2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

Alıntı yapılan: yes - 06 Şubat , 2011, 22:38:10
arkadaslar selam...33 haftalık hamıleyım dun doktorumuza gıttık kızımız 1 990 kg cıktı..doktor kılonun  az oldugunu ve dopler yapacagını soledı basına gelen var mı....cok endıselendık esımle...varsa nolur aylasın bılgınız bu konuyla alakalı...
bu kilo normal deilmiymiş :icon_scratch: :icon_scratch:netten baktınmı canı bi araştırsaydın bence ii ya daha 7 haftan var dimi aman bu dr ları anlamıyom insanın morallerini bozmak için varlar sanki boşver canım hiç moralini bozma :flowers:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

miray

canım gecmiş olsun
bende minoset i başım ağrıdında içiyorum mecburen  :-\
yoksa dayanamıyorum
test sonuclarında iyi cıkar inş  :amin:

ygs

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 07 Şubat , 2011, 00:55:53
canım gecmiş olsun
bende minoset i başım ağrıdında içiyorum mecburen  :-\
yoksa dayanamıyorum
test sonuclarında iyi cıkar inş  :amin:
saol canım allah razı olsun çok direttim içmim die ama mecbur kaldım :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

arkadaslar selam...33 haftalık hamıleyım dun doktorumuza gıttık kızımız 1 990 kg cıktı..doktor kılonun  az oldugunu ve dopler yapacagını soledı basına gelen var mı....cok endıselendık esımle...varsa nolur aylasın bılgınız bu konuyla alakalı...
canım hafta hafta gebelik konularına baktım 33 haftalıkken yaklaşık 2000 gr diyo yani normal
endişelenmeyin

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ygs - 07 Şubat , 2011, 00:50:05
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 06 Şubat , 2011, 20:43:13
zaten normal hayatta şaftı kayıyo insanın bide hamileyken iyice zor oluyo
rabbim acil şifa versin gülüm
saol canım allah razı olsun ama dayanamadım içtim minoset :sad1: yarında sarılık ve şeker yüklemesi yapılcak işallah düzelirim :amin: :amin:
inşallah sonuçların iyi çıkar
grip için tekrar geçmiş olsun,umarım hemen iyileşirsin

ygs

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Şubat , 2011, 00:59:23
saol canım allah razı olsun ama dayanamadım içtim minoset :sad1: yarında sarılık ve şeker yüklemesi yapılcak işallah düzelirim :amin: :amin:
çok saol canım :flowers:

ygs

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Şubat , 2011, 00:58:18
canım hafta hafta gebelik konularına baktım 33 haftalıkken yaklaşık 2000 gr diyo yani normal
endişelenmeyin
:icon_thumright: :icon_thumright:bencede moralini bozma

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ygs - 07 Şubat , 2011, 01:02:52
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Şubat , 2011, 00:59:23
çok saol canım :flowers:
güzel haberlerle gel şekerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yes

normal olmadıgnı soyledı yarın baska bı doktora daha gıdcem...sormayın ya cok endıselıyım canım cok sıkılıyoo moralımı bozdu ...

zubeyde22

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Şubat , 2011, 00:58:18
endişelenmeyin
bencede normal bende baktım canını sıkma hep bebişlerimiz sürekli degişim içindeler......bence kilosu normal banada bebişiin sol böbregin de 4 cm genişleme var dediler eme dokturum o kadar olumlu konuştuki bişey olmaz diyor gerçekden hiç aklıma takmıyorum bence başka doktora daha git......doktor çok önemli   
:hello: :hello: :hello: :hello:

zubeyde22

ya kızlar bizim günü günü  ne olan takip sıralamamız yok uzun zamandır nerde bu listenin sahipi yaaaaa :director: :director: :director: :director: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director:

pelda21

23 gün kaldı aceba dahamı erken olacak yada dahamı geç dogacak çok heyecanlıyım eşim çok sabırsızlandı hergün soruyo hadi bişey yokmu gidelimi hastaneye diye benden çok istiyo canım benim.

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 18 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           22 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          23 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         30 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             33 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     35 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                35 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     53 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                               87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM         87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap            87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                      93  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                         99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             107 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               110 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

yes

arkadaslar cevaplarınız ıcın cok saolun ınsana moral oluyo hakıkaten...baska doktorada gıttım bugun bır sıkıntı olmadıgnı soledı..
ama bugun kendı doktorum arayıp dopler ıcın randevu ayarladı...yanı ıcım bıraz rahatladı ama su doplerı yaptırcam dokktorumda rahatlasın bende...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 07 Şubat , 2011, 09:54:28
ya kızlar bizim günü günü  ne olan takip sıralamamız yok uzun zamandır nerde bu listenin sahipi yaaaaa :director: :director: :director: :director: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director: :sleepy1: :director:  :sleepy1::director:

listenin sahibi diye bişe yok canım.isteyen herkes güncelleyebilir