28 Nisan , 2024, 15:23:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar 8 çeşitmiş

Başlatan ÇİTLENBİK, 15 Ocak , 2007, 00:17:19

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

1.BAYAN "HARBI KIZ"  :headbang:
Sunlari soyler:"Ahh box macina bilet mi aldin!! Harikasin beee !!!!" > Halk arasinda su isimlerle bilinirelikanli Kiz,Baci
Avantajlari: Kafadengi, eglenceli
Dezavantajlari: Bu tipler genellikle erkek gibi yapili güclü kuvvetli olurlar..Kafasini bozarsaniz hakkinizda hayirlisi olsun

2. BAYAN "CIYAK CIYAK"  :pain10:
Sunlari soyler:"Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaaaaa!!!!! Cabuk soyle bu saate kadar nerdeydiiiiiinnnnnnnn!!!!!!!!!" Halk arasinda su isimlerle bilinir: Cadaloz,Basbelasi
Avantajlari: Kendince size ilgi gösteriyo iste daha ne 
Dezavantajlari: Sürekli kafaniza biseyler firlatir ucan tekme savurur her tarafinizi paralar

3. BAYAN "MIZMIZ"  :crybaby2:
Sunlari soyler:"Aaah basim.. ayagim... ayyy mideme agri saplandi.." Halk arasinda su isimlerle bilinir: Miyminti, uyuntu,karinagrisi
Avantajlari: Sayesinde anatomi ve tip bilginiz gelisir
Dezavantajlari: Bulasicidir!

4.BAYAN "PATRON" :icon_salut:
Sunlari soyler:"Cabuk kalk!! O kravat olmamis cikar baska bitane tak!! Saclarini biraz kestir!! Git para kazan!!!!" Halk arasinda su isimlerle bilinir:Cokbilmis,Müdire Hanim,Diktatör,Terminatör (!!!!)
Avantajlari: Cogunlukla dogrulari soyler
Dezavantajlari: Yahu dogrulari soylese ne oluuuuur soylemese ne oluuur...

5. BAYAN "KARARSIZ"  :icon_scratch:
Sunlari soyler:"Ay ben ne yapsam.. isten ayrilsam mi..evi degistirsem..sac rengimi degistirsem..yoksa böyle iyi mi.. ayyy ya daha kotu olursa.." Halk arasinda su isimlerle bilinir: Bayan Panik,Bayan Kriz
Avantajlari: Kolay ikna edilir,kolay sakinlestirilir Dezavantajlari: 2 dakika sonra hersey yeniden baslar

6. BAYAN "VAHŞİ" :love10:
Sunlari soyler:"Bak ne diyorum..gel senle bi güzel kafalari cekelim ve sonra caddenin ortasinda ?..daha once yaptim,harika biseydir!!" Halk arasinda su isimlerle bilinir: Cilgin,Hizli Kiz
Avantajlari: Her an herseye hazirdir
Dezavantajlari: Güvenilmezdir.. her an sizden baskasina gitmeye de hazirdir
7. BAYAN "DONUK" :sad1:
Sunlari soyler:"Ne anliyosun bu cizgi filmlerden,bu abuk fikra karikatürlerden..ne cocukca seyler bunlar.." Halk arasinda su isimlerle bilinir: Ruhsuz,Soguk,Buz Kalibi
Avantajlari: Hayatinizda oldugu sürece, arkadaslarinizin sizin icin endiselenmesini saglar......
Dezavantajlari: ......tabii "arkadas"diye biseyiniz kalmissa 

8. BAYAN "RUYA KIZI" :icon_flower:
Sunlari soyler:"Seni herseyinle cok seviyorum benim yakisikli,akilli,tatli sevgilim..seninle cilginlar gibi sevismek,seni cok mutlu etmek istiyorum"
Halk arasinda su isimlerle bilinir: Tanriça,Kanatsiz Melek Avantajlari: Eglenceli,akilli ve essizdir
Dezavantajlari: Ya hic karsiniza cikmaz ya da karsiniza ciktiginda cok gectir

Emine

Kendimi bi kategoriye sokayım dedim hepsinden az buçuk var galiba  :icon_scratch: yoksa kararsız mıyım neyim  8)

ranişim

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ilknur

biz bayanlar hepsınden azar azar almışızdır muhakkak

BALIM

:D evet bencede oyledir biz bence 9.cesitiz hepsinden azar azar :tongue3:

mia

Öyle görünüyor ki kızlar 8 çeşit değilmiş, çeşit çeşitmiş  :D