27 Nisan , 2024, 14:10:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eflinim ilk adımlarını attı...

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 18 Mayıs , 2010, 17:48:14

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:kızlar iki gündür eflin adım atıyor bu sabah kendi basına 5 adım attı  :muzz: :muzz: :muzz:cok sevınclıyım yasına kadar yürücek insallah :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kızın yurumeye basladı  ıyı kosduracak senı annesı artık :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagol selcancım :opucuk:artık kosturcak pesınden haklısın yaz da geldı sokaklarda oynar artık
sagol demetcım :opucuk:darısı sızın basınıza ege pasama :occasion5: :occasion5:

.:.Zamansız.:.

darısı bizim başımıza inşallah :k06: rabbim bizede göstersin..
şimdi düşe kalka , senin yüreğini ağzına getire getire öğrenicek koşmayıda annesi :D

Demet_dk

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Mayıs , 2010, 17:54:00
sagol selcancım :opucuk:artık kosturcak pesınden haklısın yaz da geldı sokaklarda oynar artık
sagol demetcım :opucuk:darısı sızın basınıza ege pasama :occasion5: :occasion5:

Doruk ta 4-5 adım atıyo teyzesi yaşlarını karşılayacaklar inşallah  :amin: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Mayıs , 2010, 17:48:14
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:kızlar iki gündür eflin adım atıyor bu sabah kendi basına 5 adım attı  :muzz: :muzz: :muzz:cok sevınclıyım yasına kadar yürücek insallah :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ayyy ne kadar guzel sevındırıcı  :nazar: :nazar: :nazar: eflıncım buyumuşde adımda atıyor  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hayırlı adımları olsun ınsallah  :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

18 Mayıs , 2010, 19:48:48 #7 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2010, 19:50:27 вαℓвσ¢єgιм [кαтяє]
Masallah efline nazar degmesinn  :nazar: :nazar:

ırmak184

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 18 Mayıs , 2010, 17:55:35
darısı bizim başımıza inşallah :k06: rabbim bizede göstersin..
şimdi düşe kalka , senin yüreğini ağzına getire getire öğrenicek koşmayıda annesi :D
sagol canım darısı basına
ee düşe kalka büyücez :D

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥♥PaRisLiM SiB€L ♥♥♥ - 18 Mayıs , 2010, 19:19:57
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Mayıs , 2010, 17:48:14
ayyy ne kadar guzel sevındırıcı  :nazar: :nazar: :nazar: eflıncım buyumuşde adımda atıyor  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hayırlı adımları olsun ınsallah  :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
sagol sibelcım :opucuk: :opucuk:valla buyudu de artık adım atıyor
canım benım cok guzel bı yuregın var allahım ınsallah snada nasıp eder en yakın zamnada  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 18 Mayıs , 2010, 20:10:52
masallah kızına canım :nazar:  :nazar:
sagol ırmak :opucuk:
masllah senın kzıına da ya cok tatlı allahım esırgesınm
yazlıklarıda cok yakısmıs :nazar: :nazar:tatlılar tatlısı masallah subhanallah :nazar: :nazar:

neslihan

maşallah maşallah Allah ım esirgesin hayırlısıyla bizde o günleri görürüz inşallah

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