28 Nisan , 2024, 18:03:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BİR AKREBİN DOĞUM ANII...

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 19 Haziran , 2010, 02:59:16

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

AMAN ALLAHIM NASIL BİR ÜREMEDİR BU BÖYLE :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

мiŁenα.

yuh  o ne be :igrenc: :igrenc:

ay çok ta korkarım allah yardımcımız olsun :amin:

bak tüylerim ürperdi :cildir: :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cidden en kadar çok yavrulamış anamm bşr taneden bu kadr çıkıyrosa dünyayaı akrep basardı :cildir: :cildir: :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

akreplerı yıyen oldugundan basmaz  :suclu: :suclu: :suclu:  ıy tıskındım :igrenc:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

ay bakmim bakmim dedim dayanamadım
öff midem bulandı
hiç sevmem böyle böcükleriii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Icim bi hos oldu ya

bakamadim bile

elif35

anaammm ne bereketli hayvanmış bee 1 ayda kaç kere yumurtluyo acaba bu  :k06:

Demet_dk

BÖCEKLERİ HİÇ SEVMİYORUM  :-ooo
SAKİ HEPSİ SIRTIMDA GEZİYO

βαlκιz

bende sevmem alerjim varr ıy yanımdan karınca geçse havaya zıplıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

н∂vv∂ ツ

bakmaz olaydımmmmmmmmmmmmmmm   :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Uploaded with ImageShack.us

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
eyyyyyy ınsanın mıdesı kalkıyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

birgül87

beyaz beyaz aman allahım ya sinek ilacı sıkasım geldi hepsine neresinden çıkıyo okadar yavru ya allah karsılaştırmasın aman aman

Uploaded with ImageShack.us

FeHi

Allahım günah yazma nolur :amin: Ayyyy ne tiksinç bişi ıyyyy :igrenc: :igrenc: iyiki onları yiyenler var yoksa bunları görmeye tahammül yokkk
Aman Aman buralardan uzak sen koru Yarabbimmm  :amin: :amin: :amin: