2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 01 Kasım , 2010, 20:12:41
Alıntı yapılan: ygs - 31 Ekim , 2010, 01:21:59
kızlarya bu takvimleri nasıl yapıyosun o kadar baktım bulamadım :dontknow:
canım ben http://lilypie.com/ bu adresten yaptım biraz uğraştım ama oldu eğer yapamazsan
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,248.0.html
bu konudan yardım alabilirsin
Tamam canım bi deneyeyim bakalım olucakmı. ::)
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

1- Yeşil Zeytin                115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                        121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin               125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                      127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                         129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                        129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            131 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                   132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem              132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                       133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                   134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                      135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                     136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                      144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                   149 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                       150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                    151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak          157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                          158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                     164 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                       165 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                   168 gün sonra bebğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                     171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                 172 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
26-zübeyde22                176 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:          
27-ygs                          184 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-BONCUK GÖZLÜM        184 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29-egüzel89                   190  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-elif nisa                    196 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-shekersheyler            205 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
32-Duygu-Masal             207 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
33-hale1903                  207 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 01 Kasım , 2010, 21:27:34
Alıntı yapılan: HaYaL83 - 01 Kasım , 2010, 21:01:00
kızlar ben çıkıyorum memnun oldum tanıştığıma kendiznize ve bebişlere iyi bakın görüşürüzz :love9:
güle güle canım
bende uzun süreden sonra dünkü patlamaya ağladım eşimde polis onları öyle aynı kıyafettte görünce dayanamadım

canım cok haklısın benim eşimde polis o yüzden bende cok etkileniyorum böle olaylardan  :crybaby2: üstelik benim eşim de böle bi bombalı saldırıda yaralandı çok şükür ki yanımda allah hepsinin cezasını versin  :sad1: :sad1:

nerde görev yapıyosunuz doğu görevini bitirdiniz mi 

esra26

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 02 Kasım , 2010, 00:15:41
hanımlar kaç gündür internet yoktu, giremedim neden azaltmadınız şafakları....
içimizden olmayan bi arkadaşımız düzeltmişsin sağolsun.tşk ederiz esra

rica ederim tatlım  :opucuk: baktım bayadır düzeltilmemiş hemen el attım  :k06: :k06: :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: esra26 - 02 Kasım , 2010, 08:32:31
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 01 Kasım , 2010, 21:27:34
Alıntı yapılan: HaYaL83 - 01 Kasım , 2010, 21:01:00
kızlar ben çıkıyorum memnun oldum tanıştığıma kendiznize ve bebişlere iyi bakın görüşürüzz :love9:
güle güle canım
bende uzun süreden sonra dünkü patlamaya ağladım eşimde polis onları öyle aynı kıyafettte görünce dayanamadım

canım cok haklısın benim eşimde polis o yüzden bende cok etkileniyorum böle olaylardan  :crybaby2: üstelik benim eşim de böle bi bombalı saldırıda yaralandı çok şükür ki yanımda allah hepsinin cezasını versin  :sad1: :sad1:

nerde görev yapıyosunuz doğu görevini bitirdiniz mi 

benim eşimde polis  :crybaby2:

pisicik

günaydın anneciklerrrrrrrrrrrr :flowers: :flowers: :love7: :love9: :love7:
nasılsınız,bebişlerimiz nasıllar??
detaylı ultrsason hakkında fikri olan varmı? ne zaman bakılıyor,neye bakılıyor,ne için bakılıyor?????

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 02 Kasım , 2010, 09:29:29
detaylı ultrsason hakkında fikri olan varmı? ne zaman bakılıyor,neye bakılıyor,ne için bakılıyor?????

günaydın canım, biz iyiyiz çok şükür... sabah sabah evin yanındaki inşaatın uyutmadığını saymazsak  :BangHead: :BangHead:

biz 23. haftada detaylı ultrasona gircez canım, bebişin bütün iç organları, dış organları kontrol edilecek... herşey yerindemi yolundamı diye... yani sağlıklımı diye bakılıyo...

pırıl

günaydın ayni
naslsın canım..bebeğin sağlıklıdır inşallah canım :amin: ay benim oğlan oynamaya başladı biliyomusun çok mutluyummmmmmmmmmmmmmm :hieyt: :hieyt:

pisicik

Alıntı yapılan: AyNi - 02 Kasım , 2010, 09:38:22

günaydın canım, biz iyiyiz çok şükür... sabah sabah evin yanındaki inşaatın uyutmadığını saymazsak  :BangHead: :BangHead:

biz 23. haftada detaylı ultrasona gircez canım, bebişin bütün iç organları, dış organları kontrol edilecek... herşey yerindemi yolundamı diye... yani sağlıklımı diye bakılıyo...

ben bu hafta sonu tam 22.haftamızda yani şeker yüklemesi yapılacak,şekere bakılacak.detaylı ultrasonu dr kendi öneriyor değil mi canım?

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 02 Kasım , 2010, 09:46:12
Alıntı yapılan: AyNi - 02 Kasım , 2010, 09:38:22

ben bu hafta sonu tam 22.haftamızda yani şeker yüklemesi yapılacak,şekere bakılacak.detaylı ultrasonu dr kendi öneriyor değil mi canım?

evet bana 19. hafta kontrolümüzde demişti, 23. haftada gel detaylı ultrasona gireceksin dedi... şeker yüklemesi de bende yapılmadı  :icon_scratch: her hamilede yapılıyormu?

pırıl

ayni canım
doktorum banada şeker yüklemesi gibi bişeyden bahsetmedi :dontknow:
eşim şuan hastanede ilaçlarımı yazdırıcak,tahlil sonuçlarınıda doktora göstericek bakalım o ne dicek.. :binkybaby:

pisicik

bilmiyorumki canım,her dr farklı bir yöntem izliyor galiba.banada detaylı ultrasondan bahsetmedi hiç.ama bir kaç defa telefonla ulaşmak istediğimde hemşiresi dr hanım detaylı ultrasonda sonra arayın falan demişti.benimde kafam karıştı  :icon_scratch: ??? :icon_scratch: ??? :dontknow:

pisicik

Alıntı yapılan: pırıl - 02 Kasım , 2010, 09:53:49
ayni canım
doktorum banada şeker yüklemesi gibi bişeyden bahsetmedi :dontknow:
eşim şuan hastanede ilaçlarımı yazdırıcak,tahlil sonuçlarınıda doktora göstericek bakalım o ne dicek.. :binkybaby:
sana detaylı ultrasondan bahsedildi mi pırılcım?

pırıl

canım benim mecburdu ult.çünkü ikili test sonucunda b,ir değer iyi çıkmamıştı.bunun üzerine istedi.tamamen 4 boyutu renkli dopplere gerek yok dedi.ama ben bebeğimi görmek istiyorum dersen onu 7 ayda öneriyorum dedi.benim çok şükür detaylı ult sonucu iyi çıktı.her doktor farklı uygulama yapıyor canım sanırım. :dontknow:

AyNi

hmm belki bu gitmemde şeker yüklemesinden bahseder  :dontknow:

pırıl sen hangi tahlil sonucu alacaksın?