16 Mayıs , 2024, 15:22:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar 3 Aylık Hamıleyım

Başlatan goncagul, 05 Haziran , 2010, 17:15:51

« önceki - sonraki »

goncagul

05 Haziran , 2010, 17:15:51 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2010, 10:15:49 g10ca
slm kızlar bennı tanıyanlar bılır 2.5 seneden sonra bebegıme kavustum cooooooooooooookkkkkk mutluyummmm

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gözun aydın canım allah tamamına erdırsın  ıns :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

gözün aydın arkadaşım sağlıkla kavuşursun inşlh bebişine :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

eee anlat bakalım gonca gurban bu güzel olayı.tedavimi oldun :dontknow: :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

goncagul

ewet canım 2.5 yıldır evlıyım tedavı goruyodum olmuyodu bı turlu allahın hıkmetı klomen kullandıgım ay hamıle kaldım 3 aylık hamıleyım cok bekledım cok aradım allahım sonunda dualarımı kabul ettı ve nasıp ettı darısı tum ısteyenlerın basına

#tugba#

gözün aydın cnm sağlıkla kucağına alırsın inş. :nazar:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

tuba_hkn

Alıntı yapılan: goncagul - 05 Haziran , 2010, 17:35:29
ewet canım 2.5 yıldır evlıyım tedavı goruyodum olmuyodu bı turlu allahın hıkmetı klomen kullandıgım ay hamıle kaldım 3 aylık hamıleyım cok bekledım cok aradım allahım sonunda dualarımı kabul ettı ve nasıp ettı darısı tum ısteyenlerın basına

:flowers: süper canım  yaaa.. ben de ilk kez kullandım bu ay bakalım olacak mı? adet blirtileri basladı gibi ama :amin: insallah yanılırm.

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

n-i-d-a

GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun
Allah tamamına erdirsin

Uploaded with ImageShack.us

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

hayırlı uğurlu olsun sağ salim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallahhhh :)  :amin: :nazar:

__nil__

hayırlı olsun cnm allah tamamna erdirsin kucağına almayı nasip etsin işş :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

ponçik

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin  :amin:sabrının mükafatını saglıkla kucagına alırsın insaallah  :flowers:

karapnr

goncagul

coookkk sagolun sanada cok sevındım balbocegı eda