gelecegin cep telefonlari

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 02 Nisan , 2008, 02:48:44

« önceki - sonraki »

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

02 Nisan , 2008, 02:48:44 Son düzenlenme: 02 Nisan , 2008, 02:50:19 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
Do Mo Co firmasının geliştirdiği kol saati şeklindeki cep telefonu 2003 yılında satışa sunulmuştu.

NTT Do Mo Co firmasının web sitesinde 318 dolardan satılan "bilek-cep" konusuna diğer büyük firmalarda girme kararı verdi.

Siemens ve Nokia bilek cep konusunda müthiş teknolojik donanımlı tasarımlar hazırladılar.

Henüz piyasaya verilmeyen bu yeni cep telefonlarının bütün dünyada büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Saat gibi bileğe takılan bu cep telefonları, kablosuz internet kullanan ülkelerde aynı zamanda internete bağlanabilecek. Bütün işlemler bilek üzerinden tuşlara dokunularak yapılabilecek.

Gerektiğinde bilekten çıkarılarak normal bir telefon gibi de kullanılabilecek.

Bu müthiş ürünlerin bu yılın sonunda satılması bekleniyor. [/font] [/b]

oozge

böyle şeymı olur yaaaaa :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
gercı teknolojı  işteeee
zorla takozlardan vazgecırcekler yanı bızı
bıleklık gbı yuzuk gbı taşı artıkın telı koskoca cantadan 2 saat arama derdımızde kalmıcakkk :toothy10: :toothy10:
ii dusunulmuşş :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

sevda

Tubişş ben siyahından istiyorum aşkımm çok hoşmuşşş .... ;)

emosum

banane siyahi benim sen kırmızı al gercekten cok hoşmuş yaaaa :k06:

oozge

durun kavga etmeyın kızlar
sorun degıl bende alabılırm sıyahııııııı
yeterkı tatsızlık cıkmasınnnn :toothy10: :toothy10: :ehi: :k06: :k06: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06:

Aytii

nilüfer elif

KULLANIŞLI BİŞEYE BENZEMİYO YAAAAAAAA :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Demet_dk

AY İMZADAKİ BEBEK NE TATLIYMIŞ MAŞALLAH

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyy direk wucuda radyasyon depolamak bu...
elimizde tlfnları hiç olmazsa kendimizden uzak tutabiliyoruz...

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 29 Nisan , 2011, 13:05:21
ayyy direk wucuda radyasyon depolamak bu...
elimizde tlfnları hiç olmazsa kendimizden uzak tutabiliyoruz...
:icon_thumright:

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...