2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

Alıntı yapılan: AyNi - 13 Kasım , 2010, 22:36:12
Alıntı yapılan: ygs - 13 Kasım , 2010, 22:33:34
ayyy kızlar çok fena grip oldum ben gözlerim burnum durmadan akıyo...bi hapşuruyom cigerlerim sökülüyo valla  limonlu çay içiyom banamısın demiyo ne tavsiye edersiniz ne yapim ben   :crybaby2: :crybaby2:

geçmiş olsun canım, bol bol dinlen, sakın doktoruna sormadan ilaç alma... nane limon, ihlamurla filan geçirmeye çalış...
çok saol canım ya bende öle yapıyorum..allaha şükür bugün biraz daha iiyim :icon_pale:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

shekersheyler

Alıntı yapılan: AyNi - 11 Kasım , 2010, 18:05:35
Alıntı yapılan: shekersheyler - 11 Kasım , 2010, 10:21:37
Alıntı yapılan: AyNi - 11 Kasım , 2010, 10:00:06
günaydın kızlar, birazdan doktora gideceğim, aylık kontrolümüz ve detaylı ultrasonumuz var... hem çok heyecanlı hemde biraz tedirginim  :sad1: inşallah hiç bi sorun çıkmaz ve bebişim çook sağlıklıdır... bizim için dua edin olurmu  :amin:

dualarımız sizinle canım,biz de cumartesi gideceğiz,Allah bebişlerimize ve bizlere sağlık sıhhat versin, sorunsuz bir şekilde kucaklarımıza alalım inşallah  :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim canım... çok şükür bebişim çok iyimiş...  :hello2: :hello2: :hello2: inşallah senin de güzel haberlerini alırız canım...  :amin:

aynicim çok sevindim canım gözün aydın :nazar: benim bebişimin de ense kalınlığı normal çıktı ama ikili test sonucu bayramdan sonra alacağız hayırlısıyla, ama bu sefer daha detaylı görünebiliyordu herşeyi, annesinin bir tanesi  :nazar: doktorumuz galiba küçük bir pipi var dedi ama bi dahaki kontrolümüzde bakacakmış tekrar  :k06: yani şimdilik oğluş diye seviyoruz bebişimizi  :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ygs

kızlar şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun :love3: :flowers:

shekersheyler

Alıntı yapılan: ygs - 15 Kasım , 2010, 10:47:32
kızlar şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun :love3: :flowers:

teşekkür ederiz canım, senin de bayramın mübarek olsun  :flowers:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                         108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin               112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            118 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    119 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               119 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    136 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    155 gün sonra bebğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  159 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 163 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:           
27-ygs                             171 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-BONCUK GÖZLÜM       171 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29-egüzel89                    177  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                       183 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler             191 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
32-Duygu-Masal               194 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
33-hale1903                    194 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

dortmevsım

KIZLAR HEPINIZIN BEBEKLERIDE HAYIRLI OLSUN.RABBIM HEPIMIZE SAG SALIM BEBİŞLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN.BENDE 6 KASIMDA AMNIYOSENTEZ OLDUM.IKILI TESTIM RISKLI CIKTI.BAYRAMDAN SONRA SONUCUM CIKACAK.RABBIM BANA YARDIM ETSIN.SONUC BEKLEMEK OYLE ZORKI.ÖMRUMDEN OMUR GITTI SANKI.INSALLAH SONUCLARIM TEMIZ CIKARDA BENDE YAVRUMA KAVUSURUM.DUALARLA SAKINLESIYORUM.INSALLAH SONUCLARIMIZ TEMIZ CIKARSA BENDE MAYISTA BEBEGIME KAVUSACAGIM.DUALARINIZA COK IHTIYACIM VAR.RABBIM HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN. :amin: :amin: :amin: :amin:

ygs

Alıntı yapılan: dortmevsım - 18 Kasım , 2010, 12:30:22
Alıntı yapılan: ygs - 23 Ekim , 2010, 11:18:51
ya kızlar benide ekleyin listeye mayıs 6 olcak bebişim işlh:) :muzz:
SELAM BEN YEŞİM BENIMDE KISMETSE MAYIS 6 DA OLACAK
canım bende yeşim m.o 14.haftam bitiyo bu hafta aynıyız heralde ilk bebeğinmi senin  :binkybaby: :binkybaby:

dortmevsım

SELAM YGS.BENIM IKINCI OLACAK.YANİ 11 YAŞINDA BIR OGLUM VAR.AMA BEN 6 KASIMDA AMNIYOSENTEZ YAPTIRDIM.IKILI TESTIM YUKSEK RISKLI CIKTI.AMNIYOSENTEZI YAPTIRMAK HIC ZOR DEGIL AMA SONUCU BEKLEMEK OYLE ZORKİ.ANCAK BUNU YAŞAYAN ANLAR.INSALLAH SONUCLARIM IYI CIKARDA BENDE DERİN BIR OH CEKERIM.İNANKI DAHA HAMILELIGIMI YAŞAYAMADIM BILE.RABBIM YARDIMCIMIZOLSUN.İNŞALLAH HEPIMIZE BEBEKLERIMIZI SAGLIKLA HUZURLA KUCAKLARIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN.HEYECANDAN ÖLMEK UZEREYIM.SONUCLARI ALMAMA COK AZ KALDI.NE OLUR SIZDE BANA DUA EDIN. :amin: :amin: :amin: :amin:

