29 Nisan , 2024, 06:50:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MERHABA KIZLAR

Başlatan BoNCuK GöZLüM, 05 Haziran , 2010, 19:39:29

« önceki - sonraki »

BoNCuK GöZLüM

Alıntı yapılan: karciceqim - 07 Haziran , 2010, 21:20:57
[
hoşbulduk kızlar... şefikacım sende hoşgeldin canım...allah sizlerinde evlatlarını size bağışlasın benim henüz :binkybaby: yok ama inşallah olur yakın zamanda
inşallah hayırlısıyla olur allahım geç olsunda güç olmasın dualarım seninle allahım bunu sana da tattırsınnn :amin:
[/quote]
    :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah

Shadowqueen

Selam kizlar aramiza hosgeldiniz,adim gizem 24 yasindayim 10 aylik evliyim 5.5 aylik oglumu sakat oldugu icin 4 gun once olu dogum yaptim.Allah cocugu olanlarinkine saglikli uzun omur versin olmayanlarada tez zamanda bebek nasip etsin.

BoNCuK GöZLüM

Alıntı yapılan: shadowqueen - 07 Haziran , 2010, 22:25:48
Selam kizlar aramiza hosgeldiniz,adim gizem 24 yasindayim 10 aylik evliyim 5.5 aylik oglumu sakat oldugu icin 4 gun once olu dogum yaptim.Allah cocugu olanlarinkine saglikli uzun omur versin olmayanlarada tez zamanda bebek nasip etsin.

hoşbulduk gizemciğim büyük geçmiş olsun çok zor olmuştur senin için allah sabır ve sağlık versin inşallah ileriki zamanlarda tekrar bebek sahibi olursun

gülfer

BoNCuK GöZLüM

:occasion5: :occasion5: HOŞBULDUK ŞEKERİM  :occasion14: :occasion14:

karciceqim

çok üzüldüm.çok zor bi durum çok ii bilirim :sad1: bende oğlumu ilk bebeğimi böyle kaybetmiştim.. :crybaby2: hiçbir şeyin,sözün tesellisi yok ama allah sabrını weriyor inan allhım hiçkimseye yaşatmasın benim oğlum olsaydı bu sene anaokuluna başlayacaktı.ama şimdi tekrar hamileyim :binkybaby: 31+4 günlük yeri dolmaz eminim ama allahım buna uzun ömür wersin.... :amin: :amin: :amin: :amin:dilerim sende hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin inş :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: karciceqim - 08 Haziran , 2010, 00:03:03
çok üzüldüm.çok zor bi durum çok ii bilirim :sad1: bende oğlumu ilk bebeğimi böyle kaybetmiştim.. :crybaby2: hiçbir şeyin,sözün tesellisi yok ama allah sabrını weriyor inan allhım hiçkimseye yaşatmasın benim oğlum olsaydı bu sene anaokuluna başlayacaktı.ama şimdi tekrar hamileyim :binkybaby: 31+4 günlük yeri dolmaz eminim ama allahım buna uzun ömür wersin.... :amin: :amin: :amin: :amin:dilerim sende hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin inş :nazar:

Tşk ediyorum canım amin inş. bu seferki bebeklerimizin ömrü uzun olur ve sğalıklı olurlar.Allahım onları bizlere bağışlasın

cemre58

:amin: :amin: :amin: canım benim Allahım başta sana sonra tüm isteyenlere nasip etsiiiinnnnnn...  :amin: :amin:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

BoNCuK GöZLüM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BoNCuK GöZLüM - 05 Haziran , 2010, 19:39:29
SLM KIZLAR ARANIZA YENİ KATILDIM BURADAKİ PAYLAŞIMLAR ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENDE KATILMALIYIM DİYE DÜŞÜNDÜM VE ŞİMDİ SİZLERLEYİM  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
merhama canım
aramıza hoşgeldın  :flowers: :flowers: :flowers:
adım sıbel 25 yaşındayım ıst oturuyorum henuz bebgım yok  :( :(

BoNCuK GöZLüM

memnun oldum canım bende rana 22 yaşındayım 1 yıllık evliyim bendede henüz  :binkybaby: yok

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BoNCuK GöZLüM - 09 Haziran , 2010, 00:08:36
memnun oldum canım bende rana 22 yaşındayım 1 yıllık evliyim bendede henüz  :binkybaby: yok
BENDE MEMNUN OLDUM CANIM  :basardim: :basardim:
BENDE 2.5 YILLIK EVLIYIM ILK GUNDEN BERI ISTIYORUZ BEBEK
ALLAH HEPIMIZE TEZ ZAMANDA NASIP ETSIN  :amin: :amin:

SEHER YILDIZI

slm kizlar  bende  araniza  yeni katildim..4yillik evliiyim..fransada gelin geldim..simdi 6aylik hamileyim ..allah izin verirse  bi oglum olacak eylul ayindaa..siteyi boncuk gozlum tavsiye  etti !ogrenecegim seyleri burada  sizlerden ogrene  bilrim  :)

BoNCuK GöZLüM

:flowers: :flowers: Hoşgeldin boncuğum ben eminim ki burdan memnun kalacaksın  :binkybaby: bebişinin doğumunu burda hepimizle kutlucaz