2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

pisicik

işteyim canım ya..uzanma şansım yok maalesef.ama şimdi çikolata ısmarladım.bi de onu deneyeyim bakalım..

Balböceği

Selam Kizlar Nasilsiniz bakalim  :muzz: :muzz:

pisicik endiselenme bende oyle cok endise ederdimki
acaba biseymi oldu diye diye sonunda oynamaya baslardi  :k06:

Medine nasilsin canim neler yapiyorsun saglik durumun nasil  :dontknow:

Bizden sonra siz doguracaksiniz  :k06: ALLAH"IN izniyle  :amin:

pisicik

canıımm..sağolasın ya,olur de mi bazen böyle.endişelenmek yersiz değil mi???
evet siz sağlıkla kucaklayın sonra biz  :nazar:  :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Olmaz olmaz korkma  :hello2:

Cikolata ye oynar diyordu esim aksine hic oynamazdi  :k06:
Ama su varki ac oldugu zaman cok oynuyor yemek yedigim zaman
tepinmesi duruyor  :ehi: :ehi: :ehi:

medine

sagol bocugum iyiyim vallla  napim gobek buyutmeye calisiyom ama pek becerdigim soylenemez :k06: icim cok genis ondan cok cikmadi galiba  :dontknow:onun disindada gerilmeler basladi baya rahatsiz ediyo bu aralar bugun allaha sukur iiym ama gerilme falan yok  :nazar:sen nasilsin az kaldi sanada haaa rabbim bi avazda kurtarsin :amin:.valla hee sizden sonra biz alllah yardimcimiz olsun :amin:
sen benim herseyimsinn:)

Balböceği

oh oh medinecim ALLAh iyilik versin canim yolu yariladin  :nazar: :nazar:

Benimde karnim cikmadi cikmadi sonradan cikti
ama fena catladi kiloda almadim sen bari dikkat et
catlaklar icin krem falan sur devamli ama benim gibi bir surup 1 hafta gitmesin  :ehi: :ehi:

medine

amin canim cumlemize azi gitti cogu kaldi gercekten zaman cabuk geciyo. benimde galiba birden cikicak :dontknow:canim ben 3 aylikken falan basladim krem surmeye hamilelik icin ozel bi krem aldim onu kullaniyorum banyodan sonra badem yagi suruyorum  insallah catlamam catliycam varsa zaten neyaparsam yapiyim catarim ama ben yinede tedbiri elden birakmiyorum.bu aralarda sabah aksam surmeye basladim gerilmem  olunca suruyorum baya rahatliyorum
sen benim herseyimsinn:)

shekersheyler

Alıntı yapılan: pisicik - 30 Kasım , 2010, 14:45:20
işteyim canım ya..uzanma şansım yok maalesef.ama şimdi çikolata ısmarladım.bi de onu deneyeyim bakalım..

ayy tatlım işte zor  oluyor ben de çalışıyorum ama gözümden uyku akıyor  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

pisicik

yaa kızlar yaa..benim sıpa sanırım gerilere doğru uzanmış durumda.o kadar şeker çikolata yiedim bana mısın demedi.minik minik kıpıtılar var sadece..ehh buna şükür..bi doğsun ısıracam o poposundan görür o gününüüü.. :nazar: :nazar:

shekersheyler

pisicik

elleri ayakalrı poposu boynu koynuuu..yavrumm benimmm bi doğsun her yerini koklaya koklaya öpücemm...offfffff zaman geç hadii çabuk çabuk geç hadiiiii :amin: :amin:

shekersheyler

ayy canım inşallah, Allah sağlıklı bir şekilde tam zamanında nasip etsin onların kokusunu içimize çekmemizi  :amin: ben de çok sabırsızlanıyorum, onu koynuma alıp,sarılıp,koklayıp yumurmak istiyorum  :flowers: Allah bebişlerimizi korusun ve bize bağışlasın inşallah :amin: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ciciş anne adayları selammmmm  :love9: :opucuk:
ohh büyütün bakalım göbüşleriiiii  :k06: sefanız olsunnnn  :k06: hareket etmıyor dıye sakın endıselenmeyın uyuyorlardır cıkolata bana cok yarardı anında baslardı tekmelere  :k06: ilk kontrol sonrası şeker yuklemesıne kadar kan tahlılı yaptırmadım bende korkulcak bişi yok dr lar grk duymuyorlar ciddi anlamla anemi durumunuz fılan yoksa  :amin: tetanozu bende olmuştum dogurana kadar 2-3 dozdu yanış hatırlamıyorsam bir zararı yok yararı var hatta  :icon_thumright:
kızlar bugunlerın kıymetını bılınnnnn sonra cooook yorulacaksınızzz cooooooook olabıldıgınce dınlenmeye bakın bunu soyleyende benım 7 aylık olana kadar çalıştım  :ehi: dogum ıznıne cıktım hergun gezmelerde tabı erken gelır cocuk  :ehi:

shekersheyler

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 30 Kasım , 2010, 16:39:35
ciciş anne adayları selammmmm  :love9: :opucuk:
ohh büyütün bakalım göbüşleriiiii  :k06: sefanız olsunnnn  :k06: hareket etmıyor dıye sakın endıselenmeyın uyuyorlardır cıkolata bana cok yarardı anında baslardı tekmelere  :k06: ilk kontrol sonrası şeker yuklemesıne kadar kan tahlılı yaptırmadım bende korkulcak bişi yok dr lar grk duymuyorlar ciddi anlamla anemi durumunuz fılan yoksa  :amin: tetanozu bende olmuştum dogurana kadar 2-3 dozdu yanış hatırlamıyorsam bir zararı yok yararı var hatta  :icon_thumright:
kızlar bugunlerın kıymetını bılınnnnn sonra cooook yorulacaksınızzz cooooooook olabıldıgınce dınlenmeye bakın bunu soyleyende benım 7 aylık olana kadar çalıştım  :ehi: dogum ıznıne cıktım hergun gezmelerde tabı erken gelır cocuk  :ehi:

ben de kısmet olursa son ana kadar çalışmayı düşünenlerdenim tatlım. 37.haftaya kadar çalışcam bakalım.Çünkü benim çalıştığım yer ücretsiz izin vermiyor, ellerinde olsa ücretli bile vermeyecekler ama zorunlu Allah'tan. şimdiden süt izinleri için pazarlık yapmaya başladılar. Bazen insan hayret ediyor yaa, bir bebeğin en çok annesine ihtiyacı vardır  :y25:

SiRiNe

kiz gözdemm bu bölumleri gezmeyi cok seviyorum anne adaylariyla sohbet etmeyi genellikle her bölume giriyorum.

bizim 2010 mart nisan mayis anneleri kayip sen bari o bölume gel gelisimleri hakkinda paylasim olsun.

gaza geliyorum  vallahi bu bölumlere girince seytana uyup ucuncuyu yapcam :tongue3: yok yok olmaz simdide  :toothy10:

timarhanelik olurum  :toothy10:

annem ben bakarim dogur dogur diyor :toothy10:

saka maka bir yana kizlarim cok ufaklar yazik olurda böyle yazilari okudugumda o anlarim aklima geliyor cok guzeldi ya
biri sagda biri solda tekme atarlardi onlarla konusurdum, cinsiyetleri konusunda hep yanlis tahminde bulunduklari icin doktorlar oglum yada kizim diyemezdim ama hello kityciklerim derdim öylede oldu  hello kitty prensesler cikti :k06:
sagima yatinca rumeysa soluma yatinca sumeyye tekme atardi,cimdik atardim sumeyyeye yasiyormu diye cunki o cok sakindi
onlara gunluk yazardim  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
:y25: :y25: :y25: :y25: duygulandim yine  :crybaby2:

rabbim sagliklica bebeklerinizi kucaginiza almayi nasib etsin hanimlar, rabbim olmayan herkeze nasib etsin  :amin: