2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

shekersheyler

1- Yeşil Zeytin                106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                        112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin               116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                      118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                         120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                        120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            122 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                   123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem              123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                       124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                   125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                      126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                     127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                      135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                   140 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                       141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                    142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak          148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                          149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                     155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                       156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                   159 gün sonra bebğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                     162 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                 163 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
26-zübeyde22                167 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:          
27-ygs                          175 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-BONCUK GÖZLÜM        175 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29-egüzel89                   181  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                    187 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler            195 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
32-Duygu-Masal             198 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
33-hale1903                  198 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:
Bugünkü güncellemeler benden olsun :flowers: herkese günaydınlar  :flowers:

AyNi

günaydın kızlar, birazdan doktora gideceğim, aylık kontrolümüz ve detaylı ultrasonumuz var... hem çok heyecanlı hemde biraz tedirginim  :sad1: inşallah hiç bi sorun çıkmaz ve bebişim çook sağlıklıdır... bizim için dua edin olurmu  :amin:

shekersheyler

Alıntı yapılan: AyNi - 11 Kasım , 2010, 10:00:06
günaydın kızlar, birazdan doktora gideceğim, aylık kontrolümüz ve detaylı ultrasonumuz var... hem çok heyecanlı hemde biraz tedirginim  :sad1: inşallah hiç bi sorun çıkmaz ve bebişim çook sağlıklıdır... bizim için dua edin olurmu  :amin:

dualarımız sizinle canım,biz de cumartesi gideceğiz,Allah bebişlerimize ve bizlere sağlık sıhhat versin, sorunsuz bir şekilde kucaklarımıza alalım inşallah  :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: shekersheyler - 11 Kasım , 2010, 10:21:37
Alıntı yapılan: AyNi - 11 Kasım , 2010, 10:00:06

dualarımız sizinle canım,biz de cumartesi gideceğiz,Allah bebişlerimize ve bizlere sağlık sıhhat versin, sorunsuz bir şekilde kucaklarımıza alalım inşallah  :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim canım... çok şükür bebişim çok iyimiş...  :hello2: :hello2: :hello2: inşallah senin de güzel haberlerini alırız canım...  :amin:

ceylin eslem

ayni sevindim kızının iyi sağlıklı olmasına.bizde yarın gideceğiz.ilk kez detaylı renkli ultrasona gireceğim nasıl gözükecek bebeğim çok merak ediyorum.kocam yanımda olacak görüntülerini videoya kaydedecek.aklıma geldikçe heyecan basıyor.inşallah herşey yolundadır.

medine

slm bahar annisleri.bizde 22±1 olduk kizimlaa simdilik hersey yolunda  :nazar:insalllah sorunsuz bi sekilde hepimiz meleklerimizi kucagimiza aliriz :amin:
sen benim herseyimsinn:)

medine

1- Yeşil Zeytin                105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                        111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin               115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                      117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                         119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                        119gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            121 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                   122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem              122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                       123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                   124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                      125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                     126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                      134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                   139 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                       140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                    141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak          147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                          148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                     154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                       155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                   158gün sonra bebğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                     161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                 162 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
26-zübeyde22                166 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:          
27-ygs                          174 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-BONCUK GÖZLÜM        174 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29-egüzel89                   180  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                    186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler            194 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
32-Duygu-Masal             197 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
33-hale1903                  197 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:
Bugünkü güncellemeler benden olsun :flowers: herkese günaydınlar  :flowers:
[/quote]
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Kasım , 2010, 12:11:56
ayni sevindim kızının iyi sağlıklı olmasına.bizde yarın gideceğiz.ilk kez detaylı renkli ultrasona gireceğim nasıl gözükecek bebeğim çok merak ediyorum.kocam yanımda olacak görüntülerini videoya kaydedecek.aklıma geldikçe heyecan basıyor.inşallah herşey yolundadır.

benim eşimi almadılar detaylı ultrasona  :violent1: doktor, babamlar çok soru soruyor, ayrıntılı bir iş yapıyoruz, konsantremiz bozulmamalı dedi  :BangHead: eşim için çok üzüldüm... bebişin yüzünü gördüm, yuvarlak yüzlü, yumuş yumuş bir kızım var  :k06:  :love7: :love7: bide parmaklarını net gördüm, sırtını filan... ama benimki renkli doppler değildi... yani beklediğim kadar da net göremedim... doktor bayağı ölçümler filan yaptı uzun uzun... herşey yolunda diyince kocaman bir oohh çektim  :k06: inşallah sizde de herşey yolundadır canım...  :amin:

ygs

ay ne güzel kızım die konuşuyosunuz kızlar bizimde biran önce belli  olsada çok merak ediyoruz :love9:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

vuslat

AYRINTILI ULTRASONDA CİNSİYETİ DEĞİŞİK ÇIKAN VAR MI...........

[/ur

AyNi

Alıntı yapılan: vuslat - 13 Kasım , 2010, 18:40:05
AYRINTILI ULTRASONDA CİNSİYETİ DEĞİŞİK ÇIKAN VAR MI...........

bizde en son kız demişti, ayrıntılı ultrason da da kız çıktı... sende değişik mi çıktı canım?

vuslat

ben 25 inde giricem yüzde 90 kız demişti.. bi kaç kişiyle konuştum ''banada yüzde 90 kız dedi ayrıntılıda erkek çıktı diyorlar yada tam tersi olabiliyormuş merk ettim örnekleri var mı diye =)

[/ur

♥ღвüşяαღ♥

ygs

ayyy kızlar çok fena grip oldum ben gözlerim burnum durmadan akıyo...bi hapşuruyom cigerlerim sökülüyo valla  limonlu çay içiyom banamısın demiyo ne tavsiye edersiniz ne yapim ben   :crybaby2: :crybaby2:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

AyNi

Alıntı yapılan: ygs - 13 Kasım , 2010, 22:33:34
ayyy kızlar çok fena grip oldum ben gözlerim burnum durmadan akıyo...bi hapşuruyom cigerlerim sökülüyo valla  limonlu çay içiyom banamısın demiyo ne tavsiye edersiniz ne yapim ben   :crybaby2: :crybaby2:

geçmiş olsun canım, bol bol dinlen, sakın doktoruna sormadan ilaç alma... nane limon, ihlamurla filan geçirmeye çalış...