Eşlerinizle Birbirinize Nasıl Hitap Edersiniz?

Başlatan **fatoş**, 14 Haziran , 2010, 13:48:40

« önceki - sonraki »

βαlκιz

valla ben nefesim derim
oda aynı şekilde  :love3: :love3: :love3:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

BEN ONA BİRCAN

ODA BANA SELMA DER  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HİÇÇ ROMANTIKK DEĞİLİZZ BİZZZ  :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

bnde kocamın ağzından adımı zor duyarım hep aşkım canım bitanem der çağırırken bile yolda canım canım bi baksan der yada aşkım aşkım bir baksana der... ismimi zor duymuşumdur tanıştığımız günden beri.. bende ona öyle tabi hiç adını kullanarak seslenmem konuşmam ya bebeğim aşkım derim....çok seviyorum onu napimm bitanem o benm...
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

мiŁenα.

serserim dışındaki herşeyi sölerim.

canımda çok sık derim kocişimde bana der.sevmese kendide kullanmaz heralde :k06:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

CANIM BANADA ÇOK RESMİ GELİYOR CANIM İFADESİNİ GENELDE SİNİRLENDİĞİM ZAMAN KULLANIRIM   :suclu:

Balböceği

Ben evimin erkegi pasam derim daha cok sozler kullanirim

canim demem samimi gelmez bana  :-\ Ama sinirlenince esimde bende isimlerimizi kullaniriz  :k06:

derbeder

bu isim kullanma herhalde herkeste ayni  :tongue3:

ben genelde askitosum derim  :laughing7: her ne kadar igrenc gelsede kulaga aliskanlik. ya da askim derim. hatta babamin yaninda filanda agzimdan kaciriyormusum. ben farkinda olmuyorumda aliskanligimdan dolayi esim utaniyor o zaman  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

çağınım

ben eşime kızdığımda ismiyle hitap ederim onun dışında bitanem hayatım derim oda bana minkkuşum der  :ehi:

βαlκιz

canımm forumda herkez canım nbr diyo canım hoşgeldin diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
çocuklar duymasın oyy canım canım diyede seviyorum annee samimi ol dicekler sonra  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

tubali

bzdee kocişimlee ismimizlee hitap etmeyizz kızdıgumızda sadecee kullanırızzz....
o bana canımm askım bitanem hayatımm herseim karıcıgımm derr
bendee onaa hayatım ve askoom derimmm

SeliN59

ismimi eşimin ağzından çok az duymuşumdur genelde kızdığı zaman ismimi kullanır  :caca: onun dışında güzel şeyler söyler genelde bende eşime canım aşkım kocacım böyle şeyler söylüyorum

hüzünden_gelme

ben ona paşam ömrüm aşkım  derim oda bana hatunum sultanım falan der :love3:

FeHi

Alıntı yapılan: yağmur&toprak - 20 Ekim , 2010, 10:29:05
bnde kocamın ağzından adımı zor duyarım hep aşkım canım bitanem der çağırırken bile yolda canım canım bi baksan der yada aşkım aşkım bir baksana der... ismimi zor duymuşumdur tanıştığımız günden beri.. bende ona öyle tabi hiç adını kullanarak seslenmem konuşmam ya bebeğim aşkım derim....çok seviyorum onu napimm bitanem o benm...

ツgöçmen_54 ツ

tatlı erkeğim, kuzum,tosun paşacım derim.
ismimizi şuana kadar hiç kullanmadık desem yeridir..ailelerin yanında mecbur kalıp demeye çalışsamda eşimin tuhafına gidiyor.sanki ona söylediğim isim onun deyil :ehi: :ehi: