Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

Aytii

Sustum Anlamadılar, Konuştum İnanmadılar Çünkü Herkes Anlamak İstediği Ve İnanmak İstediği Kadar Vardılar..

Aytii

Masumiyet, Bosnalı bir çocuğun katliamda ölmeden önce annesine sorduğu soruda saklıydı...
"Küçük çocukları, küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?"

:crybaby2:

Aytii

Ben en çok kendimden "özür" dilerim.
Çünkü; bana çok yanlış yaptım..

' Ceyhun Yılmaz '

Aytii

Hayat bir nefestir, aldığın kadar.
Hayat bir kafestir, kaldığın kadar.
Hayat bir hevestir, daldığın kadar.

Balböceği

"Ne kadar zengin olsan, ancak yiyebileceğin kadar yersin. Denize testiyi daldırsan, alabileceği kadar su alırsın, gerisi kalır.."

Balböceği

Ölüden haber gelmiş, diri okur anlamaz.. Sorsan herkes müslüman, ne şükür var ne namaz..
• Necip Fazıl Kısakürek

Aytii

"Aslında düşünmeye bile gerek yok.. Ben kendimi biliyorsam, kendini bilmezlerin hakkımda söylediklerinin ne önemi olabilir ki?"

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Şubat , 2012, 13:34:30
Masumiyet, Bosnalı bir çocuğun katliamda ölmeden önce annesine sorduğu soruda saklıydı...
"Küçük çocukları, küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?"

:crybaby2:
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Aytii

Herkesin bir derdi var; Her derdin bir acısı.. Acılarım katlanılmaz değil ama , bir de tuz basanı var...[Mevlana]

Aytii

"Hayat, silgi kullanmadan resim çizme sanatıdır." - John W. Gardner

Aytii

"Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar." - Osho

Aytii

Kimse sanmasın kendini hind kumaşı, birgün biri gelir vurur makası..

HASRET!M S@N@

Yüreğinizi göremeyenlere en güzel yarınlarınızı harcatmayın... Siz ki bir çok kişinin belkide en güzel "HAYALİ" siniz .

HASRET!M S@N@

"Konuşabilmek" ile "konuşmayı bilmek" arasında büyük bir fark vardır. Mesela çoğu insan ikincisini bilmez.

HASRET!M S@N@

Kadını küçümseme Saygı duy çünkü hem seni dünyaya getiren hemde cennete gitmene yardımcı olan geçittir