ygs

Alıntı yapılan: dortmevsım - 19 Kasım , 2010, 13:50:20
SELAM YGS.BENIM IKINCI OLACAK.YANİ 11 YAŞINDA BIR OGLUM VAR.AMA BEN 6 KASIMDA AMNIYOSENTEZ YAPTIRDIM.IKILI TESTIM YUKSEK RISKLI CIKTI.AMNIYOSENTEZI YAPTIRMAK HIC ZOR DEGIL AMA SONUCU BEKLEMEK OYLE ZORKİ.ANCAK BUNU YAŞAYAN ANLAR.INSALLAH SONUCLARIM IYI CIKARDA BENDE DERİN BIR OH CEKERIM.İNANKI DAHA HAMILELIGIMI YAŞAYAMADIM BILE.RABBIM YARDIMCIMIZOLSUN.İNŞALLAH HEPIMIZE BEBEKLERIMIZI SAGLIKLA HUZURLA KUCAKLARIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN.HEYECANDAN ÖLMEK UZEREYIM.SONUCLARI ALMAMA COK AZ KALDI.NE OLUR SIZDE BANA DUA EDIN. :amin: :amin: :amin: :amin:
canım isimlerimiz gibi ortak yönlerimizde var benimde 11 yaşında bir kızım var..ben ikili test sonucunu bayramdan sonraki hafta alcam bakalım işlh ii çıkar seninkide canım çok geçmiş olsun...rabbim sağlıkla kucamıza almayı nasip etsin işlh sende benim gibi ikinciyi çok düşünmüşsün heralde canım rabbim sana sağlık bi kız evlat banada erkek evlat nasip etsin işallah canım :opucuk: :opucuk:

AyNi

kızlar ben yarın ilk tetanoz aşımı vurulacağım  :crybaby2: :crybaby2: çok acıyormuş, çoook korkuyorum yaa :crybaby2: :crybaby2: söz konusu bebişim olmasa bi şekilde vurulmaktan vazgeçerdim  :ehi:

ilk aşı normalde 20. haftadaymış ama benim sağlık ocağı kaçırmış tarihi  :BangHead: :BangHead:

siz oldunuz mu aşınızı??

eymen@ecrin

Alıntı yapılan: AyNi - 21 Kasım , 2010, 16:09:20
kızlar ben yarın ilk tetanoz aşımı vurulacağım  :crybaby2: :crybaby2: çok acıyormuş, çoook korkuyorum yaa :crybaby2: :crybaby2: söz konusu bebişim olmasa bi şekilde vurulmaktan vazgeçerdim  :ehi:

ilk aşı normalde 20. haftadaymış ama benim sağlık ocağı kaçırmış tarihi  :BangHead: :BangHead:

siz oldunuz mu aşınızı??
ben ayın dördünde oldum banada çok acıyo dediler ama abarttıkları kadar değil bence.bir iki gün hafif bir ağrı oldu ama geçti  biraz da aşı yapınca acıyo  korkmana gerek yok bence şimdiden geçmiş olsun :flowers: :opucuk:

esra26

1- Yeşil Zeytin                 95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                         101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin               105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            111 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    129 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    148 gün sonra bebğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  152 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 156 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:           
27-ygs                             164 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-BONCUK GÖZLÜM       164 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29-egüzel89                    170  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                       176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler             184 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
32-Duygu-Masal               187 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
33-hale1903                    187 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

shekersheyler

:hello2: :hello2: ohh günler bir bir geçiyor, esroşum teşekkür ederiz listeyi güncellemişsin gene  :flowers: ben de ikili test sonuçlarımı aldım 13.000/1 çıktı. doktorum ee daha ne olsun dedi, sonucum iyi yani değil mi kızlar, Allahım sen bebişlerimizi koru  :amin: :nazar:

dortmevsım

Alıntı yapılan: shekersheyler - 22 Kasım , 2010, 10:39:39
:hello2: :hello2: ohh günler bir bir geçiyor, esroşum teşekkür ederiz listeyi güncellemişsin gene  :flowers: ben de ikili test sonuçlarımı aldım 13.000/1 çıktı. doktorum ee daha ne olsun dedi, sonucum iyi yani değil mi kızlar, Allahım sen bebişlerimizi koru  :amin: :nazar:
ALLAH SAG SALIM BEBİŞİNİ KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN SANIRIM DOGUMA AZ KALDI.COK HEYECANLANIYOR INSAN DEGILMI.NE GUZEL BIR DUYGU BU ANNE OLMA DUYGUSU.HAYATTAKI EN BUYUK SERVETIMIZ COCUKLARIMIZ ÖYLE DEGILMI.RABBIM HEPIMIZE SAGLIKLI BEBEKLER DOGURMAYI NASIP ETSIN :amin:

shekersheyler

Alıntı yapılan: dortmevsım - 23 Kasım , 2010, 08:57:38
Alıntı yapılan: shekersheyler - 22 Kasım , 2010, 10:39:39
ALLAH SAG SALIM BEBİŞİNİ KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN SANIRIM DOGUMA AZ KALDI.COK HEYECANLANIYOR INSAN DEGILMI.NE GUZEL BIR DUYGU BU ANNE OLMA DUYGUSU.HAYATTAKI EN BUYUK SERVETIMIZ COCUKLARIMIZ ÖYLE DEGILMI.RABBIM HEPIMIZE SAGLIKLI BEBEKLER DOGURMAYI NASIP ETSIN :amin:

amiin canım  :amin:, daha doğuma çok var ama günler saya saya bitiyor işte, Allahım yüzümüzü hep güldürsün inşallah  :amin: :nazar: