eşiniz ne sıklıkla dışarı çıkar yalnız kalırmısınız

Başlatan azra35, 23 Haziran , 2010, 14:10:36

« önceki - sonraki »

azra35

Mine'l Aşk

İşe giderken bensiz çıkar o kadar  :k06:

Çok sık bensiz bir yere gitmez eşim...Arabayı tamire götürürken yanlız gider,birde çocukluk bir arkadaşı var bekar olduğu için ailecek görüşemiyoruz onunla görüşeceği zaman tek gider...Onun dışında beni fazla yanlız bırakmaz...birlikte çıkarız genelde...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

AyNi

bizde sadece işe giderken ayrıyız... yoksa yanlız bırakmaz beni saolsun...  :love8: şimdiye kadar belki bir iki kere bensiz arkadaşına gitmiştir, veya maça... :love8:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

iş  :-\ :-\ dısında hıc yanlız bırakmadı benı  :love3: benle beraber gıdebılecegı yerlere gıder genelde :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Benim esim 24 saat calisitigi icin gunluk 4 saati bos gerisi hep dolu

gerci ise gec gidiyor o zamanda yatiyoruz uyku hali  :ehi: :ehi: :ehi: gidebilecegim yerlere goturuur genelde
e oda erkek arkadslarina falan gidiiyor bazen bende dertleniyorum ama napcaz  :k06:

azra35

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

benimki sabah 7 buçukta işe gider akşam 5 buçukta eve gelir perşembe günleri halı saha maçına gider onun haricinde çok nadir bekar arkadaşıyla yada kuzeniyle bir yere giderse çıkar ki çok nadiren diğer zamanlar karı gibi evde oturur bensiz markete bile gitmez  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 23 Haziran , 2010, 15:26:57
edacim esin ne is yapiyor 24 saat caliscak kadar ?
is yerimiz var restorant orda calisiyor sabah 11 de ise gidiyor 2 de geliyor 4 saati bos oda genelde alisveris
veya isi oluyor sonra 6 da ise gidiyor gece yaz donemiyse 1 kadar calisiyor  :k06: :k06: :k06: :k06:

pek 24 saat olmadi  :ehi: :ehi:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: elif35 - 23 Haziran , 2010, 15:40:42
benimki sabah 7 buçukta işe gider akşam 5 buçukta eve gelir perşembe günleri halı saha maçına gider onun haricinde çok nadir bekar arkadaşıyla yada kuzeniyle bir yere giderse çıkar ki çok nadiren diğer zamanlar karı gibi evde oturur bensiz markete bile gitmez  :k06:

Benimkide öyle, bensiz markete bile gitmez  :toothy10:   :toothy10:  Çok nadirdir arkadaşlarıyla çıkması  :laughing7:

Lă_Tăhzen!

senede 2 kere 4 gunlugune turkiyeyey gider iş icabı  o şekilde yalniz kalirim ama diger turlu bensiz biyere gitmez sadece işe gittiginde yalnz kalırım  ;D  arkadaslarıyla kesinlikle beraber bıyerlere gıtmez maç yapmaya falan çagırsalar  aglar sızlar gondermem  :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENIMKISINI DISARI ÇIKARMAK NE MUMKUN EVDE OLAYIM CANIM YE DER...NEFRET EDER GEZMEKTEN ..BENDE TAM TERSI GEZMEYI ÇOK SEVERIM...BI YERE GIITIGI YOK GIDERSEK BERABER YEMEGE ANNEME ALIŞVERISE GIDERIZ O KADAR  :k06:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 21:34:20
ne guzelmis sibosum keske benimkide evde otursa  :k06: :k06:
INSALLAH CANIM BEBK OLSUN INSALLAH DAHA ÇOK VAKIT AYIRIR SANA..  :amin: :amin: ODA NE YAPSIN MECBUR İŞTE

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bbenim eşimde beni hiç yalnız bırakmaz çok nadir ayda yılda bir balığa gider,tutumadan döner :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ama ben onu 1 ay yalnız bıraktım mecburen
geldiğimde hem ev hemde o enkaza dönmüş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: