Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

tubis

iyi yapmışsın canım. yat dinlen. ama neden sağ tarafına dönmemen gerekiyo ki. arada bir değiştirsen bişey olmaz heralde..

bende şafak sayfasına geliyom bekle. bende yazacam şafağımı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

tubışım gunaydınnn  :k06:kacıncı gunaydnm bu bnm blmıom kız oglen oldu oglennn :director:
kıyamam uyuyamadınmı sennnnn o cok sinir bişi yaaa sol tarafına dönmek ıstedıkce dönemıosun bıde bısı yı yapma ddklrnde ınadına tatlı gelır yapmak ıstersın ya butn gece soluna donmussundur
e esınde uyuyamadı senı döndurcek dıye :-[

çarşıyamı gıtcenn hva nsl orda sıcakmı cokk.sıcaksa aksmustu cık yaaa  :honk: :honk:
bıguzel kahvaltınıda yap smdık cıkarsann ohhhhhh

tubişşşşş senin şafakk kaçtan başlıcak anacımmmm :toothy10: :toothy10:

tubis

şafak sayfasına yadım bak bakalım. çok komik ama yazdım valla. emoş gittikte sonra selma yalnız kalmasın die tek . :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

gordum şafagıı cnmm cok hoşmuşşş mavısın şafagın yannda bırass tuhaf oluo ama dha mınık snn bebıs olsun tulınle saycan snde ınşallahh devamını ;) ;) :amin:

kıyamam sana  tubiş yaaa

mavişimmm bakkkk eloşla snı dusunuo tubişşş
uzulme tamam mııı wlla snın ıcınnnnn bnde şafak sayarım haaaaaa

bn kaçtan başlayımm acepp :suclu: :suclu:

mavili

emoşla görüştüm eve geliyormuş bugün herşey yolundaymış daha sonra detayları yazarım :k06:

oozge

KENDISIYLEMI GORUSTUN YA DHA SONRA DEME ANNAT ISDE HEMENNCIK MAVİŞŞŞŞŞ :director:

:y25: :y25:

tubis

mavi,ş gitmiş yaaaaaaaaaaa. tabi karnı acıkınca kimseyi beklemez. neyse emoşun iyi haberini aldıkya. belki bugün foruma gelir kendini iyi hissederse.

oozge

maviş sorarım ben snaaaaaaaaa
:cildir: :cildir:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
karnı acıktı tabı busaate kdr bısey yemediiiiiiiiiiiiiiiiiii :BangHead: :BangHead: :BangHead:

inş.gelır emoş.laptop vrdı onlrda sanırsam uzandıgı yerden gırerse foruma konusuruz neg uselll ;) ;) ;)

ecrin merzam

merhaba arkadaşlar  :flowers:
selmacım neden sağ tarafına yatmıyosun anlamadım banada taşın bey sağına soluna yat sırt üstü yatma dedi anlamadım ben bu dr gelince yaz merak ettim ya  ???

tubis

kıslar enneme gidiyorum ben. geç saatte döneriz büyük ihtimal. görüşene dek hoşçakalın. :wave: :wave: :wave: :wave:

oozge

emosum

merhabalar emoş benden profil resmini değişmemi istedi

işte denizimiz kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

daha sonra yazacakmıs emoş size hepinize selam söylüyo

-Butterfly-

Ayhhhh ayhhhhh masaAllahhhhhh masaAllahhh subanallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah kem gozlerden korusun melegii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 

Bende emos hangi vakit girdi, hangi arada hastaneden cikti olmustum  :love7: 

duru boncuk

ayy canım benim maşallah maşallah kurban olurum ben onun allahına yaa ayy bu şimdi forumun en faresi oluyo dimi canım benim yaa çok sevimli bişey bu emoşum allah sana bağışlasın yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

busem emoş hastaneden çıktı diye biliyorum canım eve gelicekti bugün  ;)

oozge

Alıntı yapılan: emosum - 30 Temmuz , 2008, 16:17:00
merhabalar emoş benden profil resmini değişmemi istedi

işte denizimiz kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

daha sonra yazacakmıs emoş size hepinize selam söylüyo

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLA   WALLA EMOŞU GORDUM DALDIM SAYFAYAAAAAAA
BU GUZELLIK NE BOYLEEEEEEEE TOPAÇÇÇ DENİZ YANAKLARA BAKIN PEMBELER ICINDE MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH 41 KERE YARABBIMMM
NAZAR DEĞMESINNNNN BU KUCUK MELEĞEEEE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: