"Bebek Ne Zaman" Sorusundan Nefret Edenler

Başlatan cemresu, 18 Haziran , 2010, 00:28:54

« önceki - sonraki »

tgba87

aman gerek olmasındaa olanlarda geçsin amaa çok süper oluyor daha neler neler şimdi kimse sormuyorr :toothy10: :toothy10: :toothy10: :k06: :k06:
OVÜLASYON GEBELİK VE MENOPOZ TESTİ UYGUN FİYATA VERİLİR...İRTİBAT BEN:) TEST MERKEZİ

gulbeyaz

ya ben onlari varya bi kasik suda bogmak istiyorum ben 8 aydir evliyim bana hergun soruyolar ilk gunden itibaren daha bihaftaydi evliydim sormaya basladilar sanki biz istemiyoruz olmuyo kardesim ben ne yapim ya :BangHead: :BangHead:

su1023

Evliliğimizin ilk zamanlarında önümüze gelen soruyordu.Kesin bir dille en az 3 4 yıl düşünmüyoruz diyince sesler kesildi :laughing7:

birgül87

bekarken  evlenmiyomusun
nişanlıyken ne zaman evleniyosun
evlenirsin bebek yokmu
hamile kalırsın kaç aylık dogum ne zaman kızmı erkekmi
dogurursun mevlut nezaman
dişi çıktımı konuşuyomu
yuruyomu
sunneti nezaman
ne zamn askere gidiyo
iş buldumu
evlenmiyomu
hep ama hep klasik sıkıcı meraklı sorular banane milletin hayatından veya benm hayatımdan kime ne ne zamn değişecek milletimizin görüşleri acaba birde şu vardır evliliğini bir kaç ay geçmiştir bebek yoktur daha doktora gidiyomusun ?
yeni  nesil o kadar cahil ya  doktora gitmeyi akıl edemiyoruz bi turlu dimi yaa

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

valla ya sizene sizene ayyy onlara sorsalar kimbilir ne cvplar verirlerr
millet ne meraklıı yaaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

:toothy10: :toothy10:

Ben hep bana sorulan su soruya gulerim aklima geldikce

Hamileyken bana sorular söyleydi

Ne zaman doguracaksin ikizler erken gelirmis?   
Sonra dogurmadigimdada   hala dogurmadinmi neden dogurmadin ama ikizler erken gelirdi hani
sonra bir ay felan sonra dogum yapinca ben
aaaa dogurdunmu neden dogurdun ama hani 31 marttaydiiii :cildir:

derbeder

haklisiniz arkadaslar, insani bu sorular canindan bezdiriyor. ama cevabini cekinmeden yapistiracaksin hak edenlere. milletin derdi onlarimi gerdi? haa boylede derim yani ben, cekinmem  :occasion14:

buarada yeterki hayirlisiyla saglikli sihhatli bir sekilde hamile kalayimda, varsin sorsunlar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

paçi&uşak=bebek

cnm haklısın yaa çok sinir sorulardır bunlar bekarken nezaman evlencen evlendin bebek nezaman doğurdun 2. nezaman bitmez böylelerinin soruları  :caca: en iyisi umursamamak

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: **fatoş** - 18 Haziran , 2010, 11:11:15
çoğu insan öyle malesef kız ken ne zaman evlenicek diye merak ederler evlenirsin sonra bebek  ne zaman derler??

neyse bebeği doğurursun 2. ne zaman vs vs bu böyle uzayıp gider millet olarak çok meraklıyız milletin özeline burun sokmaya

Evet aynen böyle onun için fazla takılmamak gerek böyle şeylere...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

fıstık

valla bana bebek soranlara 2 sene düşünmüyoruz demiştim

2 seneyi gün gün hesaplamışlar eeeeee 2 sene doldu daha yapmıyomusunuz demişlerdi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yahu ekmek mi bu bakkaldan gidip alınacak 2 sene doldu diye biz birtek günde nasıl bebek yapalım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

banada hemen bebek varmı
bebek olmuyo hastalıklı dediler
doktora gidiyorum bebek için gidiyorum ya
hamile kaldım tüp bebek dediler  :ehi: :ehi:
ikiz oldunu ögrendiler doguramaz düşer erken dogurur dediler
ikiz oldugu için kesin tüp bebek dediler
hele eşimin anneannesi ikiz oldugunu ögrendi inanmadı  utrason kagıdını gösterdik bak iki tane dedik biri ölür dedi allah onun cezasını versin içimden sen öl dedim nasıl ağlamıştım

bebekler dogdu aman ufaklar aman sütün yetmez

hiç bitmiyo konuşulanlar hiiiiç allah ıslah etsin konuşanları

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 24 Eylül , 2010, 01:04:53
banada hemen bebek varmı
bebek olmuyo hastalıklı dediler
doktora gidiyorum bebek için gidiyorum ya
hamile kaldım tüp bebek dediler  :ehi: :ehi:
ikiz oldunu ögrendiler doguramaz düşer erken dogurur dediler
ikiz oldugu için kesin tüp bebek dediler
hele eşimin anneannesi ikiz oldugunu ögrendi inanmadı  utrason kagıdını gösterdik bak iki tane dedik biri ölür dedi allah onun cezasını versin içimden sen öl dedim nasıl ağlamıştım

bebekler dogdu aman ufaklar aman sütün yetmez

hiç bitmiyo konuşulanlar hiiiiç allah ıslah etsin konuşanları

Agzi olan konusuyor

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oha kizim 6 aylik daha ikinci ne zaman diye soruyolar cusssssssssssssssssssssssssssss  :caca:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

banada geçen yolda dediler  :ehi: :ehi:
gülşah bunlar büyümüş 3. yü yaparsın  :ehi: :ehi: yok düşünmüyorum henüz dedim  :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ya sormayim kocisimin aklini bulandirmislar ikinciyi hemen yapin beraber buyutun diye ay her gece hadi yapalim diye bunaltiyo beni ´´olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ´´ diyorum zorla korutuyom ya napcam basim belada  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: