2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

ya benim çikolatayla aram pek yok bi sabahları nutella yiyom biraz binde bir canım çekerse alıyom...boncuk gözlüm senlede şafaklar aynı bakalım hayırlısı :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             79 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     97 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  120 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    138  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             152 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               155 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

AyNi

merhaba hanımlar nasılsınız?? nasıl geçiyor hamilelik?? biz bugün 30. haftamıza başladık (yani 29+0)  :nazar: :nazar: :nazar:
doğuma 10 haftamız kaldı inşallah  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

bebiş için hazırlıklarımız son sürat devam ediyor  :k06: kıyafetlerimiz tamam, yatağımızı ocakta alacağız, küvet ve benim lohusa gecelik ve sabahlığım kaldı... bide bi kaç ıvır zıvır... çoğunu dün tamamladık çok şükür...

kızlar benim şikayetim geceleri uyuyamamak  :sad1: yaklaşık bir haftadır geceleri en az 2-3 sefer uyanıyorum... uyuduğum zamanda rahat uyuyamıyorum, dinlenmeden uyanıyorum  :crybaby2: sol tarafa yatıyorum (hamilelikte sağlık açısından daha iyiymiş) ama bu seferde sol tarafım ağrıyor...

bide kasık ağrılarım coğaldı.. sanki üşütmüşüm gibi ağrıyor bazen kasıklarım, aşağıya doğru hafif sancım oluyor ve kasık kemiklerim çok ağrıyor, vücudum iyice doğuma hazırlanıyor galiba  :-ooo :-ooo

aysev

1- Yeşil Zeytin                 70 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
2- Pelda                          76 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
3- eymen ecrin                79 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
4- ece su                         82 gün sonra bebeğin kucağında     (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             84 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
6-pisicik                           84 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
7- sarı papatyam             86 gun sonra bebeğin kucağında     (kız)
8-dilek_224                     87 gun sonra bebegin kucaginda   
9 -ceylin eslem                87 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek)
10-almra                         88 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
11-ipek_lab                     89 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         90 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
13-Medine                       92 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
14-Vuslat                       99 gün sonra bebeğin kucağında   
15-HaYaL83                   104 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
16-ES_Cİ                        105 gün sonra bebeğin kucağında   
17-Wunsch                     106 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
18-Yağmur&Toprak         112 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
19-IşIL                            113 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
20-Aşkitom                      119 gün sonra bebeğin kucağında   
21-aysev                         120 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
22-gültanesi                    123 gün sonra bebeğin kucağında   
23- zeynepercan             123 gün sonra bebeğin kucağında   
24-gamzeli                      126 gün sonra bebeğin kucağında   
25-Ayfer_Can                  127 gun sonra bebegin kucaginda     
26-zübeyde22                 131 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)       
27-ygs                             139 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       139 gün sonra bebeğin kucağında   
29-denizvemehtap          139 gün sonra bebeğin kucağında     
30-egüzel89                    145  gün sonra bebeğin kucağında   
31-elif nisa                       151 gün sonra bebeğin kucağında   
32-shekersheyler             159 gün sonra bebeğin kucağında      (erkek)
33-Duygu-Masal               162 gün sonra bebeğin kucağında   
34-hale1903                    162 gün sonra bebeğin kucağında   

BoNCuK GöZLüM

Alıntı yapılan: ygs - 23 Aralık , 2010, 19:41:10
ya benim çikolatayla aram pek yok bi sabahları nutella yiyom biraz binde bir canım çekerse alıyom...boncuk gözlüm senlede şafaklar aynı bakalım hayırlısı :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

bende kahvaltı da yiyorum nutellayı ama bazen canım sıkılıyo kızımın hareketlerini hissetmek için bi kaç kaşık alıyorum :)))   evt şafaklar aynı hayırlısı bakalım seninkide erkek miş allah sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             78 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     79 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                79 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     96 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                    115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  119 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    137  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             151 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               154 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

ygs

25 Aralık , 2010, 11:42:47 #906 Son düzenlenme: 25 Aralık , 2010, 11:44:31 ygs
Alıntı yapılan: BoNCuK GöZLüM - 24 Aralık , 2010, 21:18:47
Alıntı yapılan: ygs - 23 Aralık , 2010, 19:41:10

bende kahvaltı da yiyorum nutellayı ama bazen canım sıkılıyo kızımın hareketlerini hissetmek için bi kaç kaşık alıyorum :)))   evt şafaklar aynı hayırlısı bakalım seninkide erkek miş allah sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
fazla haraket ettirtme oynak kıs olur bak :k06: :k06: bende var bitane oynak bi kıs :k06: :k06:ayy yerim onları ben :nazar:

denizvemehtap

akedeşler 2 gündür kimsecikler girmemiş bölüme nirdesiniz,uyuyoz mu,geziyoz mu yoksa? :flowers: :flowers: :flowers:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             75 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     94 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                    113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    135  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             149 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               152 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

ygs

kızlarr nasılsınız ...benim moralim bozuk biraz ya tam kesin bişey yok ama....bugün dr kontrolüne gittik...oğluşum 360 gr olmuşş koca bir irkek :nazar: ama dr inceledi bugün biraz bi böbreğinde bir damar öbürüne göre daha genişmiş şuan için bişey yok...10 sonra tekrar gidicem eğer belirli bi düzeyi varmış genişlerse doğum sonrası müdahele gerektiriyormuş...ama şuanki durumunda kalırsa kendi düzeliyomuş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar kesin bişey yok ama benim çok moralim bozuldu...allahım işallah bişey çıkmaz yavrumda dua edin sizde kızlar :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: ygs - 28 Aralık , 2010, 17:59:48
kızlarr nasılsınız ...benim moralim bozuk biraz ya tam kesin bişey yok ama....bugün dr kontrolüne gittik...oğluşum 360 gr olmuşş koca bir irkek :nazar: ama dr inceledi bugün biraz bi böbreğinde bir damar öbürüne göre daha genişmiş şuan için bişey yok...10 sonra tekrar gidicem eğer belirli bi düzeyi varmış genişlerse doğum sonrası müdahele gerektiriyormuş...ama şuanki durumunda kalırsa kendi düzeliyomuş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar kesin bişey yok ama benim çok moralim bozuldu...allahım işallah bişey çıkmaz yavrumda dua edin sizde kızlar :amin: :amin: :amin:

geçmiş olsun canım... gönlünü ferah tut, inşallah düzelir... kaç haftalık hamilesin?

ygs

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 28 Aralık , 2010, 18:02:28

geçmiş olsun canım... gönlünü ferah tut, inşallah düzelir... kaç haftalık hamilesin?
20 canım ya işallah düzelir :amin: :amin:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             74 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     93 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                    112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  116 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    134  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             148 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               151 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

pisicik

geçmiş olsun canım,sakın üzme ne kendini ne bebeğini..boşa strese sokma!! bebeğin daha çook küçük, gelişmeye devam ediyor.kendiliğinde düzelecek inşaallah.bizler dua edicez sen gönlünü freh tutacaksın tamam mı. :amin: :amin:

pisicik

günaydın anneciklerr..nasılsınız bakemm?? bizim yarın kontrolümüz var,oğlumu görcemm :nazar: :nazar:
ya doğunca sanırım gözümü kırpmadan onu seyredeceğim,nasıl bir duygudur bu,bambaşka hiç bir şeye benzemeyen!!
rabbim her isteyene versin,kıymetini bilmeyenlerede vermesin :amin: :amin:
dün bir haber okudum gazetede,1 günlük bebeği atmışlar sokağa,yağmurdan sırılsıklam olmuş!! nasıl ağladım vicdansızlar!!! hayvanlar bile yavrularına kıyamaz,nasıl döner etrafında.bunu yapanlara ne denir bilemiyorum...