Galiba Hamileyim Bamye gorundu : ) 4. sayfa

Başlatan **Gül**, 15 Mayıs , 2010, 10:22:02

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Tebrik ederim Gülcüm senin ve bebeğin için hayırlısını dilerim.Allah olmayanlarada nasip etsin. :amin:

**Gül**

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Amiiin Allahim isteyen herkesin kucagini doldurdun insallah. olanlari saglikli bir yekilde bekleyenleri de en kisa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

DİLVİN

HAYIRLI OLSUN CANIMM

INİ.SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRİRSİN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Cnm tebrik ederim umarim saglikli bi gebelik gecirirsinnn  :amin: :amin: :amin:

Iwantbaby

tebriklerrr allah analı babalı büyütsün bu kadar sıkma kendini şimdi kendine daha çok dikkat et herşey yoluna girer allhın izniyle inşallah allah olmayan herkese verirrrrr :amin:
bebeğim gel artık

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım hayırlı olsun
bence özele git folik asit kullanmaya başlarsın,herhangi bir risk varmı muayene olursun keseyi görür kalp atışlarını duyar emin olursun 11.haftaya çok var bence ama yinede sen bilirsin

SRPL

TEBRİKLER CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH

**Gül**

Kizlar bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz? Son adet tarihime gore bugun itibariyle 6 haftalik hamisim. dun gittigim doktor ilk ultrason muayenisinin 15. haftayi bulacagini soyledi. Daha 9 hafta var O kadar bekleyebilecegimi sanmiyorum. Cunku bebekle ilgili hicbirsey bilmiyorum daha. Kese olustumu bebek yerlestimi dusuk tehlikesi varmi. boyle belirsizlik icinde 9 hafta daha bekleyemeyecegim. Pazartesi ozele gitmeyi dusunuyorum . 6+6 olacak o gun sizce kalp atislari gorunurmu? Siz ilk ne zaman gordunuz bebislerinizin kalp atislarini?
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

benimde 7+2 haftalık falandı kalp atışları için gittik doktora gerçi bana dinletmedi ama kalbi atıyo çok sağlıklı bi bebek dedi bende ona inan dım tabiki  :k06: şimdi 10+3 ken doktora gittim sadece beişimin kalp atışını dinletti bana müthiş bi duygu  :love9: :love9: :love9: :love9:  inşallah duyarsın canım 7 haftaya yaklaşmış olacak sın sanırım duyarsın

Demet_dk

6. haftamda kesenin oluştuğunu
8. haftamda kalp atışlarını görmüştüm

Balböceği

**Gül**

:-\ 8. haftayi mi bekleyeyim oyleyse  :-\ :-\ :-\ :-\
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

shabby

bencede 8. hafta ideal bir zaman. ben 6. haftada bebeğin kesesini gördüm. ufacık bir nokta kadardı.geçen hafta memlekete gittiğimden doktora gidemedim şimdi 9. haftalık oldu,bu haftasonu doktora gidip kalp atışlarını dinlemeyi bekliyorum.

ponçik

ben dr.a ilk gittiğimde vajinal ultrason yaptı, karnımdan göremedi  , o zaman 5 haftalıktı sadece keseyi gördü, 10 gün sonra gel dedi , o zaman kalp atışlarını ekrandan pıt pıt görmüştük
tahminen 7.haftadan sonra görünür  :dontknow:

hasretALİ

ayyy ne kadar güzel duygular ya allahım yalvarıyorum ya bizlerede yaşat hayırlısıyla bu duyguları hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar rabbim tamamını erdirir inşallah 2 gebelik geçirdim kalp atışlarını bie duyamadım:((((((((