2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

almra

HaYaL83

Alıntı yapılan: vuslat - 24 Ekim , 2010, 17:23:20
Alıntı yapılan: HaYaL83 - 23 Ekim , 2010, 16:09:40
:hello2:listeye eklenmişim teşekkürler...
aa canım sende mi 17 hafta 3 günlük hamilesin..  haftalık olarak aynı olduklarını görmüştüm ama 17.3 ü görüünce çok şaşırdım =) aynı gidiyoruz  :nazar:

evet canım aynıyız siz cinsiyeti öğrendinizmi ben yarın gidicem bakalım gösterirmi öğrenebiliriz inşallah...2 hafta önce erkeğe benziyor gelişimi dedi ama tabi kesin demedi bakalım yarın belki öğrenirizz..kızlar milupaya üye oldunuzmu olmadıysanız olun ben oldum hamileyim seti geldi bana kitapçıklar cd ve numuneler geldi çok güzel faydalı şeyler ;)
[

miray

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 14:27:12
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 25 Ekim , 2010, 09:57:55
günaydın  :k06:
safaklar için teskler kızlar  :k06:
biz bugün itibariyle 20 haftalık olduk  :nazar:
yarın bebişimi görmeye gidicem inş hersey yolundadır  :y25:
bu sefer cinsiyeti kesin belli olur heralde  ::)
artık kıyafetlerim olmuyo bian önce alısveriş yapmam lazım
cok sükür buaralar bi problem yok arasıra bas agrılarım oluyo sadece :sad1:
benim birde 2 yaşında kızım var zaten onunla ugrasırken bazen hamiş oldugumu bile unutuyorum 
:nazar: :nazar: :nazar:

Masallah miray insallah gosterirde bizde merakte kalmayiz  :k06:
saol edosum bende meraktayım bakalım hayırlısı  :k06:

vuslat

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 25 Ekim , 2010, 19:28:42
aa canım sende mi 17 hafta 3 günlük hamilesin..  haftalık olarak aynı olduklarını görmüştüm ama 17.3 ü görüünce çok şaşırdım =) aynı gidiyoruz  :nazar:

evet canım aynıyız siz cinsiyeti öğrendinizmi ben yarın gidicem bakalım gösterirmi öğrenebiliriz inşallah...2 hafta önce erkeğe benziyor gelişimi dedi ama tabi kesin demedi bakalım yarın belki öğrenirizz..kızlar milupaya üye oldunuzmu olmadıysanız olun ben oldum hamileyim seti geldi bana kitapçıklar cd ve numuneler geldi çok güzel faydalı şeyler ;)
hayır canım daha öğrenmedik geçen ay erken demişti dr. 2 kasımda gidicem tekrar, hayırlısıyla kucamıza alırız inş. bu arada milupaya bende üye oldum henüz bişiy gelmedi ama arkadaşımın bebeği vardı bilgilendirici çok güzel dergi tarzı şeyler geliyo çok güzel bi site =)

[/ur

AyNi

internet üzerinden mi üye oldun canım??

medine

slm kizlaarr benimde kizim oluyo listeye eklersiniz sevirimm :muzz: :muzz:
sen benim herseyimsinn:)

aysev

kız mı süper. hayırlı olsun.
ben bu hafta gidicem belli olur mu bilmiyorum. 16 hafta doluyo..
kızlar karnım şişmeye başladı sanki.. erken mi sizce?

ygs

yok canım erken deil ben11 haftamdayım başladı şişmeye :binkybaby: :nazar:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

HaYaL83

Alıntı yapılan: AyNi - 26 Ekim , 2010, 10:37:45

internet üzerinden mi üye oldun canım??
evet internet üzerinden...
[

HaYaL83

benimkide erkekmiş :)isim aramaya başladım bile ama internette sıkıcı isim aramak alfabetik sıraya göre saçma sapan çok isim var....zor işmişş isim bulmak
[

AyNi

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 26 Ekim , 2010, 17:42:50
benimkide erkekmiş :)isim aramaya başladım bile ama internette sıkıcı isim aramak alfabetik sıraya göre saçma sapan çok isim var....zor işmişş isim bulmak

gerçekten isim bulmak çok zormuş   :k06: başkalarının çocuğu için birsürü isim buluyordum, ama kendi çocuğun olunca zorlaşıyor iş  :k06:

bizde bugün kız isimlerine baktık, Asude ve Zeynep Eda hoşumuza gidiyor... Sizce nasıl kızlar??

HaYaL83

güzel canım ben beren ve irem isimlerini seviyorum erkekte i fikrim yoktuu..artık edinirim :laughing7: asudenin anlamı nedir
[

AyNi

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 26 Ekim , 2010, 17:51:26
güzel canım ben beren ve irem isimlerini seviyorum erkekte i fikrim yoktuu..artık edinirim :laughing7: asudenin anlamı nedir

Asudenin anlamı: Rahatlamış, sükuna ermiş, keder ve sıkıntıdan uzak, müsterih. Sakin, sessiz.

bizde bir ay oğlan için düşünmüştük, ama karar verememiştik... Orkun, Onur, Akın, Yusuf, Talha, Emin, Esat aklıma gelen beğendiğimiz isimlerdi...

HaYaL83

güzel isimlermiş onlarda bakalım artık önümüzde uzun süre var...eşimle ikileme kesin düşeriz ben başka derim o başka hep öyle oluryaa..ona kalsa dedelerinin ismini koyacak beni kızdırmak için yapıyor diye yoruyorum bakalımm
[

AyNi

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 26 Ekim , 2010, 18:11:54
güzel isimlermiş onlarda bakalım artık önümüzde uzun süre var...eşimle ikileme kesin düşeriz ben başka derim o başka hep öyle oluryaa..ona kalsa dedelerinin ismini koyacak beni kızdırmak için yapıyor diye yoruyorum bakalımm

bizde de aynı sorun var, yani ortak isim bulamıyoruz... ben daha ağır isim olsun, anlamlı ve dini isim olsun istiyorum, eşimde nerde bana göre hafif ve dandik isim varsa onu buluyor  :ehi: sonunda da inatlaşıyoruz tabi  :-\ bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek...