28 Nisan , 2024, 17:26:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ankarada tüp bebek yaptıranlar

Başlatan tuananaz, 12 Mayıs , 2010, 21:50:18

« önceki - sonraki »

tuananaz

merhaba aranıza yeni katıldım 3 yıllık evliyim daha önce iki aşılamam oldu şimdi tüp bebeğe karar verdik Allah kısmet ederse piskolojim pek iyi değil yaşım 32 yine olumsuz olur diye korkuyorum ben tüp bebek yaptıran ve hamile olan arkadaşlara sesleniyorum tüp bebek aşamasında nelere dikkat etmeliyiz nasıl beslenmeliyiz tüp bebek yaptırıpta başarılı olan arkadaşlar ne olursunuz bizlere en çok neler yapmamız konusunda ışık olursanız sevinirim Mevlam çok isteyenlere nasip etsin bende sizlere inşallah çok dua edicem inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allah yardımcın olsun ınsallah.. :amin: :amin: :amin: tup bebekle ılgılı çok fazla bılgım yok yaptıran arkadaslar vardır mutlaka
canım stressız olmak çok onemlı benımde tek sorunum bu zaten mumkun oldugunca kafana takma ınsallah tedavın sonuç verır  :amin: :amin: :amin:

tuananaz

saol canım insan birileriyle paylaşınca sanki biraz daha hafifliyor inşallah Allah sanada nasip eder senin ne konuşmak paylaşmak istersen ben yanında olmaya bir nebzede çalışırım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: tuananaz - 13 Mayıs , 2010, 23:23:15
saol canım insan birileriyle paylaşınca sanki biraz daha hafifliyor inşallah Allah sanada nasip eder senin ne konuşmak paylaşmak istersen ben yanında olmaya bir nebzede çalışırım
sagol canım  :opucuk: :opucuk:
bırbırımıze destek oluyoruz
benımde strsten olmuyor dr bı sebep bulamadılar  :-\ :-\