2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

vuslat

selam  kızlarr...  gördümki bi tek benm adımın yanında cinsiyet yazmıyo sölüyorum hemenn KIZIMM olucak.. ve kızımın geliş tarihi eğer vazcaymazsa 21 mart...

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: vuslat - 22 Ocak , 2011, 12:27:16
selam  kızlarr...  gördümki bi tek benm adımın yanında cinsiyet yazmıyo sölüyorum hemenn KIZIMM olucak.. ve kızımın geliş tarihi eğer vazcaymazsa 21 mart...
bu arada emzirirken sorun yaşamamak için önce yada sonra bi krem kullanan varmıııııııııııııııııııı

[/ur

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

slm vuslatcım 8.ayda kullanılmaya başlanan lansinoh kremi var doğumdan önce kullanılması memelerin çatlamasınıı önlüyormuş ben almayı düşünüyorum 1 ay sonra

vuslat

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 22 Ocak , 2011, 12:35:29
slm vuslatcım 8.ayda kullanılmaya başlanan lansinoh kremi var doğumdan önce kullanılması memelerin çatlamasınıı önlüyormuş ben almayı düşünüyorum 1 ay sonra
ay çok tşk ederim cnm ya.. bende böyle bişiy arıyodum hmm 8. ayda ise almak için bnmde az bi zamanım var =)) tekrar tşk ler öpüldünn

[/ur

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         46 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             49 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     51 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                51 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     69 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    91 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    109  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             123 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               126 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: vuslat - 22 Ocak , 2011, 14:55:28
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 22 Ocak , 2011, 12:35:29
ay çok tşk ederim cnm ya.. bende böyle bişiy arıyodum hmm 8. ayda ise almak için bnmde az bi zamanım var =)) tekrar tşk ler öpüldünn
rica ederim canım inşallah o konuda sıkıntı çekmeyiz

denizvemehtap

ARKADAŞLAR İYİ GECELER,
NASILSINIZ,İNŞALLAH HER ŞEY YOLUNDADIR.BEN EPEYDİR YAZAMIYORDUM BU ARADA BENİM OĞLUŞUM OLACAK ŞAFAKÇI ARDAŞLARA DUYURULURABİSİ GİBİ OLURSA YANDIK :muzz: :muzz: :muzz:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             48 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     50 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                50 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     68 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    90 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                    108  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             122 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               125 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

ipek_lab

kızlar çatı muayenesi olanınız var mı varsa ne zaman yaptırdınız sonrasında kanamanız oldu mu

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             46 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             47 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     67 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    89 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                    107  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             121 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               124 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

pisicik

Alıntı yapılan: ipek_lab - 24 Ocak , 2011, 10:24:43
1- Yeşil Zeytin                 32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-pisicik                           36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Pelda                          37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- eymen ecrin                41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- ece su                         44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
6- Ayni                             46 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
7- sarı papatyam             47 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-HaYaL83                     67 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                        81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                           82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                      85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23- zeynepercan               85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                        88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                    89 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                   93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
30-egüzel89                    107  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             121 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
33-Duygu-Masal               124 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

hepimize hepimizin bebişlerine koskocaman maşaallahhh  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

pisicik

sona yaklaştıkça sabretmek dahada zorlaşıyor kızlar yaaaa..
hem hamilelik iyice zorlamaya başlıyor hemde yavruşuma özlemim büyüyorr :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
son hazırlıklarınız nasıl gidiyor? bizim hemen hemen bitti gibi.kıyafetlerini yıkadım ama ütü için anneanneyi bekliyoruzz..

ipek_lab

bizde bebişin alışverişini bitirdik bi tek kendim için alıcaklarım kaldı yıkamak ve ütü için bizde annneanneyi bekliyoruz.
kızlar bu arada çatı muayenesi için doktorunuz ne zaman çağırdı ben bu hafta olucam çok korkuyorum

zubeyde22

Alıntı yapılan: ipek_lab - 24 Ocak , 2011, 13:49:42
bizde bebişin alışverişini bitirdik bi tek kendim için alıcaklarım kaldı yıkamak ve ütü için bizde annneanneyi bekliyoruz.
kızlar bu arada çatı muayenesi için doktorunuz ne zaman çağırdı ben bu hafta olucam çok korkuyorum
ipekcim bu çatı muayanesi ne zaman ve nasıl yapılıyor....biliçlendirirsen sevinirim ve ne geregi var bunu yapmamızın...ilk defa duydum :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

ygs

meraba kızlarr....kızlar ya bende 2 haftadır kalp atışlarım arada hızlanıyo böyle içime bi baygınlık gibi bişey oluyo 25. haftamızdayız normalmi kontrolümüzde haftaya bebeğimde  maşallah kıpır kıpır :nazar: ondanmı acaba bilmiyorum....
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım