2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

Alıntı yapılan: denizvemehtap - 25 Kasım , 2010, 17:25:21
YEŞİMCİM MERHABA, 17.HAFTAMDAYIM AMA HALA BEBİŞİM CİNSİYETİNİ GÖSTERMEDİ DÜN GİTTİK SON OLARAK DOKTORA.
YAŞ 35 OLUNCA 3LÜ TESTİ YAPTIRMAYIP AMNİOSENTEZ OLMALIYMIŞIM,BU PZRTESİNE ONUN İÇİN RANDEVU ALDIK DÜN.ASLINDA KORKUYORUM.AMA İKİLİ TEST SONUCUM ÇOK İYİYDİ.
EGE ÜN. ÇOK TİTİZ ANLADIĞIM KADARIYLA. NASIL OLCAK BİLMİYORUM.
hayırlısı olsun canım işallah sonuçlarında ii çıkar ilk bebekmi senin :binkybaby::)
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

denizvemehtap

Bir oğlum var 2001 li.10 yaş fark olacak aralarında
:hello: :hello: :hello:

ygs

Alıntı yapılan: denizvemehtap - 25 Kasım , 2010, 18:23:35
Bir oğlum var 2001 li.10 yaş fark olacak aralarında
:hello: :hello: :hello:
olsun canım inanki bence daha ii öle benimde  11 yaşında kızım var...hamile kaldığımdan beri bana o kadar yardımcı oluyoki anlatamam bebiş  olunca hiç zorlu çemicem yani canım...kız  kardeşimin bir oğlu var 5 yaşında bide kız 2 yaşında biri bezden kesilmeden biri oldu şimdi bi görsen kafayı yemiş durumda inan :cildir: :cildir: en iisi bizimki canım :basardim: :basardim:

medine

slm kislaar nasilsiniz. benim bi sorum olcak ya cok kafama takiliyo gunlerdir 24 haftalik hamileyim  karnim cok sertlesiyo bazen acayip rahatsiz ediyo beni normalmiki bole olmasi yatili kalirsam yumusuyo ancak bene devamli yatamamki sonucta bole bi sorun yasayan varmi aranizda ???
sen benim herseyimsinn:)

denizvemehtap

merhaba ben 2. hamilelik yaşıyorum.17 haftalık.ilkinde yaşamadım ama bu sefer dediğiniz gibi bebek çok sertleşiyo
bir noktam öyle geriliyo ki rahatsız ediyo,doktorum gaz sıkışmasıdır dedi.

medine

Alıntı yapılan: denizvemehtap - 26 Kasım , 2010, 14:12:41
merhaba ben 2. hamilelik yaşıyorum.17 haftalık.ilkinde yaşamadım ama bu sefer dediğiniz gibi bebek çok sertleşiyo
bir noktam öyle geriliyo ki rahatsız ediyo,doktorum gaz sıkışmasıdır dedi.
meraba canim sagol cevapladigin icin.ya benim karnim komle sertlesiyo geriliyorum resmen yururken falan 10 gun sonra doktor terminim var ozaman ilk isim bunu sormak olucak normal bi durumda olabilir belki ama yinede korkuyo insan
sen benim herseyimsinn:)

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

vajinamda 2 gündür kaşıntı vardı.doktora söyledim doktor 2 tane ilaç verdi.internetten baktım mantar olanlara verilirmiş bu ilaç.ve hamilelikte bu haftalarda mantar olabileceği yazıyo.allah (cc) kimsenin başına vermesin inş.böyle bi sorun yaşayan var mı aranızda

zubeyde22

selam kızlar ben 19 haftanın için deyim .bebegim kız olcakmış çok sevindim allah herkeze gönlüne göre verin ...kızlar bende reflü hastalıgı çıktı baya ilaç kullanıyorum bu hastalık yüzünden ,her ilaç iştigimde sanıyorum ki bebege zarar veriyor tabiki doktorlar durumuma göre ilaç ver di ama ben rahat degilim .

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 26 Kasım , 2010, 18:43:37
selam kızlar ben 19 haftanın için deyim .bebegim kız olcakmış çok sevindim allah herkeze gönlüne göre verin ...kızlar bende reflü hastalıgı çıktı baya ilaç kullanıyorum bu hastalık yüzünden ,her ilaç iştigimde sanıyorum ki bebege zarar veriyor tabiki doktorlar durumuma göre ilaç ver di ama ben rahat degilim .

gaviscon mu verdi canım.geçmiş olsun.
bende mantar için kullanıyorum içim hiç rahat değil,çok sinirliyim

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            106 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    107 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               107 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    124 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  147 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
29-denizvemehtap          159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    165  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             179 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               182 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
34-hale1903                    182 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:
[/quote]

ygs

kızlar ya bende akşamları göbeğimin alt kısmı ve makat tarafımda sancı oluyo normalmi acaba uzanınca geçiyo sizlerdede oluyomu :icon_pale:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            105 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    106 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               106 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    123 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  146 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
29-denizvemehtap          158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    164  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             178 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               181 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
34-hale1903                    181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

[/quote]

ygs

forma  neden girmiyo kimse  :icon_scratch:hamişlerrrrrr  nerdesin başka yere giriyosanız söyleyin bende gelim :director: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

sözde burası bizim sayfamız ama kise kimseye cevap vermiyo burda.onun için ben burayı sevmiyorum canım.başka sayfalarda dolaşıyorum ben de

ygs

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 30 Kasım , 2010, 00:08:00
sözde burası bizim sayfamız ama kise kimseye cevap vermiyo burda.onun için ben burayı sevmiyorum canım.başka sayfalarda dolaşıyorum ben de
sorma canım ya sıkılıyom girip girip duruyom...bakıyom kimse yok....bişeyler yazıyom cevap yok...bizden öncekii seneler nasılmış ya bizim burda iş yok valla boşa üye oluyoz :dontknow: :dontknow: