EGE DORUK, İLK DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEĞİM!!!

Başlatan AککORTįє, 24 Haziran , 2010, 00:50:07

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar,

Başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın

ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle...

Doğumgünün kutlu olsun boncuğum!

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

:occasion16: :icon_flower: :occasion16: :icon_flower: :occasion16: :icon_flower:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nice senelere  ege  doruk  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
allah uzun omur versın saglıkla başarılarla geçsın omrun  :amin: :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

ツgöçmen_54 ツ

doğum günün kutlu olsun ege doruk nice mutlu senelere bebeğim..allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin sana  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

vadi= muge & melis

büyümüş de bir yasında olmus nice yıllara nice güzel senelere iyi ki dogdun ege doruk

Demet_dk

24.06.2009 11:58

YALNIZCA Bİ KIRINTIYDIN İÇİME DÜŞTÜĞÜNDE.BEKLEMEDİĞİMİZ Bİ ANDA BİZE DÜNYANIN EN GÜZEL SÜRPRİZİNİ YAPTIN.
HER SABAH BABANDAN ALDIĞIM 'BEBEĞİN ANNESİ' MESAJIYLA GÜNE BAŞLAMAK DİĞER GÜNLERİ BANA UNUTTURUYORDU.
DOLU DOLU 40 HAFTA YAŞADIK KİMİ ZAMAN ENDİŞELENİP AĞLADIM KİMİ ZAMAN ŞÜKREDİP AĞLADIM.
HER TEKMENDE MUTLULUĞUM BİN KAT ATTI...

SON KONTROLDE SEZERYANLA DÜNYAYA GELMENE KARAR VERİLMİŞTİ.İNATÇILIĞINI O GÜNDEN BELLİ ETMİŞTİN.
İNMEMİŞTİN DOĞUM KANALINA O KADAR ÇOK TEMKELİYODUN Kİ DAYAMIŞSIN KAFANI Bİ YERLERE...

HEP BERABER HASTANEYE GİTTİK.2 KİŞİ KİTLEDİK KAPIMIZI 3 KİŞİ DÖNECEKTİK.
ENDİŞELİYDİM NELERLER KARŞILAŞACAĞIMI BİLEMİYORDUM
HASTANEYE GİTTİK BENİ ODAMA ÇIKARDILAR.HEMŞİRELER BENİ HAZIRLARKEN BABANDA ODAMIZI SÜSLEMİŞTİ.
ZAMAN YAKLAŞIYORDU YAKLAŞTIKÇA HEYECANIMIZ ARTIYORDU.SEDYEYE YATTIM ELİMİ SIKI SIKI TUTAN BABAN VE
GÖZLERİ NEMLİ ANNEANNENLE BİRLİKTE ASANSÖRE KADAR GELDİK.ARKAMDA DAYIN AMCALARIN DEDELERİN VE BABANNEN DE VARDI.
AMELİYATHANEYE İNDİM YALNIZDIM DUA ETTİM SAĞ SALİM ÇIKALIM DİYE.İNSAN BAŞKA BİŞEY DÜŞÜNEMİYO ZATEN...
SAAT 11.58 DE DÜNYAYA GELMİŞSİN MİS KOKULUM...BENDEN ÖNCE ODAYA ÇIKMIŞ İLK BABAYLA BULUŞMUŞSUN BİLE...
ODAYA GETİRİLDİĞİMDE BAYGINDIM SENİN AĞLAMA SESİNLE UYANDIM...BENDE AĞLADIM BÜTÜN ODA HEP BERABER AĞLADIK...
HEMŞİREMİZ SENİ BANA GETİRDİ YANAĞIMA DEĞDİ DUDAKLARIN DAHA ÖTESİ OLAMAZ DEDİM
NE BÜYÜK Bİ AŞK NE BÜYÜK Bİ HUZURDU.
İYİKİ DOĞDUN DEDİM BEBEĞİM İYİKİ GELDİN BİZE...VARLIĞINA HERGÜN ŞÜKRETTİĞİM YAVRUM İYİKİ DOĞDUN...

SEN HAYATIMIZIN ANLAMI EVİMİZİN NEŞESİ BİRİCİK YAVRUMUZSUN...DOLU DOLU BOL AĞLAMAKLI BOL KAHKAHALI
1 YILI GERİDE BIRAKTIK BUGÜN.İLK DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YAVRUM...NİCE YAŞLAR GÖRÜRSÜN İNŞALLAH...
ALLAHIMA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BABANI KARŞIMA ÇIKARIP SANA SAHİP OLMAMIZI SAĞLADIĞI,
SAĞ SALİM KUCAĞIMA VERDİĞİ İÇİN BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN... :amin: :amin: :amin:

DUYGULARIM BUGÜN ÇOK YOĞUN İLK DOĞUM GÜNÜ DE Bİ BAŞKA OLUYORMUŞ  :k06:

İLKNURCUM ÖNCELİKLE SANA TESEKKÜR EDERİM CANIM SAYFAYI AÇTIĞIN İÇİN CANIM ARKADASIM HER ZAMANKİ GİBİ ÇOK NAZİKSİN  :opucuk:
SİBELCİM  :opucuk:
GÖÇMEN_54   :opucuk:
MÜGECİM  :opucuk:

ÇOK TEŞEKKÜRLER
SİBELCİM DUALRIM SENİN İNŞALLAH DARISI EN KISA ZAMANDA SENİN BAŞINA :amin:

DİLVİN

doğummm günün kutlu olsun kara gözlüm

nice mutlu senelereee

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

demetcımmm süper yazmışsın canımmmmm

çok duygulandımmmm

canım benımm yaaaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tosun paşamızın doğum günü kutlu olsun,rabbim hep güzel günlerini göstersin demetcim

мiŁenα.

Kara oğlanım doğum günün kutlu olsun :flowers: :flowers:

Nice mutlu yıllara anneciğinle babacığınla :love9: :love9: :love9:

Yeni yaşın sana  sağlık,mutluluk,huzur versin... :amin: :amin: :amin:

Gülen yüzün hiç solmasın ..kocaman kocaman  öpüyoruz seniii :-* :-*  :-*

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

demetcim duygularını çok güzel ifade etmişsin :opucuk:
rabbim hep iyi günlerini gösterin :amin:
duygusallaşma ;eğlenin bugün paşan 1 yaşında artık koca adam oldu :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Hadi doğum günüden resim bekliyoz eğlenin bol bol resim çekinin :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

iyiki doğdun ege doruk nice yıllara tüm sevdiklerinle :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

canım sende herzamanki gibi harikasın  :opucuk:

bir annenin duygularından daha içten daha gerçek birşey varmıdır ki şu hayatta ...

Balböceği

Nice nice senelere cnm Rabbim hayirli saglikli omurler versinnnn  :hello2: :hello2: :hello2:

Angel

demet aglattin beni ne guzel yazmissin oyle   :alkış:

ege doruk pasa  yeni dogum gunun hayirli ve saglikli gecirmeni dilerim , insallah ailene hayirli bir evlat olursun  :amin:

:wav: :wav:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

NICE SENELERE ZEYTIN GÖZLÜM   :-* :-* :-* :-* :love9:

BÜYÜMÜSDE YASINA GIRMIS ANAAAMMM ZAMAN SU GIBI GECIYOR VALLAH YAA

:wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :smileinbox: :alkış:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Haziran , 2010, 11:40:35
24.06.2009 11:58

YALNIZCA Bİ KIRINTIYDIN İÇİME DÜŞTÜĞÜNDE.BEKLEMEDİĞİMİZ Bİ ANDA BİZE DÜNYANIN EN GÜZEL SÜRPRİZİNİ YAPTIN.
HER SABAH BABANDAN ALDIĞIM 'BEBEĞİN ANNESİ' MESAJIYLA GÜNE BAŞLAMAK DİĞER GÜNLERİ BANA UNUTTURUYORDU.
DOLU DOLU 40 HAFTA YAŞADIK KİMİ ZAMAN ENDİŞELENİP AĞLADIM KİMİ ZAMAN ŞÜKREDİP AĞLADIM.
HER TEKMENDE MUTLULUĞUM BİN KAT ATTI...

SON KONTROLDE SEZERYANLA DÜNYAYA GELMENE KARAR VERİLMİŞTİ.İNATÇILIĞINI O GÜNDEN BELLİ ETMİŞTİN.
İNMEMİŞTİN DOĞUM KANALINA O KADAR ÇOK TEMKELİYODUN Kİ DAYAMIŞSIN KAFANI Bİ YERLERE...

HEP BERABER HASTANEYE GİTTİK.2 KİŞİ KİTLEDİK KAPIMIZI 3 KİŞİ DÖNECEKTİK.
ENDİŞELİYDİM NELERLER KARŞILAŞACAĞIMI BİLEMİYORDUM
HASTANEYE GİTTİK BENİ ODAMA ÇIKARDILAR.HEMŞİRELER BENİ HAZIRLARKEN BABANDA ODAMIZI SÜSLEMİŞTİ.
ZAMAN YAKLAŞIYORDU YAKLAŞTIKÇA HEYECANIMIZ ARTIYORDU.SEDYEYE YATTIM ELİMİ SIKI SIKI TUTAN BABAN VE
GÖZLERİ NEMLİ ANNEANNENLE BİRLİKTE ASANSÖRE KADAR GELDİK.ARKAMDA DAYIN AMCALARIN DEDELERİN VE BABANNEN DE VARDI.
AMELİYATHANEYE İNDİM YALNIZDIM DUA ETTİM SAĞ SALİM ÇIKALIM DİYE.İNSAN BAŞKA BİŞEY DÜŞÜNEMİYO ZATEN...
SAAT 11.58 DE DÜNYAYA GELMİŞSİN MİS KOKULUM...BENDEN ÖNCE ODAYA ÇIKMIŞ İLK BABAYLA BULUŞMUŞSUN BİLE...
ODAYA GETİRİLDİĞİMDE BAYGINDIM SENİN AĞLAMA SESİNLE UYANDIM...BENDE AĞLADIM BÜTÜN ODA HEP BERABER AĞLADIK...
HEMŞİREMİZ SENİ BANA GETİRDİ YANAĞIMA DEĞDİ DUDAKLARIN DAHA ÖTESİ OLAMAZ DEDİM
NE BÜYÜK Bİ AŞK NE BÜYÜK Bİ HUZURDU.
İYİKİ DOĞDUN DEDİM BEBEĞİM İYİKİ GELDİN BİZE...VARLIĞINA HERGÜN ŞÜKRETTİĞİM YAVRUM İYİKİ DOĞDUN...

SEN HAYATIMIZIN ANLAMI EVİMİZİN NEŞESİ BİRİCİK YAVRUMUZSUN...DOLU DOLU BOL AĞLAMAKLI BOL KAHKAHALI
1 YILI GERİDE BIRAKTIK BUGÜN.İLK DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YAVRUM...NİCE YAŞLAR GÖRÜRSÜN İNŞALLAH...
ALLAHIMA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BABANI KARŞIMA ÇIKARIP SANA SAHİP OLMAMIZI SAĞLADIĞI,
SAĞ SALİM KUCAĞIMA VERDİĞİ İÇİN BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN... :amin: :amin: :amin:

DUYGULARIM BUGÜN ÇOK YOĞUN İLK DOĞUM GÜNÜ DE Bİ BAŞKA OLUYORMUŞ  :k06:

İLKNURCUM ÖNCELİKLE SANA TESEKKÜR EDERİM CANIM SAYFAYI AÇTIĞIN İÇİN CANIM ARKADASIM HER ZAMANKİ GİBİ ÇOK NAZİKSİN  :opucuk:
SİBELCİM  :opucuk:
GÖÇMEN_54   :opucuk:
MÜGECİM  :opucuk:

ÇOK TEŞEKKÜRLER
SİBELCİM DUALRIM SENİN İNŞALLAH DARISI EN KISA ZAMANDA SENİN BAŞINA :amin:
:amin: :amin: :amin: canım çok sagol canımcım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ege doruku op benım için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: