29 Nisan , 2024, 07:25:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİ KAYBETTİM..

Başlatan *ezgi*, 12 Haziran , 2010, 22:47:30

« önceki - sonraki »

*ezgi*

12 Haziran , 2010, 22:47:30 Son düzenlenme: 14 Temmuz , 2011, 10:12:49 g10ca
Herkese merhabalar siteye biraz önce üye oldum sizlere sormak istediğim birşey var..
şuan 37 haftalık hamileyim ve bebeğimin kalbinde delik olduğunu söyledi doktorum  :y25:  Ventriküler septal defekt kısaltılmışı VSD diye geçiyor.. doğum sonrası operasyon gerekebilir dedi çok üzgünüm sürekli ağlıyorum  :y25:
böyle bir durum başına gelen var mı veya yakınınızın başına gelmiş olabilir bu konu ile ilgili bilgilenmek içim konu açtım şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

MELEĞİM CENNETTE BEN İSE ONA KAVUŞMAYI BEKLİYORUM.... :(

βαlκιz

hoşgeldin
konuyla ilgili bilgim fikrim yok ama çok geçmiş olsun
doğumdan sonra ameliyat olur düzelir geçer inşallah
kalbi delik insanlar oluyo yaşıyo canım
üzülme geçer inşallah  :amin: :amin: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

meliss

slm cnm hoşgeldin  bu konuyla alakalı hiç bi bilgim yok sadece  geçmiş olsun demek istedm inş bebeğinn sağlığına kavuşur  çok üzüldüm gerçekten
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

*ezgi*

çok sağolun arkadaşlar..
çok çok üzgünüm   :y25:  :y25:   :y25: ne yapacağımı bilemiyorum  :y25:

βαlκιz

üzülme canım
düzelicek bi durum değilmi küçük bir ameliyatla düzelir inş. :amin:
gönlünü ferah tut
bebeginle konuş devamlı üzülmeki oda içerde üzülmesin  :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

*ezgi*

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 12 Haziran , 2010, 22:58:08
üzülme canım
düzelicek bi durum değilmi küçük bir ameliyatla düzelir inş. :amin:
gönlünü ferah tut
bebeginle konuş devamlı üzülmeki oda içerde üzülmesin  :crybaby2:

ÇOK SAĞOL CANIM.. ameliyat ile düzeleceğini söylüyor doktor hatta 2 yaşına kadar kendi bile kapanabilir diyor ama içim içimi yiyor ister istemez annelik duygusu buymuş sanırım..
ben 5yıllık evliyim yıllardır bu günleri bekledim hep  :y25:  :y25:  :y25: :y25:

Demet_dk

aramıza hoşgeldin canım
çok geçmiş olsun uamrım iyileşir bebeğin  :y25:
bikaç kişiden büyüdükçe deliğin kapanacağını duymuştum ama emin değilim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım çok geçmış olsun allah şifa versın
benım kuzenımın bebgınınde kalbı delıktı bebk dogar dogmaz amelıyat oldu
allaha sukur şimdı bıseyı yok saglıklı suan 5 yaşında sadece bıraz hıper aktıf..aılesı usttune çöok dustugu ıcın
canım için rahat olsun amelıyatla duzelecek ınsallah  :amin: :amin:

ırmak184

canım bizim bir akrabamızın kızınında kalbi delikti dogar dogmaz ameliyat olmuştu,şimdi üniversiteye basladı ,her sene kontrole gidiyor,saglıgı yerinde cok şükür,derdiveren allah dermanınıda verir canım üzme kendini...

elif35

benimde dayımın oğlunu kalbi doğuştan delikti ameliyat oldu küçükken şimdi 27 yaşında ve sapasağlam kendiliğinden kapandı delik hiç korkma sen şu mübarek aylarda bol bol dua et Rabbim onu koruyacaktır eminim .... :love9:

ela.naz

canım benim kızımında kalbi delikti 3mmlik ve daralma vardı 3 aylıkken öğrenmiştik 6 ay sonra kontrole gittik kapanmış üzülme kendiliğinden çoğu kapanıyormuş

eski formda ışıll:))

GüLBaKıŞLıM

canım uzme kendını benım yegenımınde kalbı delık suan 1 yasında ve dr amelıyat geregı gormedı yanı olacak ama bebek buyusun sonra dıyor.saglıgı da ıyı allaha şükür :nazar: bu yuzden hemen kotu dusunme ıcını ferah tut. :nazar:
[URL = http://lilypie.com] [/url]

мiŁenα.

canım önecelikle geçmiş olsun rabbim şifa versin kızına.

benim ailemde var dayımın kalbi delik ameliyatmı ilaç tedavisimi ne olmuş şuan iiyi allaha şükür birşeyi yok. :amin:

Abimin kalbi delik geç teşhis edilmiş ne yazıkki 6 aylıkken kaybetmişler.

Senin teşhiş erken konulmuş.Ameliyat var canım.
İnşallah ameliyat olur ve düzelir canım.
Rabbim dermansız dert vermesin.

Şöyle birşeyde var kendiliğinden kapanma arkadşın dediği gibi.

Rabbim inş şifasını verir yavrunun.

:love9: :love7: :love9:

**fatoş**

geçmş olsun cnm inş amelyata filan gerek kalmadan düzelir...

bizimde bir akrabamızın kızının kalbi delikti ama geç farketmiş onlar 15 yaşınakadar filan yaşadı ama sonra kaybettiler siz erken farketmeşsiniz inş bişey olmaz rabbim acil şifalar versin erken teşhiste çok önemli :amin: :amin:

tezcan06

selam canım benimde arkadaşımın kızının kalbi delik olduğu doğduktan sonra farkedildi.Doktor arkadaşıma bunun önemli olmadığını 6 ay sonra kendiliğinden düzeleceğini söylemiş.Şimdi onlarda bebeklerinin 6 aylık olmasını bekliyorlar.Yani sen canını hiç sıkma bu sorun kendiliğinden düzelebilecek bir sorun.