09 Mayıs , 2024, 09:11:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ERKİN'İM, KUZU PİRZOLAM

Başlatan mumkule, 14 Ocak , 2007, 21:21:48

« önceki - sonraki »

sema_aksu

Ayçaaaa, çoook özlemişim, hadi dönün yaw! Erkin'i semirtmişsiniz orada, taze yiyecekler, bol güneş, su yaramış dombilik oğluşuma. Ekim'i geçirecek misiniz orada? Net cafe'den mi yazıyorsun? Bari elinin altında bilgisayar, adsl falan olsaydı da bu kadar özlem duymasaydık. Arada sırada yaz böyle, görünce acayip süpriz oldu.
Seni ve kuzumu çoook öpüyorum. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:(çok mu oldu ne?)  :k06:

sibell&gökhan

AYÇA çok şaşırdım foruma girmişsin özledik sizi ya dönüş ne zaman bu arada deniz sefanızda yarasın erkine ve sana yani çok kıskandım vallahi ben bu sene ayağımı suya sokamadım  :crybaby2: artık dönün yani  :cussing: öptük sizi iyi tatiller...

sema_aksu

Ayça gelmiiiiiş!  :occasion14:

Hadi uğra sayfaya da yazışalım biraz. Msn'imi açamıyorum virüssel bi durum var galiba, bilgisayarım bloke ediyor. Telefon da edemiyorum Barış yeni uyudu, uyanır diye korkuyorum. Gerçi sen de şimdi ev bark meseleleriyle uğraşıyorsundur. E onca zaman boşlamasaydın evini, dönseydin herkes gibi erkencecikten.  :k06:
Hadi düş sayfaya.

-Butterfly-

mumkulecim harika resimler feci bir sekilde kiskanclik yasiyorum :))) insallah 2. bebegimde bende boyle resimler istiyorum :) o tatli pirzolayi  nasil yemek istiyorum tahmin edemezsin ... ne sirin sey o oylee ...

sema_aksu

Ayçaaa, gelmeyecek misin?  :y25:
Hani... hani... fotoğraflar falan ekleyecektin?  :y25:
Ya sayfana gelir iki lafın belini kırarsın, bize Erkin'in fotoğraflarını gösterirsin, ya da kapına dayanır zorla görürüm valla.  :BangHead: :k06:

mumkule

E geldim işte.. hanisin? neredesin bakem?  8)

mumkule

Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 16 Eylül , 2007, 06:51:07
mumkulecim harika resimler feci bir sekilde kiskanclik yasiyorum :))) insallah 2. bebegimde bende boyle resimler istiyorum :) o tatli pirzolayi  nasil yemek istiyorum tahmin edemezsin ... ne sirin sey o oylee ...

Çok teşekkür ederim  :D  pirzola şu anda kuzuların sessizliği pozisyonunda uykuda  :D uyanınca yersin olur mu  ;)

mumkule

Eveeettt... gelelim Erkin'in ağzından yaz maceralarını aktarmaya  ;D Başlıyoruuzzzzzz:

Tatile çıktığımızda aylardan Haziran'dı. Babacığım da bizimleydi. Babam dinlenirken ben de ona eşlik ediyordum  8)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Annem denizden korkmayayım kolay alışayım diye bana havuz getirmiş. Bu havuzu Elçin teyzem almış. Ben Elçin teyzemi de çok seviyorum  :k06: Annem buna çok sevinmiş. Çünkü kendisi denizi ve yüzmeyi çok seviyor. Denizdeyken ben de mutlu olayım istiyor. Dedem havuzumu hemen şişirip iskeleye koydu. Ben de keyifle oynadım  :muzz: 8)

mumkule

Annem bana simit te almış. Gerçi ben annemin kucağında kendimi daha mutlu hissediyordum ama bu da fena değilmiş doğrusu  8)

mumkule

Tatildeyken yemeklerimi çok güzel yedim.  :nazar: Anneannem de bana çok güzel yemekler yaptı. Annem bana salatalık verdi. Tek başıma yedim. Tek başına yemek yemek ne kadar da zevkliymiş  :D

mumkule

Ben çok yakışıklıyım galiba. Hele gözlüklerimi takınca havamdan geçilmiyo  ;D

mumkule

Annem öğle sıcakları geçince beni parka götürüp salıncakta salladı. Eve de alsak bi salıncak ne güzel olur  ;)

mumkule

Bol bol yüzdüm, dedeme teknede miçoluk yaptım  8)

mumkule

İlk çikolatamı da bu yaz yedim.  :hungry: