3 saatte zayıflama

Başlatan karapnr, 19 Haziran , 2010, 17:31:34

« önceki - sonraki »

karapnr

birkaç gündür fazla kilolarımdan kurtulmanın yolunu bulmak için araştırmadığım şey kalmadı  :k02: dün internette diyet listelerine göz atarken bu başlıkla karşılaştım, Allah Allah nası yani die (o kadar kolaycıyım ki  :ehi: :toothy10: ) tıkladım hemen   :toothy10:

meğersem 3 saatte bir yemek yemekten bahsediyormuş :k06: ufak kalorili şeyler yeniliyor tabiki , bu şekilde metabolizma daha çok çalışıyormuş hatta dün kanal d de ender saraç da aynı şeyden bahsetti :k06: mesela günde 2 öğün yersek metabolizmamız 2 kez çalışıomuş, yani bu mantıkla düşük kalorili şeylerle 6 öğün beslenmek metabolizmayı hızlandıracağından kilo da verdirtiyorr. örnek bir beslenme tablosunu da paylaşayım

saat 07:00 ana öğün
       10:00 ara öğün
       13:00 ana öğün
       16:00 ara öğün
       19:00 ana öğün
       22:00 ara öğün

ben başladım bakalım inşallah faydasını da görürüm, ara öğünler için de hem doyurucu hem de yok tutucu olarak tuzsuz leblebi stokladım (1 avuç leblebi 20 kalori)  :k06: :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende dıyom bu 3 saatte nası oluyo allah senı :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

karapnr

fıstık

kız benim sayfama niye uğramıyosun kilo bildirimi yapmak için :caca:

yakaladım seni işte :toothy10:

karapnr

sen nerdesin kiii kilo bildirimi yapılıyo inan hiç haberim yokk :suclu: :suclu: