Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

gülfer

maalesef bebişimin kilosu yine az çıktı ama dr tedirgin olma çok küçük değil dedi hayırlısı

36+4__2.600 gr  :crybaby2:

****SeRaP-27****

canım üzülme yine ii bebişinin kilosu bende 35 te gideceğim benimkide o kadar çıkar herhalde sağlıklı olsun da napalım doğunca alsınlar kilo sen yediklerine dikkat et gerisini düşünme bence
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

Alıntı yapılan: gülfer - 17 Ağustos , 2010, 14:06:05
maalesef bebişimin kilosu yine az çıktı ama dr tedirgin olma çok küçük değil dedi hayırlısı

36+4__2.600 gr  :crybaby2:
uzulme gulom nice 2,5 altinda dogan cocuklar var dr kardesime bile
bu cocuk kucuk kucuk dedi normal kiloda dogdu simdi zayif ama acayip boyu uzun

gülfer

ya sağlıklı olsunda ama dr küçük falan diyince üzüldüm birde bi hafta geriden geliyo yani şuan 36+6 değilde 35+6 oluyo

yani normal ozaman  ::)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlarrrrr tosunumu gordukkkkk bugun  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
maasallah cok saglikli teyzeleriiiii nasilda uslu uslu durdu bu kez  :binkybaby:
21+4 olduk bugun ve oglusum 468 gram olmus  :basardim: :basardim: :basardim: dr cok ii oldugu soyledi
benim sadece 2 kilo almama ragmen, bebisimiyi gelisiyormus.. cok sukur rabbime  :amin: :amin:
3D li usltrasonlada bastik allahim ne tatliydi oylee cikartip opesim geldiii  :k06: :k06: elini yumruk yapmis bi gozunun onunde duruyorduu
parmaklarini acti kapadii amanin yerim ben seniii lennnn  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

CeRoXiMo

38+3 haftalık 3600 gram 
doktor +-400 gram oynama olabilir diyor.

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Mine'l Aşk

Doktora en son 23+4 günlük iken gittik o zaman 630gr dı...Kendim hiç kilo almamama rağmen oğlum normal kilosunu almış..Doktorumuz öyle dedi..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: gozde0034 - 22 Ağustos , 2010, 23:28:25
rabbim tüm bebekleri korusun bol bol kilolar versin  :amin:  :nazar:

Çokta bol bol olmasın..Sanırım o da sorun olur...Normal mormal versin.. ;)

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

aşkitoom

bende yeni hamileyim,yarın doktora gidecem.ben en son temmuzun 9unda adet olmuştum.yarın doktora gitsem kesesini ve bebeğimi görür müyüm.kan değerim 5349 çıkmştı :k06: :k06: :k06: :k06:

veliff

17+6 günlük hamileyim en son 17sinde kontrole gitmiştim oglum 211 gr dı normalmiş haftasına göre :)

veliff

aşkitoom 6 haftalık oluyo sanırım bebegin hayırlı olsun. herkese göre degişiyo kese gözükmesi ama snn kan degerin yüksek büyük ihtimalle görürsün bebişini :)

cemre81

esmerim0608

HANIMLAR MERABA BEN 16 HAFTALIK 140 GR NORMAL DEDİ DR AMA SİZCE NORMALMİ.........