27 Nisan , 2024, 08:32:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşlerinizle Birbirinize Nasıl Hitap Edersiniz?

Başlatan **fatoş**, 14 Haziran , 2010, 13:48:40

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

nurum der tanısıtıgımız kaynastıgımız gunden beri  :D 

nesrin_beyza&berrin

Gülüm der bana. bende ona canım aşkım vs. benim tek kelimem yok onun gibi.

DENİZGÖZLÜM81

bana kocişim bebişim der hayatım der bence çirkimin hayatım aşkım  derim

DENİZGÖZLÜM81

aşkitoom

biz kocişimle birbirimize aşkitom driz,aşkım deriz,bitanem,bebeğim deriz.eşim en çok aşkitom ve bebeğim der.ama aramız biraz limoniyse ismimizle hitap ederiz.ben zaten küs durmayı sevmem,2 dk sonra konuşurum.eşimde öyledir,saolsun :k06: :k06: :k06: :k06:

akandeniz

sultanım, hatunum bide mumu çıktı son zamanlarda..:D
bende ona aşkitoomm, maymuncum diyorum bide mumucum diyorum

paçi&uşak=bebek

ikimizde birbirimize ballim deriz hatta tşort bile yaptırdık benimkinde ballim kocam onunkinde ballim karım yazıyo :love3:

bebişim616161

benmde kociş bana azının tadı olduğu zaman hayatım die seslenir veya çarlim  :tongue3: die nazlatır
bende ona hep gülüm derim okelimeden asla sasmmam baska bişi demem ama o bana carli dediği zaman bende ona melekleri derim yani benm meleğim oluyo kerata :ehi:

βαlκιz

bu ara çocuklar ögrensin diye isimlerimizle sesleniyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esra18

Alıntı yapılan: ღღ♥ßeß̧iM6161♥ღღ - 18 Eylül , 2010, 09:55:04
benmde kociş bana azının tadı olduğu zaman hayatım die seslenir veya çarlim  :tongue3: die nazlatır
bende ona hep gülüm derim okelimeden asla sasmmam baska bişi demem ama o bana carli dediği zaman bende ona melekleri derim yani benm meleğim oluyo kerata :ehi:
kız sen kocana mı gülüm diosun  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

esıme genelde hayatım kocıs balım derım o bana fındıgım  askım bu aralarda pofudugum  :-\ 3 tanem dıyo  :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

HASRET!M S@N@

banada esim genelde askım der bende ona biz sadece birbirimize sinirlendiğimiz zaman ve yanımızda birileri oldugu zaman isimle hitap ederiz onun dısında hep askım ama o bana pisiğimde der

__nil__

eşim bana aşkım,hayatım bebeğim,bitanem,fırlamam,bebeğimin aşkı der( sölediğine göre oğlumuz olursa kesin sana bayılcak dioda ondan) bende ona aşkım,bebeğim,hayatım,bitanem,ömrüm,derim bide arada romantik olmayan bi hareketinde evimin direği yerine evimin kalası,betonu derim  :laughing7:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ben hiç ismini kullanmam hep canım aşkım
burak diyince çok garibime gidiyor..
eşim aşkım cnım bitanem minik kuşum der aradada minnoşum diyor..

Balböceği

1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim: (Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem: (Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimVazgeçilmezim: (Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim: (Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim: (Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim: (Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimSevdiğimSevdiceğim: (Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı..

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

:laughing7: :laughing7: :laughing7: