2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ygs - 24 Ocak , 2011, 22:44:45
meraba kızlarr....kızlar ya bende 2 haftadır kalp atışlarım arada hızlanıyo böyle içime bi baygınlık gibi bişey oluyo 25. haftamızdayız normalmi kontrolümüzde haftaya bebeğimde  maşallah kıpır kıpır :nazar: ondanmı acaba bilmiyorum....

Tatlım bebek büyüdükçe göğüs kafesini zorluyor daralıyor insan o yüzden gayet normal bu tür şikayetler  :icon_thumright: Rüzgarın kafası tam göğsümün altındaydı deli gibide oynatıyordu çok zorlanmıştım bende  :sad1:

almra

ipekçim senle 1 gün aramız varmış:))benim kontrolume 15 gün var o zaman yapıcakmış çatı muayenesini sen daha önce gidiceksin benide bilgilendirirsen sevinirim.herşey yolunda gider inş.

ygs

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 25 Ocak , 2011, 00:01:24
Alıntı yapılan: ygs - 24 Ocak , 2011, 22:44:45
meraba kızlarr....kızlar ya bende 2 haftadır kalp atışlarım arada hızlanıyo böyle içime bi baygınlık gibi bişey oluyo 25. haftamızdayız normalmi kontrolümüzde haftaya bebeğimde  maşallah kıpır kıpır :nazar: ondanmı acaba bilmiyorum....

Tatlım bebek büyüdükçe göğüs kafesini zorluyor daralıyor insan o yüzden gayet normal bu tür şikayetler  :icon_thumright: Rüzgarın kafası tam göğsümün altındaydı deli gibide oynatıyordu çok zorlanmıştım bende  :sad1:
canım ne bilim oynamaya başladığından beri inan daha göbek deliğimin üstünde hiç hissetmedim hep aşşalarda özellikle sabahları çok zor olyo sanki canım çıkacak daha şimdiden :icon_pale: :icon_pale:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             46 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     48 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                48 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     66 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    88 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                    106  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             120 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               123 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

ipek_lab

Alıntı yapılan: almra - 25 Ocak , 2011, 00:09:45
ipekçim senle 1 gün aramız varmış:))benim kontrolume 15 gün var o zaman yapıcakmış çatı muayenesini sen daha önce gidiceksin benide bilgilendirirsen sevinirim.herşey yolunda gider inş.

34. haftada gel dedi bu hafta 34. haftam yarın gidicem bakalım nasıl olucak

ceylin eslem

bende bu cumartesi gideceğim doktora.çatı muaynesinden hiç bahsetmedi nasıl oluyorki merak ettim şimdi.

aysev

günaydın kızlar.. ben de 32. haftamda gideceğim muayeneye. normal mi sezeryan mı bakıcaz dedi doktor. çatı muayenesi mı oluyo bu??

pisicik

günaydın güzel anneler :flowers: :flowers: :flowers nasılsınız? biz iyiyiz çok şükür.
ya bu çatı muayenesi nedir ya,herkes bahsetmiş.sezeryan doğum için geçerli mi? ilk defa duyuyorum ve hiç hoşuma g,itmedi açıkcası.ben strese girerim yaaa...

aysev

Alıntı yapılan: pisicik - 26 Ocak , 2011, 10:40:42
günaydın güzel anneler :flowers: :flowers: :flowers nasılsınız? biz iyiyiz çok şükür.
ya bu çatı muayenesi nedir ya,herkes bahsetmiş.sezeryan doğum için geçerli mi? ilk defa duyuyorum ve hiç hoşuma g,itmedi açıkcası.ben strese girerim yaaa...

aynennn :(

Wunsch

Merhaba kızlar,

Çatı muanesi normal doğum isteyenlerin yaptırması gereken bir şey mi?
Bana doktor öyle bir şeyden bahsetmedi.
Ben sezeryan istediğim için olabilir mi?

AyNi

banada doktorum çatı muayenesi yapacağız demişti ama galiba 37. haftada. tamda emin değilim, cuma günü kontrolümüzde sorayım en iyisi... normal doğum isteyenlerin çatısı müsaitmi diye alttan parmağıyla muayene ediyomuş doktor. çok kısa sürüyomuş... korkulacak bişey değil galiba...

almra

26 Ocak , 2011, 18:14:30 #1016 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2011, 18:17:03 almra
benim bildiğim kadarıylada normal doğumu isteyenlere yapılan bi kontrol.İpek ne dedi doktorun bebeğin durumu nasılmış kaç kg olmuş oğluşun??

ipek_lab

çatı muayenesini 36. haftaya erteledik bugün sadece nst ye soktu (geçen hafta olan gölcük depreminden sonra biraz ağrım vardı ) Allahtan bi sorun çıkmadı kalp atışları falan normal çıktı 2 hafta sonra tekrar gidiceğim için ultrasona girmedim bu hafta

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 30 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             45 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     65 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                               99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM         99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap            99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                    105  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             119 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               122 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

almra