10 Mayıs , 2024, 00:40:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp Üfürümü

Başlatan DER!N, 14 Haziran , 2010, 12:37:05

« önceki - sonraki »

DER!N

Arkadaşlar Ecrinin bugünkü muayenesinde kendi doktoru hafif bir üfürümü olduğunu söyledi, hemen her bebekte olurmuş dikkatli muayene edilmediğinden çokça bilinmezmiş. 1 en geç 2 yaşına kadar geçer dedi geçmezse cerrahi bir müdehale ile hallolur dedi.
Ağlayınca morarıyor mu dedi, o kadar ağlatmıyorum morarmadı falan dedim çok tedirginim.

Çocuk kardiyaloğu arıyorum bu tarz bir şey yaşayan çevresinden duyan iyi bir çocuk kardiyaloğu bilen var mı Allah aşkına çok kötü hissediyorum kendimi.

Balböceği

Gecmis olsun derin Benim duydugumda her cocukta olurmus

ama ilerde geciyormus allah acil sifa versin  :amin:

Demet_dk

GÜLFERCİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM
İNŞALLAH ZAMANLA KAYBOLAN BİŞEYDİR AMA YİNEDE DOKTORA GÖRÜNMEKTEN FAYDA VAR
BENİMDE KAFAMA TAKILDI ŞİMDİ AYLIK KONTROLDE BAKTIRAYIM Bİ

DER!N

Amin canım Allah c.c. razı olsun.

Evet doktorumuzda her bebekte olur dedi ama ben şimdiye dek hiç duymamıştım bu nasıl bir çelişkidir her bebekte oluyorsa çevremizde bir çok bebek var nasıl duymam

çağınım

geçmiş olsun gülfer inş.. zamanla kaybolur kendiliğinden

bende bi kontrol ettiriyim doktoruna

DER!N

Sağol Demetcim inş. yoktur ama yine de baktırın siz de

DER!N

Allah Allah!

Yeşim sen de mi duymadın?

Daha çok telaşlandım şimdi sizler daha deneyimlisiniz ben duymadım hadi sizler nasıl duymazsınız.

Sokakta oynayan her 4 bebekten ikisinde mutlaka vardır dedi doktor

Zeynep_Sena

gecmis olsun canim tekrar ben anlamadim fazla nasil bisey oldugunu o yüzden canim cevremde varmi yokmu bilemedim ins. onemli bisey deildir SIKINTI etme kendine derdini veren dermaninida verir insallah

DER!N

Alıntı yapılan: Zeynep_Sena - 14 Haziran , 2010, 12:48:16
gecmis olsun canim tekrar ben anlamadim fazla nasil bisey oldugunu o yüzden canim cevremde varmi yokmu bilemedim ins. onemli bisey deildir SIKINTI etme kendine derdini veren dermaninida verir insallah

Amenna ve saddakna

Allah c.c. razı olsun.

çağınım

gülfercim bende duymadım şimdi senden öğrendim

biz bi kaç ay tecrübeliyiz ama bilmediğimiz pek çok şey var zamanla öğrenicez inş..

telaşlanma canım iyice bilgi alsaydın doktordan inş.. geçer yaa

demek o kadarda çok varmış bu sorunu olan bebek ve çocuk allah allah  :-\

DER!N

Şöyle söyledi anne karnındaki bebeklerin kalbinde 2 delik olurmuş mutlaka olmazsa zaten ölürmüş bebek zamanla kaybolurmuş bu delikler ve yeri önemliymiş.

Doktorumuz o kadar doğal anlattıki inandım çok normal olduğuna, forumda arama yaptım hiç bahsi geçmemiş konu açınca da anladımki ya bilinmedi ya da çıkmadı kimsede inş. çıkmazda

1 yaşını beklemeyeceğim şimdi daha net kararım öğreneyim nedir ne değildir eko çekilmesi lazım

çağınım

bak ben bunu bilmiyodum anne karnında kalbinde delik olduğunu

doktorlar zaten çok normal gibi anlatıyolar soğukkanlı oldukları için bide biz öyle olabilsek evet forumda yok böyle bi konu açılmalı ama herkes bilgi sahibi olsun inş... çıkmaz kimsede

erkenden öğenmen iyi olmuş kesinlikle bak ben bilseydim çoktan baktırırdım çağının 25 inde doğum günü aşısını yaptırıcam 26 sında o gün mutlaka sorucam doktora

azra35

canım çok geçmiş olsun benimde tanıdığımda vardı geçer canım inşallah çokkötü değil canım iyiki erken öğrenmişsin cerrahi müdahele olmadan geçer inşallah ama başka bir dr. a daha götür bence emin ol

DER!N

Sağol canım Allah c.c. razı olsun.

Rabbime emanet.

Hemşire bir arkadaşım var sıkça rastlanır ve kendiliğinden geçer diye teskin etti.

Eko çektirip Acıbadem hastanesine göstereceğim ekip iyi imiş.

çağınım

inş.. hiç bişi çıkmaz allahım yaa ne biçim şey bu  :amin: :amin: