Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

maşallah bebişlerinize kızlarr

bende gittim bugün dr a 32+3 1868 gr çıktı minik ama dr um anne babanın boy ve kilosuyla da alakalı olduğunu zaten çok iri bi bebek beklemememiz gerektiğini söyledi en fazla 3500 olacak 4 kg bi bebiş beklemiyoruz dedi sağlığı yerinde ya önemli olan o
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

elif35

yani sağlığı yerinde olsun boşver kilosu az olsun doğduktan sonra zaten kilo alıcak annesi önemli olan o ama ultrasonlarda bazen tam ölçüm yapamıyorlar ben dün gittim 3175 dedi bakalım perşembe günü özele bir gitmek istiyorum o ne dicek  :dontknow:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ultrasonda kilolar tam cıkmaya bliyo benim bebişede 3.385 gr demişler 3.050 gr dogdu  ::) ama şimdi masallah kilo alıyo yeterr  ki saglıkları yerinde olsun  :hello2: :amin: :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

haydibebeğim

sibelcim,hgeldin bebişim :opucuk: :flowers: bebeişin analı babalı büyüsün :amin:
doğum nasıl geçti,normal doğum mu yaptın?

Balböceği

vala kizlar tek bildigim sey ultrasyon bebegin kilosunu net soylemiyor kucuk diyor buyuk cikiyor buyuk diyor eksik cikiyor saglikli sihhatli olsunda onemi yok

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 10 Ağustos , 2010, 16:33:16
sibelcim,hgeldin bebişim :opucuk: :flowers: bebeişin analı babalı büyüsün :amin:
hosbuldumm canımm :opucuk: sezeryanla dogum yaptım catı darlıgı vardı acil sezeryana aldılar normal dogum için bekledik olmadı sancı cektim baya ama nasip degilmiş normla dogum yapmak son anda bebişimi tehlikeye atmak istemedim dr olmıcak dedigi zaman  ::) ama suan bebişim saglıkla kucagımda en önemlisi o  :nazar: sezeryandan 4 saat sonr ayaklandım sıkıntı cekmedim cok sukur  :amin:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 10 Ağustos , 2010, 16:42:26
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 10 Ağustos , 2010, 16:33:16
hosbuldumm canımm :opucuk: sezeryanla dogum yaptım catı darlıgı vardı acil sezeryana aldılar normal dogum için bekledik olmadı sancı cektim baya ama nasip degilmiş normla dogum yapmak son anda bebişimi tehlikeye atmak istemedim dr olmıcak dedigi zaman  ::) ama suan bebişim saglıkla kucagımda en önemlisi o  :nazar: sezeryandan 4 saat sonr ayaklandım sıkıntı cekmedim cok sukur  :amin:

çabuk ayaklanmışsın :nazar: bazıları günlerce yatıor hastanede.benim doğuma da 12 gün kaldı.korkuyoruuum  ::)

haydibebeğim

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 10 Ağustos , 2010, 16:54:30
bebişin erkekti di mi,sağlığı nasıl yavrunun?
evet cnm erkek cok sukur cok ii  :nazar: :nazar: bnce korkma cnm yavrunu kucagına alınca hersey geciyo  :opucuk:

sgenc

°o.O євяυ O.o°

ayy haftaya tcem kuzumu görmeye 30 haftalık olcaz bakalım kaç gr olcak :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif84

bende 21 haftalığım şuana kadar 5 kilo aldım

2 hafta sonra bende bebişimi görcem bakalım oğluşum ne kadar büyümüş  :nazar: :nazar: 23  haftalık olcak o zaman

Balböceği

bende merak ediyorum boyunu kilosunu ayin 25 de randevum var   :k06:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

****SeRaP-27****

şu hamilelik te çok güzel bişi yaa muayenelere gitmeyi beklemesi bile çok güzel insan elinden gelse ultrason cihazıyla dolaşçak  :k06:  :k06:  :k06: her an bebişini görmek için ben 9 unda gittim bi sonraki randevum 2 sinde ama bebişimi şimdien özledim minik kuşum yaaaaaa canımmm  :love9:  :love9:  :love9:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm