Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

handancım titizlik ne kelime hastalık derecesinde benimki farkındayım ama dogumdan sonra görmeyecegim zaten ev bir kere dagıldımı tamam ben salıyorum ama temizse kirlenmsin diye dolanıp duruyorum kendime gelene dek toplamam annem kayınvalidem yapsın biraz alışcaz artık dagınıklıga

özgülcüm bende tipik bir aslanım tüm özelliklerini taşırım fazla fazla kızımda aynı olacak benimle

duru boncuk

valla canım ben seviyorum burcumu yaa millet pek haz etmez genelde ama ben çok memnunum aslan olmaktan  :basardim: :basardim:
kızımda benim tam tersime yengeç burcu malesef aslında iyi burçtur ama özellikleri bana pek uymuyo çok duygusal çok evcimen  diyolar bakalım doğru çıkacakmı zeynepte  ???
seninde kızınla aynı olman bi yönden iyi olur aynı huylara sahip olursunuz belki ama diğer yönden iki aslan bir arada zor oluyo malesef aslanlar kapışması yaşanabiliyo şu liderlik huyu yüzünden canım  :k06:
bizde mesela ablam ben ve ablamın iki çocuğu aslan bir araya gelince düşün artık bizi herkes benim dediğim olsun kavgasına tutuşuyo yaa tam curcuna yanii :ehi: :ehi:

bu arada temizlik konusunda daha öncede dedim sana bırak yapsın onlar sen uzat ayağını keyfine bak canım hiççç görme takma pismiş felan diyee tamammı :opucuk: :opucuk:

mavili

neyse ben büyük aslan oldugum için benim lafım geçer o küçük aslan beni dinler :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doguma kadar neysede dogumdan sonra boşvercem temizligi zaten

oozge

ABOOOO MAVISIM GELMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
bnde dısardydım cok ısım vrdı yenı geldım sıcaktan tansıyonum düşmüş kızlar cok kotuyumm bıde reglyımbu dhada bı cekılmez hal alıyooo.
kan şekerımde duştuuu bı tatlı söledım smdıı yıyemıomda offf hıc ıyı dglm yaaa :y25: :y25: ve bugn cok cok ısım var dha cok lazımdı smdı bu tansıyon fln töbe töbe yaaaaaaaaa :BangHead: :BangHead: :y25: :y25: :y25:

mavısım cok svndm senın adına eloşum ıyımış sukur.
çatı muaynesı yapılmamasınada ck acayıp svndm korkuodun utanıodun cnkuu ıyı olms doktorunda bu kararı vermesıı tam ısabet yanıııı ;D ;D ;D ;D

ayferrcımmm yaa dugunde dıkkat et kendıne fazla ayakta durmaaa arada bıkaç göbiş att otur tekrar bak ayaklarınız flnda şişiyo smdı sızın demııı.
erkendende gel evede mavısımı yannız bırakmaa bnde yokum bu aksamm.
buarada kıyafet olrkk ne gıycenn eyvahhhh cok kotu bı dert bu yaaaa :-\ :dontknow: blmıomkı cnmcımm wllaa keske suan ıcınden gecen kıyafetı bulup getırebılsem sana :-[ :-[

kızzzzz özgulllllllllllllllllll sendemı aslansınnnnnnnnnnn anammmm forum aslan dolduuuuuu taştıııııııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bende aslanım hemde en babasındannnnnnnn. :occasion16:

tubis

aslanlarım benimmmm   miyavvvvvvvvvv :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

özgecim geçmiş olsun dikkat et ya harap etme kendini düğün var die. dinle biraz önce sakinleş.dikkat et kendine.

mavili

ösge çok geçmiş olsun dikkat et kendine stres ve yorgunluk bakalım zayıf bünyen nekadar daha dayanacak dikkat etmezsen bana diyorsunda sen de biraz ye bakalım

evet çok mutluyum ösgecim doktorum çok anlayışlı ya çok şükür seviyorum doktorumu

tubiş senin burcun ne

ayfer gece gelir eminim o beni yalnız bırakmaz

tubis

oozge

dgru sıze dıom yıyın yıyın dıe ama bn hıcbısı yemıom ondan böle oluom işde napimm ama istemıo  :honk: :honk:

tubısım ne dugunu yawwwwww dugune gıtmıcem ben gıtmıcemmmmm :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

:y25: :y25: :y25:

tubis

ya karıştırdım pardonn ösgecim. akşamki eğlencenize dicektimm :honk: :honk: :honk: :honk:

mavili

tubiş ikizler burcu

hmmmm

ösge nereye gidiyorsun kız ne eglencesine ya ben dogum gününden başka eglence bilmiyorum bu ara senin yeni bişey mi

tubis

mavili

onun dogum günü 10 agustos ama erkenmi kutlayacaklar yaneeeeeeee

neyse umarım bol bol eglenir benim dogum günümde ayın 15i

mavili

benim kociş de arkadaşları ile gezmeye gitti hala yok beni eve bıraktı ya bende gezmek istiyorum hem doktorum yürü dedi dogumun kolay olur dedi gelse de çıkarsa beni malum tek başıma korkuyorum artık yolda felan bişey olur diye

bu arada başımdan geçen bir diyalogu anlatayım size bugün doktora gittimya kayıt yaptırırken bayanın biri de sıra bekliyordu konuşurken yeni galiba dedi bende ne oldugunu anlamadım ki ne yeni dedim yeni bir bluz giymiştim onumu kastetti acaba dedim ama ne alaka :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hamilelik yenimi diye sordu şaşırdım karnıma baktım birden çok mu küçük duruyor diye birde ona baktım onunkinin yanında çok küçüktü evet yok dedim benim 2 haftam kaldı dedim şaşırdı birden sen nekadarlıksın dedim 5 aylık dedi işte ozaman bende şaşırdım maşallahı vardı karnının kısa bir diyalogdu  ama ikimizde şaşırdık ben onun 8 aylık felan oldugunu sandım

zaten beni her gören karnın çok küçük diyor ama ben yana dogru genişledim öne çıkmadı pek karnım

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 08 Ağustos , 2008, 19:05:43
benim kociş de arkadaşları ile gezmeye gitti hala yok beni eve bıraktı ya bende gezmek istiyorum hem doktorum yürü dedi dogumun kolay olur dedi gelse de çıkarsa beni malum tek başıma korkuyorum artık yolda felan bişey olur diye

bu arada başımdan geçen bir diyalogu anlatayım size bugün doktora gittimya kayıt yaptırırken bayanın biri de sıra bekliyordu konuşurken yeni galiba dedi bende ne oldugunu anlamadım ki ne yeni dedim yeni bir bluz giymiştim onumu kastetti acaba dedim ama ne alaka :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hamilelik yenimi diye sordu şaşırdım karnıma baktım birden çok mu küçük duruyor diye birde ona baktım onunkinin yanında çok küçüktü evet yok dedim benim 2 haftam kaldı dedim şaşırdı birden sen nekadarlıksın dedim 5 aylık dedi işte ozaman bende şaşırdım maşallahı vardı karnının kısa bir diyalogdu  ama ikimizde şaşırdık ben onun 8 aylık felan oldugunu sandım

zaten beni her gören karnın çok küçük diyor ama ben yana dogru genişledim öne çıkmadı pek karnım
slm canım bu tip diyolaglar bendede çok olmuştu benim karnımda küçüktü ve öne doğru değil yanlara doğru yaylımıştı kimse inanmıyordu 6 aydan sonra karnım çıktı zaten iç karnımız geniş sanırım bide bebişlerde küçük olunca  :binkybaby:

mavili

evet iç karın diye bişey varmış bende hamile kalınca duydum bunu benim o genişmiş sanırım bende çok yaşıyorum bu tür diyalogları beni görüp ah ah 7. ayına gelince seninde karnın böyle olacak felan diyen büyük karınlı hamişler felan oluyor

ben 7. ayıma kadar eski pantolonlarımı felan giyiyordum 7. ayda çıkmaya başladı karnım bu kadar büyütebildim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: