1 yaşına geliyoruz hala katı yemiyor

Başlatan neslihan, 27 Mayıs , 2010, 22:50:48

« önceki - sonraki »

neslihan

Arkadaşlar canım çok sıkılıyor halen katı yemiyor.Bugün sadece 1 tane kiraz yedirmeyi denedim.8 tane dişi var maşallah küçük bir parça ısırdı ve kustu.Doktora götürdüm idrar tahlili felan yapıldı birşey yok.Ama kusuyor.Ne yapıcam nasıl alıştırıcam.Bana yol gösterin ??? :dontknow:

βαlκιz

merak etme yer canım
benimkiler yiyodu ama agızlarından çıkarıp ellerine alıyolardı sonra yine agza  :sad1:
tam yaşlarına girince güzeldi yemeleri 2 günde bile çok degişiklik oluyo çocuklarda bugun yemiyo yazarsın
yarın artık yiyo yazıverirsin öyle oluyo hep  ;D ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

neslihan

canım inşallah.Onu öyle kusarken görmek çok kötü.Birde marifetmiş gibi bez getirene kadar kustuğuyla oynuyor pis bebek.

Demet_dk

DORUK TA AYNI NESLİHAN KATI YEMİYO ÜÇ TANE ALTTA DİŞİ VAR HALİYLE ISIRIP ÇİĞNEYEMİYO
ÇİLEK YADA ERİK VERDİĞİM ZAMAN ISIRMAYA ÇALIŞIYO EMİYO İŞTE  ;)

ZAMANLA ÖĞRENECEKLER BİZDE DAHA YENİ YENİ YEMEK YİYEBİLİYORUZ BUNADA ŞÜKREDİYORUM VALLA  :amin:

azra35

canım mustafada öyle az bi pütür olsun yedikleri boşa gidiyo ben bi yere yatılı gitmeye korkuyorum blender ımı rondomu rendemi yanımda taşımak zorundayım benimkinde hiç diş yok bence biz böyle alıştırdık diye oldu keşke baştan pütürlü verseydim deneyimsizlik işte cenım artık pütürlü verme bi süre en azından yedikleri boşa gitmesin hem kıyafetler hem etraf batıyor çok zor biliyorum seni en ii ben anlarım birde etraftaki bebekler herşeyi çiğnemeden yutuyo bizimkiler nazlı hiç kendilerini yormuyorlar canım üzülme vitamin alıyodur mutlaka napalım bizimkilerde böyle allah yar ve yardımcımız olsun aminnnn

azra35

ayrıca yapabileceğimiz neler varki hiç bilmiyorum ya neslihan makarnayı robottan falan geçirince yemiyomu benimki yemiyo malesef özeniyorum yesin diye tarifler buluyorum tık yok bıkmış durumdayımm :BangHead:

βαlκιz

gerçekten bir ysasına girince birden degişiyolar sabredin kızlar
benim oğlanların en arkadan dişleri çıkıyo 1 haftadır yemek yemediler yedikleri 2 -3 kaşık oda zorla
allahım nasıl sinir oluyorum moralim bozuluyo
yemek yemeyen çocukların annelerini öyle iyi anladımkiii
valla nasıl dua ettim herkezin bebegi yesin içsin diyee :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

canım inşallah dişler hayırlısıyla çıkar eçmiş olsun :)

βαlκιz

sırayla gider dişler dedim ama en sondan çıkaryolar büyük dişler  :sad1:
benim bile geçen gün dişim sızladı bişey yiyemedim
yavrular nasıl dayansın  :sad1:

Balböceği

Kansiz olabilir Belki bi ihtimal.....

Benim arkadasimin ogluda 1 yasinda acayip kansiz ondan bisey yemek istemiyormus
bide kansiz oldugu icin bunyesi her hastaliga acik demis dr 10 kusur gun hastanede
kaldi durumunda degisiklik olmadi simdi evde drlar evden gozetiyorlar bol bol kan yapici
seyler vermesi lazim dedi dr ... Cocuk bu Ne olursa olsun hemen hastalaniyorlar gecmis olsun  :flowers:

βαlκιz

bizim kanlar iyi devamlı kan sayımı yapılıyo
maşallah iyi ikisininde aynı çıkıyo degerleri
ama çok yedikleri halde kilo almıyolar onun için idrar testi falan bişeyler yaptırcam
hiç idrar testi falan yapılmadı  :icon_scratch:

azra35

canım ben idrar testi yaptırdım onda bişey çıkmıyo kanla ilgili bizim oda ii çıktı şükür ya bünyeleri öle heralde

βαlκιz

bünye işte çok hareketliler kıçlarına baktırcam kurt varmı diyee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serra_emine

yaa benım serra da çok yıyor ama kılo degişmıuor pek o kadar yemege gore
ben hiç  sorun yapmadım  bunu
çünkı hiç oyle üşütmenın dışında allahıma şükür hasta olmadı yanı
saglık yerınde olduktan sonra kıloyu takmıyorum
ama tabı tıpda bu onemlı mıdır araştırılması gerekıyormu onu bılemıyorum....eger gerekıyorsa tabı baktırmak lazım
ama hiç 2 dk şöyle oturdugunu goremezsınkı sureklı ayakta nasıl kılo alsın o da var yanı :icon_scratch: :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

napalım bizimkilerde hareketli ama zayıf olsun
boşver bakalım 4 sene sonra nasıl olcaklar
ozamanda görüşelim  :k06: :k06: