kızım bi türlü ileşmiyor biri bitmede diyeri başlıyor

Başlatan asuman1981, 29 Mayıs , 2010, 16:11:27

« önceki - sonraki »

asuman1981

slm  arkadaşlar meleğim  bi türlü  ileşmiyor daha boronşiti  bitmeden  nedni bilinmeyen   alerjisi  çıtı yine             sadece   moral   bulma adına  yazıyorum kurban    olduğum     allah  kimseyi  çaresiz bırakmasın                   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: asuman1981 - 29 Mayıs , 2010, 16:11:27
slm  arkadaşlar meleğim  bi türlü  ileşmiyor daha boronşiti  bitmeden  nedni bilinmeyen   alerjisi  çıtı yine             sadece   moral   bulma adına  yazıyorum kurban    olduğum     allah  kimseyi  çaresiz bırakmasın                   
:amin: :amin: :amin: allah acıl sıfalar versın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

asuman1981

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

selin110

allah yardımcın olsun cnm allah acıl sifalar versın cok uzuldum   :'(

Demet_dk

geçmiş olsun canım
hastalıklar eldimi üst üste geliyo malesef Allah dermansız dert vermesin  :amin:

asuman1981

amin canım  allah beterinden saklasın kimsenin canını
evladı  ile yakmasın

neslihan

amin canım benim malesef bazı çocukluk aşaması zor geçiyor.Büyüdüğünde daha dirençli bir yapısı olacaktır.Birde o açıdan düşün.Hayırlısıyla minik bedeni daha fazla hastalanmaz inşallah

@ssemra@

Geçmiş olsun Asumancığım aynı durum benim oğlumda da var maalesef sürekli acillerdeyiz hastanede yatırıyorlar.. Allah dermansız dert vermesin bunada şükür..

asuman1981

amin      tşkler arkadaşlar    allah acılarını    yaşatmasın   inşalah   aslında biz       hastenede   yatımız   dönrmde  2çocuk  öldü      ve   bundan               çok                           kötü                      etkilendim                                                                                                                                                                             

cemre58