27 Nisan , 2024, 16:34:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ERKİN'İM, KUZU PİRZOLAM

Başlatan mumkule, 14 Ocak , 2007, 21:21:48

« önceki - sonraki »

mumkule

Alıntı yapılan: safakrazi - 11 Mayıs , 2007, 17:38:45
ayça ve erkin geri dönmenise çok sevindim  :occasion16:

gelişmelerinizi keyifle okudum gerçekten çok hoş.  :love3: erkin de ne kadar büyümüş ve değişmiş. malum siz yokken biz imzadaki resimle idare etmek zorunda kaldık  :k06:

Evet evet dönüşümüz muhteşem oldu  :icon_thumright:

mumkule

Mesaj Tarihi 01.04.2007

Erkin'le bugün markete gittik. Bütün torbaları arabasıyla Erkin taşıdı ehehehehe  Erkek evlat, evimin 2. direği, küçük erkek artık marketlere gidip poşetler taşıyor  Şaka bi yana eve dönerken aklıma "ayşeler de tadabilir" ile biten reklam geldi. Hani bi çocuk mutfağa gidip kavanoz kapağını açıyordu da annesi "ay sağol evladım" diyodu ya, işte o  "Günün birinde benim oğlum da delikanlı olacak annesini kucaklayacak" şeklinde renkli hülyalara daldım. Bu duygu yüklü anlar eve geldiğimizde Erkin'in kaka yapmış  olduğunu farketmemle sona erdi 
İşte bööle.. Günün kısa özeti 

mumkule

Mesaj Tarihi 01.04.2007

Erkuş babasına perdenin arkasından "ceeee" yaparken çektim   
Bu arada daha önce bu pijamasıyla resim eklemiş miydim bilmiyorum ama yine belirteyim çünkü çok hoşuma gidiyo  Erkin'in üzerindeki pijama eşimin bebekliğinden kalma. Şimdi Erkin giyiyor. İnşallah ben de iyi muhafaza edebilirim de torunumun üzerinde görürüm bu pijamayı  :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Mesaj Tarihi 02.04.2007

Ben foruma yazarken beni parkından gözetleyen kuzuu  ;D

mumkule

11 Mayıs , 2007, 23:23:42 #124 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2007, 23:25:18 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj Tarihi 08.04.2007

Erkin bey dün sabah kahvaltı ederken, kaşığa vurduğunda neler olacağını öğrendi. Annesine önce çığlık sonra da kahkaha attırdı  ;D

mumkule

Mesaj Tarihi 09.04.2007

Bugün büyük gündü, güzel gündü, şen gündü  Oğluşum ve ben sanal arkadaşlarımızla buluşup realite arkadaşı olduk  Fenerbahçe parkında çocuklar gibi şendik   :muzz:

mumkule

Mesaj Tarihi 12.04.2007

Ponpon anne, geyik baba ve şeytan bebek  :angel12:

masserati

kıs sen hangi ara buraya geldinde 9 sayfa ilerledin  :tongue3: anneler günün kutlu olsun canımmmmmmmm  :love9:

estim

:k06: ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN  :flowers:

mumkule

Alıntı yapılan: masserati - 13 Mayıs , 2007, 00:43:23
kıs sen hangi ara buraya geldinde 9 sayfa ilerledin  :tongue3: anneler günün kutlu olsun canımmmmmmmm  :love9:

hohooyttttt  ;D Çok hızlıyımdırrrrr  :occasion14:

mumkule

Alıntı yapılan: estim - 13 Mayıs , 2007, 13:45:01
:k06: ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN  :flowers:

Çok teşekkür ederiimmm. Sana da yavrucuğunla bir ömür boyu mutluluklar dilerimmm  :k06:

mumkule

13 Mayıs , 2007, 19:43:38 #131 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2007, 19:46:11 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj Tarihi 19.04.2007

Oğluma şişme oyun parkı aldığımı yazmayı unutmuşum. Park yatağını annemler marmarise götürüyorlar. Çünkü Erkin gittiğinde orada yatacak. Ben de idareten şişme oyun parkı aldım. Babası efes maçı seyrederken o da parkından babasını seyredip o cipslerden yemenin hayalini kuruyordu   :hungry:

mumkule

Mesaj Tarihi 20.04.2007

Biz  1 hafta önce Erkin'in 9. ay kontrolune gittik. Doktorumuz hemogram istedi. Demirimiz sınırda çıktı o yüzden ferruma 2 ay daha devam edeceğiz. Aslında beslenme düzenini iyi buldu doktorumuz. Bende de babasında da demir eksikliği var. Genetik biraz da galiba 

Oğlumun kuçularını ekliyorum. Yiyelim sevelim gülelim diye   :D

mumkule

13 Mayıs , 2007, 19:48:24 #133 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2007, 22:25:30 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj Tarihi 20.04.2007

quote:

Orjinalden alıntı: ılgım06

quote:

Orjinalden alıntı: mumkule

Oğluma şişme oyun parkı aldığımı yazmayı unutmuşum. Park yatağını annemler marmarise götürüyorlar. Çünkü Erkin gittiğinde orada yatacak. Ben de idareten şişme oyun parkı aldım. Babası efes maçı seyrederken o da parkından babasını seyredip o cipslerden yemenin hayalini kuruyordu 

AYÇA BUNU NERDENNN ALDIN HEMEN SÖYLEEE BENDE ALCEMMMM  ÇOOOK GÜZEL ÇOOOK..

Parkı gittigidiyordan, parkın içindekini leyleklerden, parkın yanında oturanı üniversiteden, parkın yanında oturanın elindekini de marketten aldım eehehehehe   8) :occasion14:[/b]

mumkule

heheheyyttttt  Savulun Erkin geliyoooooooo 

Erkuşum 20.04.2007 tarihi itibariyle resmen emeklemeye başlamıştır. Hatta emeklemek suretiyle bilgisayarın bulunduğu ortama ulaşmış Frank Zappa CD'mi kemirmek suretiyle kullanılmaz hâle getirecekken son anda emeline nail olamamıştır. Çünkü tarafımca yakalanmıştır eheheh 

N'apalım yahu feda olsun oğluşuma zappalar falan. Aynısını netten indirir korsan oluruz biz de  Peter Pan'ın Hook'u varsa Erkin'in de annesi var