi :k06: :k06:

ipek_lab

Alıntı yapılan: almra - 09 Şubat , 2011, 00:41:57
Alıntı yapılan: ipek_lab - 08 Şubat , 2011, 22:25:53
kızlar bugün çatı muayenesi oldum korkulucak bişey yokmuş öyle 2 dk bile sürmedi çatı normal dedi artık bebeğimin keyfi ne zaman gelmek isterse o zaman gelicek
hayırlısıyla gelsin inşallah :nazar: normal doğum mu istiyordun sezaryan mı

normal istiyorum sezeryandan çok korkuyorum bugün ultrasonda bebeğimin başının iyice aşağıda olduğunu öğrendim heran olabilir gibi beklemekteyim artık

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 16 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                          20 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                25 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                        28 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                           30 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             31 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     33 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                 33 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     51 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                         51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                      53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                     69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan              69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  73 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                           85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM      85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                   91  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                     97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler           105 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal            108 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                 108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

almra

1- Yeşil Zeytin                 15 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                          19 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          20 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                24 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                        27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                           29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             30 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     32 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                 32 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     50 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                         50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                      52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                     68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan              68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  72 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                           84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM      84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                   90  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                     96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler           104 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal            107 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                 107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:
[/quote]

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

10 Şubat , 2011, 00:17:33 #1106 Son düzenlenme: 10 Şubat , 2011, 11:50:07 ****gültanesi****
amaaaaaaaaaaam şafak 68 günler bitiyor
yumak oğlum  :love9: :love9: :love9:

ceylin eslem

bizimde şafak 28, günler geçmek bilmiyor.heyecan dorukta sabırsızlıkla bekliyoruz oğluşumu.doğum korkusu hiç yok diyebilirim.oğlumun bana bir sıkıtısıda yok çok şükür uykularım güzel,ağrım sızım yok çok güzel geçiyor günlerimiz.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 10 Şubat , 2011, 17:24:36
bizimde şafak 28, günler geçmek bilmiyor.heyecan dorukta sabırsızlıkla bekliyoruz oğluşumu.doğum korkusu hiç yok diyebilirim.oğlumun bana bir sıkıtısıda yok çok şükür uykularım güzel,ağrım sızım yok çok güzel geçiyor günlerimiz.
ayyyyyy ne güzel canım çok canım sevindim canım
inşallah kalan zamanda güzel geçer
doğumunda kolay olur
en iyisi hiç korkmamak,korksakta faydası yok,nasıl olsa olacak geçeceek inşallah

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 10 Şubat , 2011, 17:24:36

şafağımız aynı ceylin  :D hamileliğinin rahat geçmesine çok sevindim... benimde rahat geçiyor ama ağırlaştım artık, çok çabuk yoruluyorum ve her işimi çok yavaş yapıyorum  :k06: ayrıca bel ağrım oluyor, uyku sorunu arada oluyor, tam olarak neye bağlı olduğunu çözemedim  :icon_scratch: