27 Nisan , 2024, 16:02:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oksijenli su ile saç rengini açmak (:

Başlatan Balböceği, 23 Haziran , 2010, 20:26:08

« önceki - sonraki »

Balböceği

Oksijenli suyu saçın neresini açmak istiyosak o bölgeye sürüyoruz. sonra güneşe çıkıyoruz ve 1-2 saat yada açıldığını belli ettiği ana kadar güneşte duruyoruz.
Oksijenli suyun vericeği renk turuncumsu sarı oluyo bunu belirtiyim yani direk sarı olmuyo. (:

Benim iki arkadsim yapmisti bunu onlar kafalarini direk oksijenli suya sokmuslardi  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende kucukken bı kere yapmıştım saclarım sarı olmuştu bıde denıze gıtmıştık gunestende acılmıştı  :sunny: :sunny:
ama hıç ıyı bısey degıl saca zararı varmış dıye duydum ne kadar dogru bılmıyorum edoşum  :icon_scratch:
arkadaslarım kollarına bıyıklarına dokerdı tuylerı sapsarı yapardı..masallah bı arkadasın kolu ormandı kıllardan tenı gozukmuyordu oksıjen suyu kurtarıcısı olmuştu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: kolunami doktu demkkii baya bi killiymis

ya bizim yukardakinin gelinide oyle bizim komnsumuz vardida oda oyleydi kadin karinca yagi iste bilmem ne bisiler kullanirdi kolunun killari eline kadar inmis  :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 27 Haziran , 2010, 12:47:56
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: kolunami doktu demkkii baya bi killiymis

ya bizim yukardakinin gelinide oyle bizim komnsumuz vardida oda oyleydi kadin karinca yagi iste bilmem ne bisiler kullanirdi kolunun killari eline kadar inmis  :-ooo
:ehi: :ehi: :ehi:
bende duymuştum karınca yagı tuylerı azaltıyormuş  ::)

BoNCuK GöZLüM

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 29 Haziran , 2010, 00:18:55
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 27 Haziran , 2010, 12:47:56

:ehi: :ehi: :ehi:
bende duymuştum karınca yagı tuylerı azaltıyormuş  ::)
kızlar karınca yağını bende duydum hatta uyguladım ağdadan sonra 3 gün sürdüm ilk kullanımda yarı yarıya azalttı nerdeyse kılları ve 6-8 kullanımdan sonra tamamen bitiriyomuş kıl sorununu ama ben o kadar devam etmedim :)