Humana still tea kullanan varmı

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Haziran , 2010, 15:52:46

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

bugun sutumde  farkedilecek şekilde bi azalma var internetten humana still tea gordum sut arttırıyomus kullanan varmı faydasını gordunuzmu gunde kaç kere içiyodunuz kullanan varsa  ??? :icon_scratch: yardımcı olursanız sevınırım   :love3:

мiŁenα.

herkez faydalı diyordu bende rezeneli olanda aldım.ama pek içmedim

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

11 Haziran , 2010, 16:12:28 #2 Son düzenlenme: 11 Haziran , 2010, 17:08:43 Demet_dk
ben kullandım faydasınıda gördüm azaldığnı düşünüyosan içebilirsin
ama humana nınkini al günde 2 fincan

Lă_Tăhzen!

eşime aldırdım içmeye basladım bakalım insallah faydasını gorurum 

nesrin_beyza&berrin

Biz doğumdan sonra hemen almıştık ama tadını hiç beğenmedim. duruyor hala.  :-[

) SaMiRa (

canım ben kullanıyorum bu ay bıraktım iyice azaldı sütüm tekrar başladım çok iyi ben 3 finan içiyorum yemeklerden sonra memnunum

gülay t.

Günde 3 bardak ve özellikle yemeklerden sonra içersen faydasını görürsün inş canım. Ben de kullanmıştım. Tadı pek hoş değil gibi ama sürekli içince alışıyorsun.

Demet_dk

ben çok beğenerek içiyodum valla  :k06:

vadi= muge & melis

ben de gunde 2 fincan ıcıyordum bu aralar biraz ijmal ettim icmıyorum ama cok memnunum

ırmak184

bende memnunum yemeklerden sonra günde 3 fincan içiyorum..tadı hosuma gidiyor içilmeyecek gibi degil..

fdm

ben kullanıyorum faydasınıda gordum gunde 3 bardak ıcıyorum

Lă_Tăhzen!

çok sukur bukadar olcaguını beklemıyodum ama bende faydasını gordum tadıda fena degil

paçi&uşak=bebek

bende içtim humana ama ben ısırgan ve rezene çayının daha çok faydasını gördüm tavsiye ederim günde ikişer bardak

vadi= muge & melis

REZENENIN ICINE BIRAZ DA KURU PAPATYA KOY  :occasion14: :icon_thumright: BEN KIZIMA DA ICIRIYORUM GAZ ALIYOR :icon_thumright:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

dogum yapalı 11 gun oldu ilk gunden beri içiyorum tadı guzel benim hosuma gidiyo  ;)
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM